... Vys├íva─Ź podlahov├Ż Gallet Amiens ASP301 biela farba

Vys├íva─Ź podlahov├Ż Gallet Amiens ASP301 biela farba

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 44,90

Vreckov├Ż vys├íva─Ź Gallet ASP301 Amiens steles┼łuje mal├ęho, pohybliv├ęho a v├Żkonn├ęho pomocn├şka do ka┼żdej men┼íej dom├ícnosti. Chcete vys├íva─Ź, s ktor├Żm zvl├ídnete uprata┼ą cel├║ dom├ícnos┼ą? V─Ćaka ┼íiroko vyu┼żite─żn├ęmu vybran├ęmu pr├şslu┼íenstvu to dok├í┼żete ve─żmi pohodlne a jednoducho. S├║─Źas┼ąou balenia je hubica na ─Źal├║nenie a ┼ítrbinov├í hubica, ktor├í m├í oto─Źn├║ kefku, a tak sa z nej stane jemn├Ż sp├┤sob, ako odstr├íni┼ą prach z kn├şh alebo krehk├Żch vec├ş na poli─Źk├ích. Vys├íva─Ź je vybaven├Ż ├║sporn├Żm ECO motorom s pr├şkono...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Podlahov├Ż vys├íva─Ź Gallet Amiens ASP301 biela farba 
na sklade 44,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Vys├íva─Ź podlahov├Ż Gallet Amiens ASP301 biela farba - ponuka obchodu

Parametre produktu Vys├íva─Ź podlahov├Ż Gallet Amiens ASP301 biela farba

Vreckov├Ż vys├íva─Ź Gallet ASP301 Amiens steles┼łuje mal├ęho, pohybliv├ęho a v├Żkonn├ęho pomocn├şka do ka┼żdej men┼íej dom├ícnosti. Chcete vys├íva─Ź, s ktor├Żm zvl├ídnete uprata┼ą cel├║ dom├ícnos┼ą? V─Ćaka ┼íiroko vyu┼żite─żn├ęmu vybran├ęmu pr├şslu┼íenstvu to dok├í┼żete ve─żmi pohodlne a jednoducho. S├║─Źas┼ąou balenia je hubica na ─Źal├║nenie a ┼ítrbinov├í hubica, ktor├í m├í oto─Źn├║ kefku, a tak sa z nej stane jemn├Ż sp├┤sob, ako odstr├íni┼ą prach z kn├şh alebo krehk├Żch vec├ş na poli─Źk├ích.

Vys├íva─Ź je vybaven├Ż ├║sporn├Żm ECO motorom s pr├şkonom 700 W. Aj tak si zachov├íva vysok├║ ├║─Źinnos┼ą sania. S ak─Źn├Żm r├ídiusom a┼ż 8 metrov budete schopn├ş povys├íva┼ą cel├Ż byt jednoducho a bez zbyto─Źne ─Źast├ęho prepojovania pr├şvodn├ęho k├íbla. Filtr├íciu zais┼ąuje kvalitn├Ż HEPA filter a ne─Źistoty sa zhroma┼ż─Ćuj├║ do vrecka na prach o objeme 1,5 litra.

Model Amiens je ide├ílnou variantou do men┼í├şch dom├ícnost├ş, na chatu, do ┼ítudentsk├ęho bytu, na intern├ít, do kancel├írie ako aj ─Ćal┼í├şch men┼í├şch priestorov.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe