Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 COMFORT 127554

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 2 390,00

Najvy┼í┼í├ş komfort v─Ćaka jednoduch├ęmu a preh─żadn├ęmu ovl├ídaniu Predn├ę LED svetl├í Dvojno┼żov├ę ┼żacie ├║strojenstvo ulo┼żen├ę v guli─Źkov├Żch lo┼żisk├ích ┼áirok├ę koles├í pre optim├ílnu trakciu Zvukov├í signaliz├ícia naplnenia ko┼ía Odha─żte pr├şjemnej┼íie str├ínky kosenie tr├ívy s na┼í├şm z├íhradn├Żm traktorom z rady Comfort od firmy AL-KO. Z├íhradn├Ż traktor solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort vynik├í predov┼íetk├Żm obratnos┼ąou a s osved─Źen├Żm motorom AL-KO predstavuje ide├ílneho pomocn├şka pre ve─żk├ę z├íhrady. Z├íhradn├Ż traktor...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 COMFORT - z├íhradn├Ż traktor 
10 dn├ş 2 390,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 COMFORT 127554 - ponuka obchodu

Parametre produktu Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 COMFORT 127554

Najvy┼í┼í├ş komfort v─Ćaka jednoduch├ęmu a preh─żadn├ęmu ovl├ídaniu Predn├ę LED svetl├í Dvojno┼żov├ę ┼żacie ├║strojenstvo ulo┼żen├ę v guli─Źkov├Żch lo┼żisk├ích ┼áirok├ę koles├í pre optim├ílnu trakciu Zvukov├í signaliz├ícia naplnenia ko┼ía
Odha─żte pr├şjemnej┼íie str├ínky kosenie tr├ívy s na┼í├şm z├íhradn├Żm traktorom z rady Comfort od firmy AL-KO. Z├íhradn├Ż traktor solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort vynik├í predov┼íetk├Żm obratnos┼ąou a s osved─Źen├Żm motorom AL-KO predstavuje ide├ílneho pomocn├şka pre ve─żk├ę z├íhrady.
Z├íhradn├Ż traktor T 22-103.9 HD-A V2 Comfort
Kvalitn├ę materi├íly, v├Żvoj v Nemecku, v├Żroba v Rak├║sku: to s├║ prednosti z├íhradn├ęho traktora solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort. V├Ą─Ź┼íie tr├ívne plochy pokos├şte s t├Żmto v├Żkonn├Żm traktorom efekt├şvne a predov┼íetk├Żm pohodlne. K traktora je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą mno┼żstvo pr├şslu┼íenstva, ako napr. ┼ś├ídkova─Ź, snehov├║ radlicu, at─Ć. Jednoducho demontovate─żn├ę ┼żacie ├║strojenstvo z neho rob├ş multitalent vhodn├Ż ako pre leto, tak i zimu. Ak h─żad├íte spo─żahliv├Ż a v┼íestrann├Ż z├íhradn├Ż traktor za atrakt├şvnu cenu, m├┤┼żeme V├ím solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort vrelo odporu─Źi┼ą.
Technick├ę detaily T 22-103.9 HD-A V2 Comfort
Najv├Ą─Ź┼í├ş z├íhradn├ę trator z radu Comfort je so ┼í├şrkou z├íberu 103 cm ide├ílne pre efekt├şvne a r├Żchle pokosenie v├Ą─Ź┼í├şch tr├ívnat├Żch pl├┤ch. Z├íhradn├Ż traktor solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort je poh├í┼łan├Ż dvojvalcov├Żm motorom AL-KO s v├Żkonom 12,2 kW. V├Ż┼íka kosenia je ─żahko nastavite─żn├í p├íkou v rozsahu 30 - 80 mm. ┼Żacie ├║strojenstvo s oce─żov├ęho plechu sa vyzna─Źuje dlhou ┼żivotnos┼ąou a osved─Źen├Ż dvojno┼żov├ę ┼żacie syst├ęm zaru─Źuje perfektn├Ż strih tr├ívnika. ┼Żacie ├║strojenstvo je tie┼ż mo┼żn├ę po─Źas chv├şle demontova┼ą, ─Ź├şm je u─żah─Źen├ę jeho ├║dr┼żba alebo servis. Na predn├║ ─Źas┼ą traktora solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 Comfort je mo┼żn├ę v zime namontova┼ą snehov├║ radlicu a v─Ćaka ─Ćal┼íiemu pr├şslu┼íenstvo ako z├íhradn├Ż valec alebo pr├şvesn├Ż voz├şk V├ím V├í┼í z├íhradn├Ż traktor posl├║┼żi pri mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch ─Źinnostiach. Ve─żk├ę koles├í traktora s priemerom 15 "vpredu a 18" vzadu zaist├ş perfektn├Ż trakciu na ka┼żdom povrchu a ─żahk├ę prekonanie nerovnost├ş. Pokosen├í tr├íva je odv├ídzan├í do zbern├ęho ko┼ía s objemom 310 l, ktor├Ż mo┼żno ─żahko vysypa┼ą priamo zo sedadla vodi─Źa pomocou teleskopickej ty─Źe. Zvukov├Ż sign├íl upozorn├ş na nutnos┼ą vypr├ízdnenie ko┼ía. ─Äal┼í├şmi komfortn├Żmi prvky s├║ ergonomicky tvarovan├Ż volant a preh─żadne usporiadan├ę ovl├ídacie prvky.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Z├íhradn├ę traktory