Solo by AL-KO T 22-110-0 HDH-A PREMIUM 127575

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 3 990,00

V─Ćaka vysokej kosa─Źke na tr├ívu je ide├ílna pre sady a pozemky s vysokou tr├ívou┬á┬á┬á┬áPneumatiky pre ter├ęnne vozidl├í vzadu pre vynikaj├║cu trakciu a ter├ęnne schopnosti┬á┬á┬á┬áOvl├ídacie prvky s├║ ─żahko dostupn├ę z ve─żmi dobr├ęho miesta na sedenie┬á┬á┬á┬áNo┼żn├Ż hydrostat s ergonomicky usporiadan├Żmi ped├ílmi pre intuit├şvne riadenie┬á┬á┬á┬á─Żahko vyberate─żn├Ż ┼żac├ş mechanizmus pre ├║dr┼żbu a ─Źistenie┬á┬á┬á┬áGu─ż├┤─Źkov├í kosa─Źka s n├şzkymi vibr├íciami. ┼Żac├ş mechanizmus so 4 kontaktn├Żmi valcami na kompenz├íciu v nerovnom ter├ęne┬á┬á┬á┬áTechnol...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Solo by AL-KO T 22-110-0 HDH-A PREMIUM - z├íhradn├Ż traktor 
10 dn├ş 3 990,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Solo by AL-KO T 22-110-0 HDH-A PREMIUM 127575 - ponuka obchodu

Parametre produktu Solo by AL-KO T 22-110-0 HDH-A PREMIUM 127575

V─Ćaka vysokej kosa─Źke na tr├ívu je ide├ílna pre sady a pozemky s vysokou tr├ívou┬á┬á┬á┬áPneumatiky pre ter├ęnne vozidl├í vzadu pre vynikaj├║cu trakciu a ter├ęnne schopnosti┬á┬á┬á┬áOvl├ídacie prvky s├║ ─żahko dostupn├ę z ve─żmi dobr├ęho miesta na sedenie┬á┬á┬á┬áNo┼żn├Ż hydrostat s ergonomicky usporiadan├Żmi ped├ílmi pre intuit├şvne riadenie┬á┬á┬á┬á─Żahko vyberate─żn├Ż ┼żac├ş mechanizmus pre ├║dr┼żbu a ─Źistenie┬á┬á┬á┬áGu─ż├┤─Źkov├í kosa─Źka s n├şzkymi vibr├íciami. ┼Żac├ş mechanizmus so 4 kontaktn├Żmi valcami na kompenz├íciu v nerovnom ter├ęne┬á┬á┬á┬áTechnol├│gia 3 kr├ş┼żov├Żch no┼żov pre najlep┼íie skartovanie v├Żstri┼żkov a dlh├║ ┼żivotnos┼ą aj v n├íro─Źnom ter├ęne
Vyvinut├ę v Nemecku, vyr├íban├ę v Rak├║sku. Pr├şstroj T 22-110.0 HDH-A V2 Premium pon├║ka stabiln├ę komponenty a najvy┼í┼íiu kvalitu. Jedn├í sa o s├│lov├ę kosa─Źky na tr├ívu AL-KO.
Traktorov├í kosa─Źka T 22-110.0 HDH-A V2 Premium
Kvalitn├ę materi├íly a sofistikovan├ę technol├│gie sa tak st├ívaj├║ dokonal├Żm partnerom pri kosen├ş ve─żk├Żch pl├┤ch s obzvl├í┼í┼ą vysokou tr├ívou. Na┼ía kosa─Źka na tr├ívu je zvl├í┼í┼ą vhodn├í pre p├┤du, ktor├í nie je pravidelne kosen├í, napr. Sadov. V├Żkonn├ę motory a maxim├ílny komfort: jedn├í sa o kosa─Źky na tr├ívu od spolo─Źnosti AL-KO.
Technick├ę podrobnosti traktorovej kosa─Źky T 22-110.0 HDH-A V2 Premium
N├í┼í z├íhradn├Ż traktor s vysokou kosa─Źkou a kosen├Żmi pneumatikami vzadu je poh├í┼łan├Ż v├Żkonn├Żm dvojvalcov├Żm motorom AL-KO s n├şzkymi vibr├íciami o 13 kW. V├Ż┼íka rezu sa d├í ─żahko nastavi┼ą v 7 krokoch od 30 mm do 90 mm. V─Ćaka svojej kosa─Źke so ┼í├şrkou 110 cm a 3 prie─Źnym no┼żom s├║ efekt├şvne kosen├ę aj ve─żk├ę z├íhrady. R├Żchlos┼ą je plynulo regulovan├í hydrostatickou prevodovkou pomocou no┼żn├ęho ped├íla.
K├║pte si T 22-110.0 HDH-A V2 Premium a alternat├şvy
Nechajte s├│lo od AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 Premium tr├ívnikov├Ż traktor dodan├Ż odborn├Żm predajcom AL-KO a za─Źnite kosi┼ą priamo: to je mo┼żn├ę pomocou n├í┼ího pr├ęmiov├ęho doru─Źovacieho servisu. Za─Źnite nov├║ ├ęru kosenia tr├ívnika u┼ż dnes a objednajte si s├│lov├Ż tr├ívnik AL-KO T 22-110.0 HDH-A V2 z n├í┼ího internetov├ęho obchodu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Z├íhradn├ę traktory