kde nak├║pi┼ą?

od 299,00

ROWENTA AIR FORCE Flex Animal &┬ábez┼ín├║rov├Ż vys├íva─Ź┬ásac├ş v├Żkon 100 AirWattobjem z├ísobn├şka na prach 0.4lDoba prevadzky: 35 min├║tr├Żchle nabitie: 3 hodiny┬á21,9 V l├ştium-ion akumul├ítorFlexibiln├í ┼ítrbinov├í hubica XLJedine─Źn├í hubica s LED osvetlen├şmMini elektrick├í kefa pre┬ávys├ívanie zvierac├şch chlpovfarebnom preveden├ş:┬ábiela a modr├í┬áVysok├Ż sac├ş v├Żkon┬áBez┼ín├║rov├Ż vys├íva─Ź Air Force Flex d├íva vysok├ęmu v├Żkonu v┬á"n├íro─Źnom ter├ęne" v├í┼ího domova nov├Ż rozmer. Vyspel├í technol├│gia tohto nov├ęho vys├íva─Źa spo─Ź├şva v┬á...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Rowenta Air Force Flex RH9471WO vystaven├Ż kus + Sk├║┼íaj 45 dn├ş + Vytieracia hlavica Aqua - Akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź 
na sklade 299,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Rowenta RH9471WO - ponuka obchodu

Parametre produktu Rowenta RH9471WO


ROWENTA AIR FORCE Flex Animal &┬ábez┼ín├║rov├Ż vys├íva─Ź┬ásac├ş v├Żkon 100 AirWattobjem z├ísobn├şka na prach 0.4lDoba prevadzky: 35 min├║tr├Żchle nabitie: 3 hodiny┬á21,9 V l├ştium-ion akumul├ítorFlexibiln├í ┼ítrbinov├í hubica XLJedine─Źn├í hubica s LED osvetlen├şmMini elektrick├í kefa pre┬ávys├ívanie zvierac├şch chlpovfarebnom preveden├ş:┬ábiela a modr├í┬áVysok├Ż sac├ş v├Żkon┬áBez┼ín├║rov├Ż vys├íva─Ź Air Force Flex d├íva vysok├ęmu v├Żkonu v┬á"n├íro─Źnom ter├ęne" v├í┼ího domova nov├Ż rozmer. Vyspel├í technol├│gia tohto nov├ęho vys├íva─Źa spo─Ź├şva v┬ájeho geni├ílnom a┬áflexibilnom┬ádizajne.┬áNeprekonate─żn├Ż v├Żkon a┬á─żahk├í manipul├ícia, zaru─Źia to, ┼że upratovanie s n├şm je ├║pln├í hra─Źka! Vysok├Ż sac├ş v├Żkon a┼ż┬á100 Air Wattov znamen├í upratovanie bez ombedzen├ş a pom├┤┼że v├ím uprata┼ą cel├║ dom├ícnos┼ą r├Żchlej┼íie ako kedyko─żvek predtn├Żm.
Skvel├í pohyblivos┼ą pre upratovanie v┼íetk├Żch k├║tovObjavte nov├Ż a┬áneuverite─żne jednoduch├Ż sp├┤sob vys├ívania v─Ćaka geni├ílnemu dizajnu s┬áflexibilnou trubicou, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vys├íva┼ą ├║plne v┼íade bez toho, aby ste sa museli oh├Żba┼ą. Okam┼żit├ę a┬ábezchybn├ę upratovanie od podlahy a┼ż po strop.┬áFlexibilita v┬ákombin├ícii s┬ávysok├Żm sac├şm v├Żkonom v├ím umo┼żn├ş uprata┼ą ka┼żd├Ż centimeter v├í┼ího domova a┬ápom├┤┼że v├ím dosiahnu┼ą do v┼íetk├Żch k├║tov. ─îi u┼ż vys├ívate pod n├şzkym n├íbytkom alebo na ┼ąa┼żko dostupn├Żch miestach, vys├íva─Ź sa dostane 5x ─Ćalej, a v─Ćaka jeho neprekonate─żn├ęmu v├Żkonu nem├í prach najmen┼íiu ┼íancu.

Dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie a tich├Ż chod├Üctyhodn├í v├Żdr┼ż bat├ęrie, ktor├í v├ís nikdy nesklame. Tento vys├íva─Ź sa m├┤┼że pochv├íli┼ą v├Żdr┼żou a┼ż 35┬ámin├║t v re┼żime ┼ítandard a to v─Ćaka 21,9 V l├ştium-ion bat├ęrii, s┬ár├Żchlym dob├şjan├şm za┬á3┬áhodiny, ktor├í v├ím umo┼żn├ş upratova┼ą ├║plne bez obmedzen├ş kedyko─żvek a kdeko─żvek.┬áDoprajte si r├Żchle a ├║─Źinn├ę vys├ívanie ako na tvrd├Żch podl├íh tak kobercov a to v─Ćaka jedine─Źnej hubici s LED osvetlen├şm a integrovan├Żm kefk├ím, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę na v┼íetky povrchy. Bez┼ín├║rov├Ż vys├íva─Ź Air Force Flex pon├║ka tich├║┬áprev├ídzku┬ápre pr├şjemnej┼íie upratovanie.
Mini elektrick├í kefa a ┼íirok├ę pr├şslu┼íenstvo┼ápeci├ílna sada pr├şslu┼íenstva pre poupratovanie va┼ího auta a pre majite─żov dom├ícich mil├í─Źikov.┬áMal├í motorizovan├í kefa pre d├┤kladn├ę poupratovanie a┬ávysatie zvierac├şch chlpov a XL┬áflexibiln├Ż nadstavec na ┼ík├íry, s ktor├Żm sa dostane aj na tie naj┼ąa┼ż┼íie dostupn├ę miesta. Okrem toho m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aj kefu na ─Źal├║nenie ur─Źen├║ i pre vy─Źistenie textiln├Żch po┼ąahov a┬á"up-top" nadstavec pre povys├ívanie ┼ąa┼żko dostupn├Żch miest na n├íbytku. Samozrejmos┼ąou je praktick├í dob├şjacia z├íklad┼ła, do ktorej m├┤┼żete ulo┼żi┼ą a┼ż 2┬ánadstavce.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe