... Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Felix 1226 90000 biely

Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Felix 1226 90000 biely

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 169,00

Robotick├Ż vys├íva─Ź 2v1 vys├íva aj um├Żva. Praktick├Ż ANTI-COLLISION syst├ęm zvl├ída bezdotykov├ę rozpoznanie prek├í┼żok a samotn├ę upratovanie si m├┤┼żete naprogramova┼ą na ur─Źit├Ż ─Źas. Vys├íva─Ź tak m├┤┼że samostatne pracova┼ą aj vo va┼íej nepr├ştomnosti. Pr├şs┼ą domov a ma┼ą perfektne upratan├ę? My hovor├şme ├üNO. Vys├íva─Ź ETA Felix je ve─żmi chytr├Ż a pre v├Ą─Ź┼íinu svojich ─Źinnost├ş v├┤bec nepotrebuje va┼íu asistenciu. Najr├┤znej┼í├şm nevy┼żiadan├Żm situ├íci├ím potom pred├şde syst├ęm INTELLIGENT NAVIGATION, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vo─żbu optim...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Felix 1226 90000 biely 
na sklade 169,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Felix 1226 90000 biely - ponuka obchodu

Parametre produktu Robotick├Ż vys├íva─Ź ETA Felix 1226 90000 biely

Robotick├Ż vys├íva─Ź 2v1 vys├íva aj um├Żva. Praktick├Ż ANTI-COLLISION syst├ęm zvl├ída bezdotykov├ę rozpoznanie prek├í┼żok a samotn├ę upratovanie si m├┤┼żete naprogramova┼ą na ur─Źit├Ż ─Źas. Vys├íva─Ź tak m├┤┼że samostatne pracova┼ą aj vo va┼íej nepr├ştomnosti.

Pr├şs┼ą domov a ma┼ą perfektne upratan├ę? My hovor├şme ├üNO.

Vys├íva─Ź ETA Felix je ve─żmi chytr├Ż a pre v├Ą─Ź┼íinu svojich ─Źinnost├ş v├┤bec nepotrebuje va┼íu asistenciu. Najr├┤znej┼í├şm nevy┼żiadan├Żm situ├íci├ím potom pred├şde syst├ęm INTELLIGENT NAVIGATION, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vo─żbu optim├ílnej trasy vys├íva─Źa pri upratovan├ş.

Sám sa zaparkuje a dobije
Vys├íva─Ź Felix sa automaticky po splnen├ş ├║lohy s├ím vr├íti do nab├şjacej z├íkladne a po 5 hodin├ích je op├Ą┼ą pripraven├Ż v plnej sile na ak├ęko─żvek tvrd├ę podlahy a koberce s v├Ż┼íkou vlasu do 1 cm. Nezastav├ş ho ani 1,5 cm vysok├ę prechodov├ę li┼íty, ktor├ę opatrne a ─żahko prech├ídzka. Pohybov├ę senzory a senzory proti p├ídu zo schodov zaistia, ┼że vys├íva─Ź Felix neubl├ş┼żi ani sebe, ani zariadeniam va┼íej dom├ícnosti.

O filtr├íciu sa star├í kvalitn├Ż HEPA filter, ktor├Ż zachyt├íva jemn├ę ne─Źistoty prachu. Tie s├║ zbieran├ę do n├ídoby o objeme 500 ml. Pracova┼ą m├┤┼że v 3 r├┤znych re┼żimoch upratovania. Automatick├Ż re┼żim udr┼żuje va┼íu dom├ícnos┼ą neust├íle dokonale ─Źist├║. Re┼żim pre men┼íie miestnosti vysta─Ź├ş na skromnej┼íie bytov├ę jednotky. Vhod pr├şde aj re┼żim pre upratovanie pozd─║┼ż stien, behom ktor├ęho Felix intenz├şvnej┼íie zapoj├ş 2 postrann├ę kefy.

Energia na rozdávanie
V├Żdr┼ż bat├ęrie ─Źin├ş a┼ż 120 min├║t. Nap├íjanie je zaisten├ę pomocou akumul├ítora 14,4 V Li-Ion a sie┼ąov├ęho adapt├ęra 100-240 V. Deklarovan├í hladina akustick├ęho v├Żkonu nepresahuje 67 dB(A).

V pr├şpade nutnosti v├Żmeny hlavnej kefy ─Źi akumul├ítora nie je potrebn├ę ┼żiadne n├íradie. V┼íetko ─żahko a jednoducho vymen├şte sami.

Pr├şslu┼íenstvo
Spolo─Źne s vys├íva─Źom ETA Felix obdr┼ż├şte nab├şjaciu z├íklad┼łu, nap├íjac├ş adapt├ęr, dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre pohodln├ę programovanie, 2 n├íhradn├ę postrann├ę kefy, 2 mopovacie text├şlie, HEPA filter, ─Źistiaci n├ístroj, z├ísobn├şk na vodu o objeme 150 ml a skrutkova─Ź.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe