... Vys├íva─Ź robotick├Ż ETA Falco 1515 90000 strieborn├Ż

Vys├íva─Ź robotick├Ż ETA Falco 1515 90000 strieborn├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 249,00

Robotick├Ż podlahov├Ż vys├íva─Ź Falco zvl├ída ako vys├ívanie, tak aj um├Żvanie. V─Ćaka z├ísobn├şku na vodu, ktor├Ż udr┼żuje pri um├Żvan├ş mopovaciu text├şliu mokr├║, zvl├ídne o─Źisti┼ą aj povrch podlahy. Manipul├ícia je u┼ż├şvate─żsky jednoduch├í aj vr├ítane v├Żmeny hlavnej kefy a akumul├ítora. Kefku vymen├şte bez nutnosti pou┼żitia n├íradia. Nabit├Ż technol├│giami Vys├íva─Ź Falco je ve─żmi chytr├Ż pomocn├şk v dom├ícnosti, a to predov┼íetk├Żm v─Ćaka GYRO NAVIGATION umo┼ż┼łuj├║cej v├Żborn├║ orient├íciu vys├íva─Źa v priestore , vo─żbu optim├íln...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Falco 1515 90000 strieborn├Ż 
na sklade 249,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Vys├íva─Ź robotick├Ż ETA Falco 1515 90000 strieborn├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Vys├íva─Ź robotick├Ż ETA Falco 1515 90000 strieborn├Ż

Robotick├Ż podlahov├Ż vys├íva─Ź Falco zvl├ída ako vys├ívanie, tak aj um├Żvanie. V─Ćaka z├ísobn├şku na vodu, ktor├Ż udr┼żuje pri um├Żvan├ş mopovaciu text├şliu mokr├║, zvl├ídne o─Źisti┼ą aj povrch podlahy. Manipul├ícia je u┼ż├şvate─żsky jednoduch├í aj vr├ítane v├Żmeny hlavnej kefy a akumul├ítora. Kefku vymen├şte bez nutnosti pou┼żitia n├íradia.

Nabit├Ż technol├│giami
Vys├íva─Ź Falco je ve─żmi chytr├Ż pomocn├şk v dom├ícnosti, a to predov┼íetk├Żm v─Ćaka GYRO NAVIGATION umo┼ż┼łuj├║cej v├Żborn├║ orient├íciu vys├íva─Źa v priestore , vo─żbu optim├ílnej trasy a maxim├ílnu efektivitu upratovania. ANTI-COLLISION SYSTEM zais┼ąuje bezdotykov├ę rozpozn├ívanie prek├í┼żok , tak┼że sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że by vys├íva─Ź do nie─Źoho narazil alebo nie─Źo rozbil. SMART TECHNOLOGY zastre┼íuje 16 pohybov├Żch senzorov pre optim├ílny pohyb a zabr├ínenie p├ídu robotick├ęho vys├íva─Źa zo schodov. Virtu├ílna stena umo┼ż┼łuje pomocou infra─Źerven├ęho l├║─Źa ohrani─Źi┼ą priestor, kde vys├íva─Ź nem├í upratova┼ą.

─îo v┼íetko dok├í┼że
Vys├íva─Ź Falco disponuje DIGITAL motorom zais┼ąuj├║cim vysok├Ż v├Żkon a extra dlh├║ ┼żivotnos┼ą. V─Ćaka svojmu SLIM dizajnu vysaje bez probl├ęmov aj pod n├şzkym n├íbytkom. Po upratan├ş ho nemus├şte nikde h─żada┼ą, po skon─Źen├ş upratovania alebo po zisten├ş nedostatku energie v akumul├ítore sa robotick├Ż vys├íva─Ź Falco s├ím vr├íti do nab├şjacej stanice. Doba jedn├ęho nab├şjania trv├í cca 5 hod├şn .
N├ístavec na um├Żvanie s inteligentn├Żm a presn├Żm d├ívkovan├şm hravo umyje a┼ż 100 m2. ─Äalej v sebe vys├íva─Ź ukr├Żva n├ídobu na ne─Źistoty s extra objemom 600 ml a Li-ion akumul├ítor (14,8 V, 2600 mAh) pre dlh├║ dobu prev├ídzky a┼ż 120 min├║t .

Filtrácia
Falco sa p├Ż┼íi trojn├ísobnou filtr├íciou, a to vr├ítane HEPA filtra zachycuj├║ceho aj tie najmen┼íie ─Źastice prachu a ne─Źist├┤t vr├ítane rozto─Źov. Vys├íva─Ź je ide├ílny pre dom├ícnosti s de┼ąmi ─Źi alergikmi.

Doplnky
S├║─Źas┼ąou balenia je ┼ípeci├ílna rota─Źn├í kefa pre efekt├şvnej┼í├ş zber prachu na kobercoch a tvrd├Żch podlah├ích a ┼ípeci├ílna lamelov├í kefa pre citliv├ę podlahy, ktor├í je vhodn├í aj pre pou┼żitie s mopom. ─Äal┼íie 2 postrann├ę kefy zaru─Źuj├║ ─Źistotu v rohoch a pozd─║┼ż stien.

Funkcie
Te┼íi┼ą sa m├┤┼żete na d├┤kladn├ę upratovanie, preto┼że vys├íva─Ź Falco pon├║ka 4 re┼żimy upratovania

d├┤kladn├Ż,
automatick├Ż,
lokálny,
upratovanie pozd─║┼ż stien.
Ur─Źite v├ís pote┼í├ş aj vo─żba 2 stup┼łov sacieho v├Żkonu (┼ítandardn├Ż a maxim├ílny) a vo─żba 2 r├Żchlost├ş pohybu s automatick├Żm spomalen├şm pred prek├í┼żkou.

Upratovanie bez va┼íej pr├ştomnosti
Pokia─ż si prajete ma┼ą upratan├ę, k├Żm sa vr├ítite z pr├íce, z prech├ízky ─Źi v├Żletu, m├┤┼żete robotick├Ż vys├íva─Ź 2 v 1 naprogramova┼ą na ─żubovo─żn├Ż ─Źas. ─Żahko prech├ídza prechodov├ę li┼íty s oblou hranou aj nerovnosti a┼ż do v├Ż┼íky 1,5 cm. Je vhodn├Ż na upratovanie v┼íetk├Żch typov podl├íh a kobercov a┼ż do v├Ż┼íky vlasu 1 cm. Ne┼ż sa teda vr├ítite domov, bude dokonale upratan├ę.

Pr├şslu┼íenstvo
Pri zak├║pen├ş vys├íva─Źa Falco obdr┼ż├şte nab├şjaciu z├íklad┼łu, nab├şjac├ş adapt├ęr, dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź, 2 n├íhradn├ę postrann├ę kefy, ┼ípeci├ílnu rota─Źn├║ a lamelov├║ kefku, 2x mopovaciu text├şliu, 1x n├íhradn├Ż HEPA filter, n├ístavec na um├Żvanie s 300 ml z├ísobn├şkom na vodu a virtu├ílnu stenu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe