... Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź ETA Dasty 3447 90000 ─Źierny/─Źerven├Ż

Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź ETA Dasty 3447 90000 ─Źierny/─Źerven├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 129,00

Ty─Źov├Ż a ru─Źn├Ż vys├íva─Ź 2 v 1 ETA Dasty je praktick├Żm pomocn├şkom, ktor├Ż polap├ş prach a ┼ípinu vo v┼íetk├Żch k├║toch va┼íej dom├ícnosti. V─Ćaka v├Żkonn├ęmu akumul├ítoru (21,6 V Li-Ion) s v├Żdr┼żou a┼ż 60 min├║t navy┼íe zvl├ídnete kompletn├ę upratovanie na jedno nabitie ÔÇô bez preru┼íovania a obmedzovania k├íblom. Cykl├│nov├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm s kvalitn├Żm HEPA filtrom ├║─Źinne odfiltruje aj tie najjemnej┼íie ne─Źistoty, ktor├ę putuj├║ priamo do pollitrovej n├ídoby na prach. T├║ po upratovan├ş jednoducho vyklepete rovno do odpadk...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź ETA Dasty 3447 90000 ─Źierny/─Źerven├Ż 
na sklade 129,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź ETA Dasty 3447 90000 ─Źierny/─Źerven├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź ETA Dasty 3447 90000 ─Źierny/─Źerven├Ż

Ty─Źov├Ż a ru─Źn├Ż vys├íva─Ź 2 v 1 ETA Dasty je praktick├Żm pomocn├şkom, ktor├Ż polap├ş prach a ┼ípinu vo v┼íetk├Żch k├║toch va┼íej dom├ícnosti. V─Ćaka v├Żkonn├ęmu akumul├ítoru (21,6 V Li-Ion) s v├Żdr┼żou a┼ż 60 min├║t navy┼íe zvl├ídnete kompletn├ę upratovanie na jedno nabitie ÔÇô bez preru┼íovania a obmedzovania k├íblom.

Cykl├│nov├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm s kvalitn├Żm HEPA filtrom ├║─Źinne odfiltruje aj tie najjemnej┼íie ne─Źistoty, ktor├ę putuj├║ priamo do pollitrovej n├ídoby na prach. T├║ po upratovan├ş jednoducho vyklepete rovno do odpadkov├ęho ko┼ía. ┼Żiadne starosti s n├íkupom a v├Żmenou vreciek sa tak nekonaj├║.

Jedn├Żm pohybom z neho jednoducho urob├şte ru─Źn├Ż vys├íva─Ź, ktor├Ż o┼żiv├ş vzh─żad ─Źal├║nen├ęho n├íbytku ako aj interi├ęru v├í┼ího auta.

Medzi ─Ćal┼íie superschopnosti tohto pracho┼żr├║ta patria kompaktn├ę rozmery, sklopn├í ergonomick├í rukov├Ą┼ą a n├şzka hmotnos┼ą ÔÇô v┼íetko je prisp├┤soben├ę pohodlnej manipul├ícii a jednoduch├ęmu skladovaniu.

Na špinu si posvieti

Hubicu vys├íva─Źa ETA Dasty zdobia LED di├│dy, ktor├ę v┼íak z─Ćaleka nie s├║ iba na okrasu. Osvet─żuj├║ vys├ívan├Ż priestor, a tak v├ím neunikn├║ ani ne─Źistoty pod seda─Źkou a v ─Ćal┼í├şch temn├Żch z├íkutiach.

O perfektn├║ ─Źistotu va┼íich parkiet, linolea, dla┼żby ─Źi pl├ívaj├║cej podlahy sa postar├í elektrick├í rota─Źn├í turbohubica s priamym pohonom a flexibiln├Żm k─║bom. Pri upratovan├ş je nielen efekt├şvny, ale aj ┼íetrn├Ż, a tak sa nemus├şte b├í┼ą nevzh─żadn├ęho po┼íkrabania podlahy.

Na ru─Źn├║ jednotku potom ─żahko nasad├şte prilo┼żen├║ ┼ítrbinov├║ hubicu, ktor├í sa dostane aj do ├║zkych a ┼ąa┼żko pr├şstupn├Żch miest, alebo kefku s jemn├Żmi ┼ítetinkami na ┼íetrn├ę vys├ívanie pavu─Ź├şn ─Źi prachu z n├íbytku, stien ─Źi obrazov.

V┼żdy pripraven├Ż k akcii

Aby ste svojho nepostr├ídate─żn├ęho pomocn├şka na┼íli v┼żdy na rovnakom mieste, je doplnen├Ż z├íklad┼łou na nab├şjanie a praktick├ę uskladnenie vys├íva─Źa a pr├şslu┼íenstva.

Jeden nab├şjac├ş cyklus trv├í pribli┼żne 6 hod├şn a sprev├ídza ho sveteln├í signaliz├ícia.

Pred─║┼żenie z├íruky na 3 roky

Z├íruku na motor vys├íva─Źa ETA Dasty 3447 90000 v├ím zadarmo pred─║┼żime na 3 roky ÔÇô sta─Ź├ş vyplni┼ą registra─Źn├Ż formul├ír. Bezplatn├║ slu┼żbu Pred─║┼żenej z├íruky si registrujte TU.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe