Produkt nie je v ponuke partnersk├Żch obchodov!

Vys├íva─Ź VR20M707CWD od spolo─Źnosti Samsung pom├íha udr┼żiava┼ą v├í┼í domov upratan├Ż, s├║─Źasne s├ím zost├íva dlhodobo ─Źist├Ż a nezanesen├Ż ne─Źistotami. Je toti┼ż vybaven├Ż jedine─Źnou a ve─żmi praktickou, samo─Źistiaciou kefou. T├í inteligentne odv├ídza vys├ívan├Ż materi├íl k svojmu stredu, tak┼że je pre vys├íva─Ź omnoho jednoduch┼íie nazbieran├ę ne─Źistoty nasa┼ą do n├ídoby na prach. ┼Żiadne miesto neostane vo va┼íej dom├ícnosti nepovys├ívan├ę. Postar├í sa o to FullView SensorÔäó 2.0, ktor├Ż dok├í┼że presk├║ma┼ą aj rohy ─Źi ├║zke a mal├ę...

Parametre produktu Samsung VR20M707CWD/GE

Vys├íva─Ź VR20M707CWD od spolo─Źnosti Samsung pom├íha udr┼żiava┼ą v├í┼í domov upratan├Ż, s├║─Źasne s├ím zost├íva dlhodobo ─Źist├Ż a nezanesen├Ż ne─Źistotami. Je toti┼ż vybaven├Ż jedine─Źnou a ve─żmi praktickou, samo─Źistiaciou kefou. T├í inteligentne odv├ídza vys├ívan├Ż materi├íl k svojmu stredu, tak┼że je pre vys├íva─Ź omnoho jednoduch┼íie nazbieran├ę ne─Źistoty nasa┼ą do n├ídoby na prach.

┼Żiadne miesto neostane vo va┼íej dom├ícnosti nepovys├ívan├ę. Postar├í sa o to FullView SensorÔäó 2.0, ktor├Ż dok├í┼że presk├║ma┼ą aj rohy ─Źi ├║zke a mal├ę z├íkutia, ktor├ę n├ísledne povys├íva trikr├ít a s o 10% vy┼í┼í├şm sac├şm v├Żkonom. T├║ najlep┼íiu trasu vys├ívania zase zabezpe─Ź├ş technol├│gia Visionary MappingÔäó Plus System, ktor├í mapuje va┼íu dom├ícnos┼ą pomocou v├Żkonn├Żch senzorov a zabudovanej digit├ílnej kamery.

Nemus├şte sa b├í┼ą, ┼że v pr├şpade va┼íej nepr├ştomnosti ostane v├í┼í byt nepovys├ívan├Ż. Vys├íva─Ź Samsung VR20M707CWD sa o ─Źistotu postar├í, aj ke─Ć budete mimo domova. Sta─Ź├ş pou┼ż├şva┼ą funkciu Wi-Fi Control a m├┤┼żete v├í┼í vys├íva─Ź na dia─żku z ak├ęhoko─żvek miesta zapn├║┼ą, vypn├║┼ą ─Źi napl├ínova┼ą si ─Źasy vys├ívania.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.3 l
Hlu─Źnos┼ą72 dB
 
Rozmery
┼á├şrka34.8 cm
V├Ż┼íka9.7 cm
H─║bka34
Hmotnos┼ą4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe