... Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy 2517 90000 modr├Ż

Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy 2517 90000 modr├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 159,00

Maxim├ílny v├Żkon s minimom energie V─Ćaka ├║sporn├ęmu ECO motoru so zn├ş┼żen├Żm pr├şkonom potrebuje bezvreckov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy k svojej prev├ídzke omnoho menej energie. Vysok├í ├║─Źinnos┼ą vys├ívania v┼íak zost├íva zachovan├í. Prach a ne─Źistoty putuj├║ do transparentnej n├ídoby na prach, ktor├║ po naplnen├ş jednoducho vyklepete do ko┼ía na odpadky. O tie najjemnej┼íie ─Źastice sa potom postar├í kvalitn├Ż HEPA filter ─Ź.12. Stredov├Ż ovl├ídac├ş panel v├ím umo┼żn├ş regulova┼ą silu sania aj behom vys├ívania a m├Ąk─Źen├ę kolieska, ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy 2517 90000 modr├Ż 
info v obchode 159,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy 2517 90000 modr├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy 2517 90000 modr├Ż

Maxim├ílny v├Żkon s minimom energie
V─Ćaka ├║sporn├ęmu ECO motoru so zn├ş┼żen├Żm pr├şkonom potrebuje bezvreckov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy k svojej prev├ídzke omnoho menej energie. Vysok├í ├║─Źinnos┼ą vys├ívania v┼íak zost├íva zachovan├í. Prach a ne─Źistoty putuj├║ do transparentnej n├ídoby na prach, ktor├║ po naplnen├ş jednoducho vyklepete do ko┼ía na odpadky. O tie najjemnej┼íie ─Źastice sa potom postar├í kvalitn├Ż HEPA filter ─Ź.12.

Stredov├Ż ovl├ídac├ş panel v├ím umo┼żn├ş regulova┼ą silu sania aj behom vys├ívania a m├Ąk─Źen├ę kolieska, ktor├ę s├║ ┼íetrn├ę k va┼íim podlah├ím zaistia hladk├ę presuny. Oto─Źn├ę predn├ę koliesko o 360┬░ v├ís potom bude nasledova┼ą do v┼íetk├Żch str├ín. V momente, ke─Ć bude n├ídobka na prach u┼ż pln├í, vys├íva─Ź v├ís na to s├ím upozorn├ş.

B├║rliv├ę upratovanie r├Żchlos┼ąou blesku
Pokia─ż sa rozhodnete ├şs┼ą do toho pekne s vervou a vy─Źisti┼ą ka┼żd├Ż k├║t va┼íej dom├ícnosti, bohat├í ┼ík├íla pr├şslu┼íenstva je v├ím k slu┼żb├ím. Nieko─żko v├Żmenn├Żch hub├şc a kefiek zaist├ş, ┼że u v├ís nezostane ani omrvinka. Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź ETA Stormy je tak ide├ílnym pomocn├şkom pre majite─żov zvierac├şch mazn├í─Źikov, rodi─Źov mal├Żch det├ş, ale aj v┼íetk├Żch, ktor├ş si jednoducho potrpia na prec├şzne upratovanie bez zbyto─Źnej n├ímahy navy┼íe.

Spolu s vys├íva─Źom ETA Stormy obdr┼ż├şte:

Podlahovú hubicu PREMIUM so zámkom
Hubicu na zber zvierac├şch chlupov
Parketov├║ hubicu s vl├íknami z konsk├ęho vl├ísia
Mal├║ turbohubicu
Hubicu na ─Źal├║nenie
Štrbinovú hubicu
Dlhú štrbinovú hubicu
Kefku s jemn├Żmi ┼ítetinkami
Kovov├║ teleskopick├║ trubicu (90 cm)

Ticho po b├║rke
Manipul├ícia s vys├íva─Źom ETA Stormy je ─żahk├í, a to nielen v─Ćaka ergonomicky tvarovanej rukov├Ąti. ÔÇ×Zaparkova┼ąÔÇť ho m├┤┼żete do vertik├ílnej aj horizont├ílnej polohy. Pred ulo┼żen├şm do skrine ─Źi upratovacej miestnosti potom sta─Ź├ş stla─Źi┼ą tla─Źidlo a 7 meter dlh├Ż nap├íjac├ş k├íbel sa s├ím navinie do svojej skr├Ż┼íe.

Pred─║┼żen├í z├íruka
Na motor vys├íva─Źa ETA Stormy sa vz┼ąahuje bezplatn├í slu┼żba Pred─║┼żen├í z├íruka. Po registr├ícii sa tak z├íruka na motor vys├íva─Źa pred─║┼żi na 5 rokov.
Pred─║┼żen├║ z├íruku si zaregistrujte TU.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe