... Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio Eco 3225 90000 biely

Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio Eco 3225 90000 biely

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 299,00

Nen├ípadn├Ż, ale v├Żkonn├Ż robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio ECO si okam┼żite zamilujete. S ─żahkos┼ąou prevezme kontrolu nad dom├ícimi podlahami a kobercami, ktor├ę v┼żdy povys├íva presne pod─ża va┼íich in┼ítrukci├ş. Pomocou chytrej aplik├ície vo va┼íom mobilnom telef├│ne ho m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą odv┼íadia─ż a domov sa tak vraca┼ą o jednu upratovaciu povinnos┼ą ─żah┼í├ş. Pripraven├Ż splni┼ą va┼íe rozkazy Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio ECO je v├ím plne k slu┼żb├ím. V─Ćaka chytrej aplik├ícii si m├┤┼żete ─Źas a z├│ny upratovania vopre...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio Eco 3225 90000 biely 
na sklade 299,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio Eco 3225 90000 biely - ponuka obchodu

Parametre produktu Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio Eco 3225 90000 biely

Nen├ípadn├Ż, ale v├Żkonn├Ż robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio ECO si okam┼żite zamilujete. S ─żahkos┼ąou prevezme kontrolu nad dom├ícimi podlahami a kobercami, ktor├ę v┼żdy povys├íva presne pod─ża va┼íich in┼ítrukci├ş. Pomocou chytrej aplik├ície vo va┼íom mobilnom telef├│ne ho m├┤┼żete jednoducho ovl├ída┼ą odv┼íadia─ż a domov sa tak vraca┼ą o jednu upratovaciu povinnos┼ą ─żah┼í├ş.

Pripraven├Ż splni┼ą va┼íe rozkazy

Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Raggio ECO je v├ím plne k slu┼żb├ím. V─Ćaka chytrej aplik├ícii si m├┤┼żete ─Źas a z├│ny upratovania vopred napl├ínova┼ą alebo svojmu chytr├ęmu pomocn├şkovi zada┼ą ├║lohy napr. aj z kancel├írie.

Vys├íva─Ź Raggio ECO sa navy┼íe spo─żahlivo postar├í nielen o upratovanie, ale aj s├ím o seba ÔÇô ke─Ć m├í splnen├ę alebo mu ÔÇ×doch├ídza ┼í┼ąavaÔÇť, s├ím vyh─żad├í nab├şjaciu stanicu. Prostredn├şctvom aplik├ície v├ís tie┼ż upozorn├ş, ┼że pri┼íiel ten spr├ívny ─Źas na ├║dr┼żbu niektorej z jeho ─Źast├ş.

Cho─Ćte na to chytro

S chytrou aplik├íciou ETA RAGGIO budete ma┼ą vl├ídu nad ─Źistou dom├ícnosti vo svojich ruk├ích. Aplik├ícia je dostupn├í na stiahnutie zadarmo na Apple Store (pro iOS) alebo Google Play (pre Android). Navy┼íe je dostupn├í v sloven─Źine a umo┼ż┼łuje nastavi┼ą a┼ż 10 u┼ż├şvate─żsk├Żch ├║─Źtov. Upratova┼ą bez v├Żhovorky tak m├┤┼że skuto─Źne cel├í rodina ÔÇô sta─Ź├ş k tomu p├ír pohybov prstom po obrazovke. S vys├íva─Źom potom aplik├ícia komunikuje prostredn├şctvom va┼íej dom├ícej Wifi siete.

─îo dok├í┼że smart aplik├ícia ETA RAGGIO?

