kde nak├║pi┼ą?

od 229,00

Viac├║─Źelov├Ż vys├íva─Ź Thomas Twin AquaWash je v─Ćaka svojim prednostiam vhodn├Ż najm├Ą do dom├ícnost├ş alergikov. Vynik├í pr├şkonom 1600 W a umo┼ż┼łuje vys├ívanie such├ę i mokr├ę. Bezs├í─Źkov├í technol├│gia zamedzuje styku s prachom a jeho ─Ćal┼íiemu ┼í├şreniu do ovzdu┼íia. Prach, rozto─Źe a ne─Źistoty sa zachyt├ívaj├║ v 2,4l n├ídobe s vodou, ktor├║ po dokon─Źen├ş upratovania jednoducho vylejete, bez toho aby ste pri┼íli do kontaktu s alerg├ęnmi. Dom├ícnos┼ą aj zdravie alergikov chr├íni tie┼ż um├Żvate─żn├Ż HEPA filter. Vys├íva─Ź Thomas ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
THOMAS TWIN AQUAWASH - Vys├íva─Ź na such├ę a mokr├ę vys├ívanie 
10 dn├ş 229,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

THOMAS TWIN AQUAWASH - ponuka obchodu

Parametre produktu THOMAS TWIN AQUAWASH

Viac├║─Źelov├Ż vys├íva─Ź Thomas Twin AquaWash je v─Ćaka svojim prednostiam vhodn├Ż najm├Ą do dom├ícnost├ş alergikov. Vynik├í pr├şkonom 1600 W a umo┼ż┼łuje vys├ívanie such├ę i mokr├ę. Bezs├í─Źkov├í technol├│gia zamedzuje styku s prachom a jeho ─Ćal┼íiemu ┼í├şreniu do ovzdu┼íia. Prach, rozto─Źe a ne─Źistoty sa zachyt├ívaj├║ v 2,4l n├ídobe s vodou, ktor├║ po dokon─Źen├ş upratovania jednoducho vylejete, bez toho aby ste pri┼íli do kontaktu s alerg├ęnmi. Dom├ícnos┼ą aj zdravie alergikov chr├íni tie┼ż um├Żvate─żn├Ż HEPA filter.
Vys├íva─Ź Thomas Twin AquaWash si hravo porad├ş aj s rozliatymi tekutinami alebo vlhk├Żm zne─Źisten├şm. V─Ćaka praktick├ęmu pr├şslu┼íenstvu roz┼í├şrite svoje mo┼żnosti upratovania. Hubica na tvrd├ę podlahy a koberce udr┼ż├ş ─Źist├║ ka┼żd├║ miestnos┼ą vo va┼íom dome, zatia─ż ─Źo hubica na ─Źal├║nenie sa postar├í o va┼íe kresl├í. ┼átrbinov├║ hubicu ocen├şte pri upratovan├ş ├║zkych priestorov a hubica na vodu vysaje rozliaty ─Źaj.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe