kde nak├║pi┼ą?

od 799,00

Robotick├Ż vys├íva─Ź Samsung pomocou senzorov a digit├ílnej kamery mapuje cel├║ va┼íu dom├ícnos┼ą a pl├ínuje najefekt├şvnej┼íiu trasu vys├ívania. Syst├ęm Visionary Mapping+ vytv├íra optim├ílne trasy a nav├ídza vys├íva─Ź pre ─Źo najr├Żchlej┼íie upratovanie. V─Ćaka senzoru FullView Sensor 2.0 spozn├í ├║zke miesta, vyh├Żba sa prek├í┼żkam a tie┼ż zintenz├şv┼łuje upratovanie rohov, ktor├ę vysaje trikr├ít a e┼íte so zv├Ż┼íen├Żm v├Żkonom. V─Ćaka technol├│gii Point Cleaning sta─Ź├ş vys├íva─Źu uk├íza┼ą laserom na dia─żkovom ovl├ída─Źi miesto, kde je ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Samsung VR20K9350WK/GE - Robotick├Ż vys├íva─Ź 
na sklade 799,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Samsung VR20K9350WK/GE - ponuka obchodu

Parametre produktu Samsung VR20K9350WK/GE

Robotick├Ż vys├íva─Ź Samsung pomocou senzorov a digit├ílnej kamery mapuje cel├║ va┼íu dom├ícnos┼ą a pl├ínuje najefekt├şvnej┼íiu trasu vys├ívania. Syst├ęm Visionary Mapping+ vytv├íra optim├ílne trasy a nav├ídza vys├íva─Ź pre ─Źo najr├Żchlej┼íie upratovanie. V─Ćaka senzoru FullView Sensor 2.0 spozn├í ├║zke miesta, vyh├Żba sa prek├í┼żkam a tie┼ż zintenz├şv┼łuje upratovanie rohov, ktor├ę vysaje trikr├ít a e┼íte so zv├Ż┼íen├Żm v├Żkonom.

V─Ćaka technol├│gii Point Cleaning sta─Ź├ş vys├íva─Źu uk├íza┼ą laserom na dia─żkovom ovl├ída─Źi miesto, kde je potrebn├ę uprata┼ą a on sa s├ím presunie, bez toho aby ste ho museli pren├í┼ía┼ą. Funkcia Edge Clean Master zais┼ąuje, ┼że pri okrajoch m├║rov a v rohoch sa skl├ípa uz├ívierka, ktor├í vytvor├ş bari├ęru a pom├íha ├║─Źinnej┼íiemu vys├ívaniu.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.7 l
Hlu─Źnos┼ą78 dB
 
V├Żkon
Pr├şkon250 W
Sac├ş v├Żkon40 W
 
Rozmery
┼á├şrka37.8 cm
V├Ż┼íka13.5 cm
H─║bka36.2
Hmotnos┼ą4.9 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe