... Tyčový vysávač ETA Magic X-treme 7235 90000 čierny/modrý

Tyčový vysávač ETA Magic X-treme 7235 90000 čierny/modrý

sledovač ceny parametre produktu
kde nakúpiť?

od 399,00

Okúzľujúci tyčový a ručný vysávač ETA Magic X-treme 2 v 1 vyniká veľmi tichým, digitálne riadeným motorom, ktorý sa okrem vysokého výkonu (100 000 otáčok za minútu) pýši tiež dlhou životnosťou. Svojím silným sacím výkonom (125 W) je porovnateľný s klasickými podlahovými vysávačmi. Ostatnými prednosťami – hlavne extrémne účinnou filtráciou a pohodlnou manipuláciou – však bežné vysávače hravo predbehne. Vysoko účinná filtrácia vám učaruje Vysokoúčinný filtračný systém 4AIR MAGIC s HEPA filtrom ...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Tyčový vysávač ETA Magic X-treme 7235 90000 čierny/modrý 
na sklade 399,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Tyčový vysávač ETA Magic X-treme 7235 90000 čierny/modrý - ponuka obchodu

Parametre produktu Tyčový vysávač ETA Magic X-treme 7235 90000 čierny/modrý

Okúzľujúci tyčový a ručný vysávač ETA Magic X-treme 2 v 1 vyniká veľmi tichým, digitálne riadeným motorom, ktorý sa okrem vysokého výkonu (100 000 otáčok za minútu) pýši tiež dlhou životnosťou. Svojím silným sacím výkonom (125 W) je porovnateľný s klasickými podlahovými vysávačmi. Ostatnými prednosťami – hlavne extrémne účinnou filtráciou a pohodlnou manipuláciou – však bežné vysávače hravo predbehne.

Vysoko účinná filtrácia vám učaruje
Vysokoúčinný filtračný systém 4AIR MAGIC s HEPA filtrom účinne odfiltruje a pohltí malé aj veľké nečistoty – čistá tak zostane nielen podlaha, ale aj ovzdušie vo vašej domácnosti.

Vysoký a stály sací výkon je doplnený možnosťou zvoliť si z troch inteligentných režimov vysávania. Oslňujúca je tiež výdrž tyčového vysávača s turbokefkou, ktorá pri použití na kobercoch dosahuje až 33 minút, čo je doba, počas ktorej pohodlne skrotíte nečistoty v celej domácnosti. V podobe ručného vysávača vám potom umožní vysávať až neuveriteľných 50 minút. Kvalitný Li-ion akumulátor sa následne opäť plne nabije už za 5 hodín.

Upratovanie ako mávnutím kúzelnej paličky
Magic X-treme nezostává svojmu menu nič dlžný. Z ergonomického tyčového vysávača vykúzlite lusknutím prsta kompaktný ručný vysávač, s ktorým ľahko zbavíte vašu sedačku omrviniek alebo vyčistíte interiér vášho auta. Vďaka unikátnej turbohubici je vhodný na koberce aj všetky typy podláh.

Patentovaný cyklónový systém vysávania v kombinácii s dvoma veľkými prachovými nádobami vás zbaví nutnosti výmeny vrecka. Vďaka nízkemu ťažisku sa navyše vysávač veľmi ľahko ovláda. Pohodlná manipulácia s celým prístrojom je potom sprevádzaná anti-touch cleaning systémom pre hygienické a nenáročné čistenie.

Magické premeny vďaka bohatému príslušenstvu
Spolu s vysávačom ETA Magic X-treme dostanete širokú škálu príslušenstva pre rôzne povrchy a zákutia. Unikátnou patentovanou rotačnou kefou Magic Brush s technológiou Silver anti-static pre maximálnu efektivitu vysávania a rotačnou turbohubicou s technológiou BITE and MITE pre efektívnejší zber roztočov to len začína…

V balení spolu s vysávačom ETA Magic X-treme nájdete:

rotačnú turbohubicu s priamym pohonom a flexibilným kĺbom
špeciálnu rotačnú turbohubicu s priamym pohonom na matrace a čalúnenie
štrbinovú hubicu s výsuvnou kefkou
hubicu na čalúnenie s výsuvnou kefkou
trojhrannú hubicu
plochú kefku 16,5 cm
flexibilnú predlžovaciu hadicu 63–80 cm
kovovú saciu trubku 85 cm
flexibilný kĺb s ohybom do strán v uhle 270°
adaptér 100–240 V (AC) / 30 V (DC)
základňu na nabíjanie a praktické uskladnenie vysávača a príslušenstva
Variabilná konštrukcia a jednoduchá výmena príslušenstva robí z vysávača ETA Magic X-treme skutočne multifunkčného pomocníka do každej domácnosti, vrátane tých s domácimi maznáčikmi a alergikmi.

Predĺžená záruka
Na tento motor je možné získať bezplatnú predĺženú záruku 10 rokov. Predĺženú záruku si registrujte TU.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače