kde nak├║pi┼ą?

od 106,90

Vysiela─Źky Motorola XT180 sa perfektne hodia v┼íade tam, kde ─Źlenovia skupiny potrebuj├║ by┼ą v neust├ílom kontakte a operat├şvne tak rie┼íi┼ą vzniknut├ę situ├ície. Vhodn├ę s├║ predov┼íetk├Żm do pracovn├ęho prostredia skladov a v├Żrobn├Żch h├íl. Vysiela─Źky pon├║kaj├║ dosah a┼ż 8 km vo vo─żnom priestore a 8 r├ídiov├Żch kan├ílov so 121 nastavite─żn├Żmi k├│dmi. V┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície zaznamen├íva preh─żadn├Ż displej. Kon┼ítrukcia zariadenia je naozaj pevn├í a je tak ve─żmi odoln├í vo─Źi vonkaj┼íiemu mechanick├ęmu po┼íkodeniu. Vys...

Motorola XT180 Twin Pack - ponuka obchodu

Motorola XT180 Twin Pack (XAP0086BDGAA) 
na sklade 106,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Motorola XT180 Twin Pack

Vysiela─Źky Motorola XT180 sa perfektne hodia v┼íade tam, kde ─Źlenovia skupiny potrebuj├║ by┼ą v neust├ílom kontakte a operat├şvne tak rie┼íi┼ą vzniknut├ę situ├ície. Vhodn├ę s├║ predov┼íetk├Żm do pracovn├ęho prostredia skladov a v├Żrobn├Żch h├íl. Vysiela─Źky pon├║kaj├║ dosah a┼ż 8 km vo vo─żnom priestore a 8 r├ídiov├Żch kan├ílov so 121 nastavite─żn├Żmi k├│dmi. V┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície zaznamen├íva preh─żadn├Ż displej.

Kon┼ítrukcia zariadenia je naozaj pevn├í a je tak ve─żmi odoln├í vo─Źi vonkaj┼íiemu mechanick├ęmu po┼íkodeniu. Vysiela─Źky Motorola disponuj├║ rezistenciou vo─Źi vode v─Ćaka certifik├ícii IPX2. Poskytn├║ a┼ż 14 hod├şn nepretr┼żitej prev├ídzky na jedno nabitie a samozrejmos┼ąou je aj integrovan├ę LED svietidlo.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vysiela─Źky