kde nakúpiť?

od 59,90

Vysávač Zanussi ZANCG21EB má príkon 600 W, čo je dostatočná sila, ktorá zbaví vaše podlahy všetkých nečistôt. Disponuje podlahovou hubicou BANO, ktorá je špeciálne prispôsobená na tvrdé podlahy. Nemusíte mať teda strach, že si svoje krytiny poškriabete. Vo vybavení ďalej nájdete štrbinovú hubicu pre ťažko prístupné plochy a tiež hubicu na čalúnenie. Ani chlpy vašich miláčikov sa pred vysávačom Zanussi neschovajú. Upratovanie s týmto vysávačom bude jednoduché. Dĺžka prívodného kábla vysávača Zan...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Podlahový vysávač Zanussi ZANCG21EB čierny 
na sklade 59,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Zanussi ZANCG21EB - ponuka obchodu

Parametre produktu Zanussi ZANCG21EB

Vysávač Zanussi ZANCG21EB má príkon 600 W, čo je dostatočná sila, ktorá zbaví vaše podlahy všetkých nečistôt. Disponuje podlahovou hubicou BANO, ktorá je špeciálne prispôsobená na tvrdé podlahy. Nemusíte mať teda strach, že si svoje krytiny poškriabete. Vo vybavení ďalej nájdete štrbinovú hubicu pre ťažko prístupné plochy a tiež hubicu na čalúnenie. Ani chlpy vašich miláčikov sa pred vysávačom Zanussi neschovajú. Upratovanie s týmto vysávačom bude jednoduché.

Dĺžka prívodného kábla vysávača Zanussi je 4,5 m. Ľahko dosianete rádius s dĺžkou 7,5 m. Odpadá vám teda neustále prepínanie prívodného kábla zo zásuvky do zásuvky. Pri vysávači Zanussi ZANCG21EB oceníte jeho umývateľný mikrofilter, nie je potrebné tu dokupovať žiadne náhradné filtre. Po zanesení ho stačí umyť pod tečúcou vodou. Vysávač Zanussi ZANCG21EB je vreckový vysávač. Vhodný typ vrecka je 1002. Tento vysávač sa vyrába v modernom vzhľade v čiernej farbe.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Objem prachového vrecka/nádoby1.1 l
Hlučnosť80 dB
 
Výkon
Príkon600 W
 
Rozmery
Šírka28 cm
Výška23 cm
Hĺbka35
Hmotnosť4.5 kg
Dĺžka prívodnej šnúry4.5 m
Akčný rádius7.5 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače