kde nak├║pi┼ą?

od 39,90

├Ü─Źinn├í lie─Źba horn├Żch a doln├Żch d├Żchac├şch ciest. Vysokor├Żchlostn├Ż rozpra┼íova─Ź zabezpe─Ź├ş kr├ítke trvanie inhal├ície a r├Żchlu lie─Źbu. Pr├şstroj sa jednoducho ovl├ída jedn├Żm tla─Źidlom a umo┼ż┼łuje pou┼żitie v┼íetk├Żch be┼żn├Żch inhala─Źn├Żch roztokov. Prev├ídzka je bezpe─Źn├í a hygienick├í v─Ćaka um├Żvate─żn├ęmu a dezinfikovate─żn├ęmu pr├şslu┼íenstvu. ┬á Pou┼żitie: Pre pacientov s chronick├Żmi respira─Źn├Żmi ochoreniami (napr├şklad s astmou), pre v┼íetk├Żch, ktor├ş vykon├ívaj├║ terapiu inhal├íciou ka┼żd├Ż de┼ł doma alebo pri cestovan├ş a ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Microlife NEB 200 120010 + online video slu┼żba otta na 2 mesiace 
na sklade 39,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Microlife NEB 200 120010 - ponuka obchodu

Parametre produktu Microlife NEB 200 120010

├Ü─Źinn├í lie─Źba horn├Żch a doln├Żch d├Żchac├şch ciest. Vysokor├Żchlostn├Ż rozpra┼íova─Ź zabezpe─Ź├ş kr├ítke trvanie inhal├ície a r├Żchlu lie─Źbu. Pr├şstroj sa jednoducho ovl├ída jedn├Żm tla─Źidlom a umo┼ż┼łuje pou┼żitie v┼íetk├Żch be┼żn├Żch inhala─Źn├Żch roztokov. Prev├ídzka je bezpe─Źn├í a hygienick├í v─Ćaka um├Żvate─żn├ęmu a dezinfikovate─żn├ęmu pr├şslu┼íenstvu.
 
Pou┼żitie:
Pre pacientov s chronick├Żmi respira─Źn├Żmi ochoreniami (napr├şklad s astmou), pre v┼íetk├Żch, ktor├ş vykon├ívaj├║ terapiu inhal├íciou ka┼żd├Ż de┼ł doma alebo pri cestovan├ş a pre v┼íetk├Żch ─Źlenov rodiny pri lie─Źbe d├Żchac├şch chor├┤b.
Balenie:
Maska pre dospel├ęho, maska pre die┼ąa, n├íustok, nosov├Ż nadstavec, vzduchov├í trubica, 5 n├íhradn├Żch vzduchov├Żch filtrov, ochrann├Ż obal.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Zdravotn├ę pr├şstroje