inteligentn├ę pl├ínovanie upratovania ÔÇô mo┼żnos┼ą nastavenia jednotliv├Żch dn├ş, hod├şn a z├│n
definovanie a┼ż 10 z├│n upratovania a zak├ízan├Żch z├│n
vytvorenie mapy vys├ívan├ęho priestoru
mo┼żnos┼ą vzdialen├ęho ovl├ídania mimo va┼íu dom├ícnos┼ą
sledovanie aktu├ílneho stavu a pohybu vys├íva─Źa, a to vr├ítane hist├│rie
a┼ż 10 u┼ż├şvate─żsk├Żch ├║─Źtov k jedn├ęmu vys├íva─Źu
vo─żba re┼żimu upratovania: automatick├Ż, z├│nov├Ż a lok├ílny
upozornenie na nutnos┼ą ├║dr┼żby jednotliv├Żch ─Źast├ş vys├íva─Źa
diagnostika ch├Żb
mo┼żnos┼ą manu├ílneho nav├ídzania vys├íva─Źa
funkcia NERU┼áI┼Ą
nastavenie sacieho v├Żkonu (3 ├║rovne)
Pre zaistenie stability a dlhodob├ęho nastavenie SMART funkci├ş (zachovanie mapy a z├│n, pl├ínov upratovania a pod.) je aplik├ícia ur─Źen├í pre pou┼żitie vys├íva─Źa v r├ímci jedn├ęho p├┤dorysu/poschodia dom├ícnosti.

Dokonale ovládne priestor

Vys├íva─Ź ETA Raggio ECO sa s va┼íou dom├ícnos┼ąou okam┼żite z┼żije. Laserov├Żm senzorom naskenuje miestnos┼ą v cel├Żch 360┬░, a tak presne vie, ak├║ plochu m├í povys├íva┼ą a kam sa vyda┼ą. S t├Żm mu pom├┤┼że ANTI-COLLISION SYSTEM pre bezdotykov├ę rozpozn├ívanie prek├í┼żok. Vys├íva─Ź sa tak v miestnosti pohybuje ve─żmi ┼íetrne. ─Żahko ho m├┤┼żete usmerni┼ą tie┼ż pomocou definovania zak├ízan├Żch z├│n.

V─Ćaka SMART TECHNOLOGY ho nezasko─Źia ani schody, pred nimi sa jednoducho oto─Ź├ş. Probl├ęm mu nerobia ani prechodov├ę li┼íty do v├Ż┼íky 1,5 cm, ktor├ę ─żahko prejde, ─Źi v├Ą─Ź┼íie medzery pod n├íbytkom, do ktor├Żch sa v─Ćaka svojej kompaktnej ve─żkosti zmest├ş.

Ne├║navn├Ż bojovn├şk proti ┼ípine

Okrem chytr├ęho ovl├ídania vynik├í robotick├Ż vys├íva─Ź Raggio tie┼ż prec├şznos┼ąou a dlhou v├Żdr┼żou. Je vhodn├Ż pre v┼íetky typy tvrd├Żch podl├íh a kobercov s v├Ż┼íkou vlasu do 1 cm. Dokonal├Ż v├Żsledok zaist├ş hybridn├í rota─Źn├í kefa, ktor├í v─Ćaka kombin├ícii lamiel a ┼ítet├şn pozbiera ne─Źistoty z podlahy e┼íte efekt├şvnej┼íie. Dve postrann├ę kefy potom zaru─Źia ─Źistotu v rohoch a pozd─║┼ż stien. Trojn├ísobn├í filtr├ícia s kvalitn├Żm HEPA filtrom navy┼íe zachyt├ş aj tie najjemnej┼íie ne─Źistoty.

Vys├íva─Ź ETA Raggio ECO poh├í┼ła ┼ípi─Źkov├Ż digit├ílny motor s dlhou ┼żivotnos┼ąou a v├Żkonn├Ż akumul├ítor Li-Ion (14,4 V, 2600 mAh), ktor├Ż vys├íva─Źu poskytne energiu na a┼ż 80 min├║t prev├ídzky. A ke─Ć sa predsa len vy─Źerp├í, automaticky sa vr├íti do nab├şjacej stanice, kde sa akumul├ítor iba za 5 hod├şn op├Ą┼ą plne nabije.

Pr├şslu┼íenstvo

V krabici spolu s vys├íva─Źom ETA Raggio ECO n├íjdete tie┼ż nab├şjaciu stanicu a nap├íjac├ş adapt├ęr (100-240 V (AC) / 24 V (DC) 630 mA). N├íhradn├║ hlavn├║ kefu, bo─Źn├ę kefky a filtre si m├┤┼żete kedyko─żvek dok├║pi┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe