kde nak├║pi┼ą?

od 1 739,00

Najlep┼íia v├Żkonnos┼ą vo svojej triede. Ide├ílny traktor pre men┼íie a stredn├ę pozemky do cca 5 tis├şc m2. Traktor m├í ┼ípi─Źkov├Ż motor MTD Evo 1 s max. V├Żkone 14,5 HP a vysokom objeme 420 cm3. Tlakov├ę mazanie motora pre jeho dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą a istotu spr├ívneho mazanie aj pri pr├íci vo svahu. Novo vyvinut├í, spo─żahliv├í a jednoducho ovl├ídate─żn├í ┼íes┼ąstup┼łov├í prevodovka Transmatic s minim├ílnymi servisn├Żmi n├íkladmi. Mechanick├í prevodovka Transmatic je ide├ílny aj pre u┼ż├şvate─żov, ktor├ş kosia z├íhradu v ve─ża svah...

Riwall RLT 92 T Power Kit - ponuka obchodu

Parametre produktu Riwall RLT 92 T Power Kit

Najlep┼íia v├Żkonnos┼ą vo svojej triede. Ide├ílny traktor pre men┼íie a stredn├ę pozemky do cca 5 tis├şc m2. Traktor m├í ┼ípi─Źkov├Ż motor MTD Evo 1 s max. V├Żkone 14,5 HP a vysokom objeme 420 cm3. Tlakov├ę mazanie motora pre jeho dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą a istotu spr├ívneho mazanie aj pri pr├íci vo svahu. Novo vyvinut├í, spo─żahliv├í a jednoducho ovl├ídate─żn├í ┼íes┼ąstup┼łov├í prevodovka Transmatic s minim├ílnymi servisn├Żmi n├íkladmi. Mechanick├í prevodovka Transmatic je ide├ílny aj pre u┼ż├şvate─żov, ktor├ş kosia z├íhradu v ve─ża svahovitom ─Źi kopcovitom ter├ęne.

Trvanliv├í a odoln├í kon┼ítrukcia stroja - oce─żov├Ż r├ím i oce─żov├í karos├ęrie - v┼íetko ─żahko opravite─żn├ę, nemus├şte rie┼íi┼ą ┼żiadne praskanie plastov po n├íraze alebo krehnutie a vyblednutiu plastov v─Ćaka UV ┼żiareniu. Pevn├Ż oce─żov├Ż r├ím bez stredov├ęho tunelu pre ve─żmi ─żahk├ę nastupovanie i vystupovanie z traktora, proti┼ímykov├í ├║prava opierok n├┤h pl├ívaj├║ce ┼żacie ├║strojenstva s antiskalpovac├şmi kolieskami chr├íni tr├ívnik v nerovnom ter├ęne pred po┼íkoden├şm hranou ┼żacieho ├║strojenstva. Excentricky ulo┼żen├ę ┼żacie ├║strojenstvo pre mo┼żnos┼ą kosenia tesne pri prek├í┼żok, m├║rikov alebo chodn├şkov. Predn├í n├íprava so syst├ęmom nakl├ípania kolies do strany pri zmene smeru-perfektn├ę kop├şrovanie polomeru z├íkruty bez po┼íkodenia tr├ívnika sp├┤soben├ęho "hrnut├şm" kolies dopredu. Ve─żk├ę koles├í (vpredu 15 "a vzadu 18") s├║ rozhoduj├║ce pre komfort jazdy a priechodnos┼ą ter├ęnom.

Kapota s ve─żk├Żm uhlom otvorenia pre dokonal├Ż pr├şstup k motoru a bohat├Żm rebrovan├şm pre jeho dokonal├ę chladenie. Predn├ę svetlomety pre dobr├║ vidite─żnos┼ą a bezpe─Źn├║ pr├ícu aj za hor┼í├şch sveteln├Żch podmienok. Jednoduch├í obsluha stroja a ergonomicky rozmiestnen├ę ovl├ídacie prvky. Hladk├ę remene ┼żacieho ├║strojenstva dovo─żuj├║ pri n├íraze no┼ża na pevn├║ prek├í┼żku ─żahk├ę prek─║znutiu a t├Żm minimaliz├íciu rizika drah├ę opravy. Ulo┼żenie hriade─ża kosenia - unik├ítne rie┼íenie chr├íniace v├í┼í ─Źas aj pe┼ła┼żenku.

Ve─żk├Ż objem ko┼ía 240 l pre pokosenie ve─żk├ę plochy v ─Źo najkrat┼íom ─Źase. Jednoduch├ę vysyp├ívanie ko┼ía z miesta vodi─Źa. Mal├Ż polomer ot├í─Źania 46 cm pre perfektn├ę man├ęvrovate─żnos┼ą so strojom a ─żahk├ę sekanie okolo strom─Źekov, kr├şkov, z├íhonov a ─Ćal┼í├şch prek├í┼żok. Pohodln├ę a pozd─║┼żne nastavite─żn├ę odpru┼żen├ę sedadlo s dr├í┼żkami pre odvod vody. Integrovan├Ż dr┼żiak na n├ípoje.

Traktor m├í funkciu 3 v 1 - zber do ko┼ía, mul─Źovanie (s pr├şslu┼íenstvom), zadn├ę vyhadzovanie (s pr├şslu┼íenstvom). V─Ćaka ┼ąa┼żn├ęmu zariadeniu mo┼żnos┼ą pripojenia ve─żk├ęho mno┼żstva pr├şslu┼íenstva a roz┼í├şrenie mo┼żnost├ş traktora aj na ─Ćal┼íie ├║lohy okrem sekanie (voz├şky, sypa─Źe, zbera─Źe l├şstia, odmachova─Źe, valce, prevzdu┼í┼łova─Źe, postrekova─Źe ap.). Mo┼żnos┼ą pripojenia ─Źeln├ę snehovej radlice a predn├ęho n├írazn├şka. Mo┼żnos┼ą osadenia stroja profesion├ílnymi trojramenn├Żm zbierac├şmi no┼żmi Riwall Pro (s├║─Źas┼ą dod├ívky) alebo trojramenn├Żm mul─Źovac├şm no┼żmi (pr├şplatkov├í v├Żbava) a z├şska┼ą tak v├Żkonnos┼ą ove─ża drah┼í├şch strojov za zlomok ceny. ┼áirok├í servisn├í sie┼ą po celej krajine. Bezprobl├ęmov├í dostupnos┼ą n├íhradn├Żch dielov aj po viac ako desiatich rokoch.

Power Kit - ┼ípeci├ílne no┼że Riwall Pro

V├Żkonnos┼ą tr├ívnych traktorov je z viac ako 50% ur─Źen├í typom a tvarom pou┼żit├ęho no┼ża. Na to, aby sa navrhol tvar lopatiek s radi├ílnym, vertik├ílnym a horizont├ílnym pr├║den├şm v ide├ílnom pomere, sl├║┼żia cel├ę vedn├ę odvetvia. ┼átandardn├ę ( "tov├írensk├ę") no┼że s├║ dobr├Żm kompromisom medzi n├şzkou cenou a univerz├ílnym pou┼żit├şm pre zber aj mul─Źovanie za dobr├Żch podmienok. Traktory Riwall Pre tak patr├ş medzi najlep┼íie traktory vo svojej kateg├│rii. Ak ale chcete svoj traktor posun├║┼ą o jeden a┼ż dva levely vy┼í┼íie a vyrovna┼ą sa zbierac├şmi schopnos┼ąami traktorom napr├şklad aj 2x drah┼í├şm, je tu pre V├ís model traktora Power Kit, ku ktor├ęmu popri ┼ítandardn├Żch no┼żov dostanete e┼íte osobitne navrhnut├ę trojramenn├ę no┼że Riwall, ktor├ę predstavuj├║ to najlep┼íie, ─Źo sa dnes d├í na trhu zohna┼ą. Boli vyvinut├ę v spolupr├íci s ─Źeskou projek─Źn├ę a kon┼ítruk─Źn├ę kancel├íri├ş, ktor├í sa v├Żvoju no┼żov venuje u┼ż roky na profesion├ílnej ├║rovni. V├Żsledkom je heavy-duty odoln├Ż n├┤┼ż zo ┼ípeci├ílnej zliatiny ocele s troma mohutn├Żmi lopatkami s presne poskl├ídan├Żmi stup┼łovit├Żmi prelisy pre dokonal├ę pr├║denie vzduchu. A┼ż 3x silnej┼í├ş pr├║d vzduchu pr├║diace do vyhadzovacieho tunela d├íva traktora skvel├ę vlastnosti aj pri kosen├ş mokrej ─Źi prerastenej tr├ívy, l├║ky prerasten├ę mlad├Żmi n├ílety alebo pri kosen├ş tr├ívnika na n├şzku v├Ż┼íku. Rez tr├ívnika je ve─żmi ─Źist├Ż a p├┤sob├ş ve─żmi upravene. No┼że s├║ chr├ínen├ę ├║┼żitkov├Żm vzorom.

Technick├ę parametre:
Záber: 92 cm
Typ motora: MTD Thorx 420 Evo1 OHV. 4 takt. tlakov├ę mazanie
V├Żkon motora - maxim├ílna: 10.7 / 14.5 kW / HP
V├Żkon motora - pracovn├ę: 7.8 / 10.6 kW / HP
Objem motora: 420 ccm
Po─Źet valcov: 1
Typ prevodovky: Transmatic. 6-r├Żchlostn├í
Po─Źet r├Żchlost├ş: 6 vpred / 6 vzad
Objem palivovej n├ídr┼że: 3.8 l
Objem koša: 240 l
Po─Źet no┼żov: 2
Deflektor: pr├şslu┼íenstvo (196-750A678)
Mul─Źovanie: pr├şslu┼íenstvo (196-749A678)
Kolesá / vzorka: 15 "x6" / 18 "x9.5"
Polomer ot├í─Źania: 46 cm
V├Ż┼íka kosenia: 30-95. 5 pol├┤h mm
Svetlomety: Áno

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Z├íhradn├ę traktory