kde nakúpiť?

od 49,90

Vysávač Zanussi ZANCG20IW má príkon 600 W, čo je dostatočná sila, ktorá zbaví vaše podlahy všetkých nečistôt. Disponuje podlahovou hubicou BANO, ktorá je špeciálne prispôsobená na tvrdé podlahy. Nemusíte mať teda strach, že si svoje krytiny poškriabete. Vo vybavení ďalej nájdete štrbinovú hubicu pre ťažko prístupné plochy a tiež hubicu na čalúnenie. Ani chlpy vašich miláčikov sa pred vysávačom Zanussi neschovajú. Upratovanie s týmto vysávačom bude jednoduché. Dĺžka prívodného kábla vysávača Zan...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Podlahový vysávač Zanussi CompactGo ZANCG20IW biely 
info v obchode 49,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Zanussi ZANCG20IW - ponuka obchodu

Parametre produktu Zanussi ZANCG20IW

Vysávač Zanussi ZANCG20IW má príkon 600 W, čo je dostatočná sila, ktorá zbaví vaše podlahy všetkých nečistôt. Disponuje podlahovou hubicou BANO, ktorá je špeciálne prispôsobená na tvrdé podlahy. Nemusíte mať teda strach, že si svoje krytiny poškriabete. Vo vybavení ďalej nájdete štrbinovú hubicu pre ťažko prístupné plochy a tiež hubicu na čalúnenie. Ani chlpy vašich miláčikov sa pred vysávačom Zanussi neschovajú. Upratovanie s týmto vysávačom bude jednoduché.

Dĺžka prívodného kábla vysávača Zanussi je 4,5 m. Ľahko obsiahnete rádius s dĺžkou 7,5 m. Odpadá vám teda neustále prepínanie prívodného kábla zo zásuvky do zásuvky. Pri vysávači Zanussi ZANCG20IW oceníte jeho umývateľný mikrofilter, nie je potrebné tu dokupovať žiadne náhradné filtre. Po zanesení ho stačí umyť pod tečúcou vodou. Vysávač Zanussi ZANCG20IW je vreckový vysávač. Vhodný typ vrecka je 1002. Tento vysávač sa vyrába v modernom vzhľade v bielej farbe.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Objem prachového vrecka/nádoby1.1 l
Hlučnosť80 dB
 
Výkon
Príkon600 W
 
Rozmery
Šírka28 cm
Výška23 cm
Hĺbka35
Hmotnosť4.5 kg
Dĺžka prívodnej šnúry4.5 m
Akčný rádius7.5 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače