... Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar 1221 90000 ─Źierny/modr├Ż

Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar 1221 90000 ─Źierny/modr├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 74,00

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar v├ís zbav├ş nielen prachu, ale aj starost├ş. Zatia─ż ─Źo sa ┼ípeci├ílny cykl├│nov├Ż syst├ęm vys├ívania spolu s ├║sporn├Żm, ale v├Żkonn├Żm ECO motorom postaraj├║ o zmiznutie ne┼żiad├║cich ne─Źist├┤t, ve─żk├í transparentn├í n├ídobka na prach nech├í zmizn├║┼ą vreck├í na prach z va┼íich n├íkupn├Żch zoznamov. Vysok├║ mieru filtr├ície zais┼ąuj├║ hne─Ć dva HEPA filtre (─Ź. 10 a 12), ktor├ę zachytia aj tie najmen┼íie ─Źastice. Intenzitu sacieho v├Żkonu pritom m├┤┼żete jednoducho prisp├┤sobi┼ą moment├ílnym potreb├ím ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar 1221 90000 ─Źierny/modr├Ż 
na sklade 74,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar 1221 90000 ─Źierny/modr├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Podlahov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar 1221 90000 ─Źierny/modr├Ż

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź ETA Stellar v├ís zbav├ş nielen prachu, ale aj starost├ş. Zatia─ż ─Źo sa ┼ípeci├ílny cykl├│nov├Ż syst├ęm vys├ívania spolu s ├║sporn├Żm, ale v├Żkonn├Żm ECO motorom postaraj├║ o zmiznutie ne┼żiad├║cich ne─Źist├┤t, ve─żk├í transparentn├í n├ídobka na prach nech├í zmizn├║┼ą vreck├í na prach z va┼íich n├íkupn├Żch zoznamov.

Vysok├║ mieru filtr├ície zais┼ąuj├║ hne─Ć dva HEPA filtre (─Ź. 10 a 12), ktor├ę zachytia aj tie najmen┼íie ─Źastice. Intenzitu sacieho v├Żkonu pritom m├┤┼żete jednoducho prisp├┤sobi┼ą moment├ílnym potreb├ím pomocou ovl├ídacieho kolieska s plynulou elektronickou regul├íciou.

V hodnoten├ş spolo─Źnosti ETA sa tento vys├íva─Ź p├Ż┼íi ozna─Źen├şm ETA 3AAA*.

Pomocn├í ruka u─żah─Ź├ş upratovacie muky

Vys├íva─Ź ETA Stellar sa v─Ćaka ┼íirokej ┼ík├íle pr├şslu┼íenstva stane va┼íou pred─║┼żenou rukou, ktor├║ pri upratovan├ş ni─Ź nezastav├ş. Ak─Źn├Ż r├ídius a┼ż 10 metrov v├ím pritom umo┼żn├ş pohodlne dosiahnu┼ą do v┼íetk├Żch k├║tov va┼íej dom├ícnosti. V─Ćaka predn├ęmu koliesku oto─Źn├ęmu o 360┬░ je navy┼íe pohyb do v┼íetk├Żch str├ín ├║plne plynul├Ż a m├Ąk─Źen├ę pojazdov├ę kolieska s├║ ┼íetrn├ę aj k ch├║lostiv├Żm hladk├Żm podlah├ím.

Ergonomicky tvarovan├í rukov├Ą┼ą v├ím perfektne padne do ruky. A ke─Ć ju potrebujete odlo┼żi┼ą, m├┤┼żete si vybra┼ą hne─Ć z dvoch parkovac├şch pol├┤h ÔÇô vertik├ílnej a horizont├ílnej.

Okrem kovovej teleskopickej trubice (88 cm) s nastaven├şm optim├ílnej v├Ż┼íky n├íjdete v balen├ş tie┼ż univerz├ílnu podlahov├║ hubicu s v├Żsuvnou kefou a parketov├║ hubicu s vl├íknami z konsk├ęho vl├ísia.

├Üzke a ┼ąa┼żko pr├şstupn├ę priestory zbav├şte prachu pomocou ┼ítrbinovej hubice, ktor├í polap├ş prach aj v rebr├ích radi├ítorov ─Źi za n├íbytkom.

Pre kompletn├║ o─Źistu celej dom├ícnosti nech├Żba ani hubica na ─Źal├║nenie, ktor├í ┼íetrne vysaje m├Ąkk├ę textiln├ę povrchy, ─Źal├║nenie ─Źi vank├║┼íe a kefka s jemn├Żmi ┼ítetinkami, ktor├í pom├íha pri ┼íetrnom upratovan├ş prachu a pavu─Ź├şn na n├íbytku, sten├ích ─Źi obrazoch.

Manipul├ícia s vys├íva─Źom ETA Stellar je navy┼íe ve─żmi pohodln├í a bezpe─Źn├í. Samozrejmos┼ąou je automatick├ę nav├şjanie k├íbla, praktick├ę dr┼żadlo a poistka, ktor├í zabr├íni spusteniu bez vstupn├ęho HEPA filtra, a t├Żm chr├íni motor pred po┼íkoden├şm.

Pred─║┼żen├í z├íruka

Z├íruku na motor vys├íva─Źa ETA Stellar v├ím zadarmo pred─║┼żime na 3 roky ÔÇô sta─Ź├ş vyplni┼ą registra─Źn├Ż formul├ír. Bezplatn├║ slu┼żbu Pred─║┼żenej z├íruky si registrujte
TU.

*Hodnotenie vys├íva─Źov ETA

Hodnotenie vys├íva─Źov ETA prebieha v sk├║┼íobni v Hlinsku, kde s├║ u┼ż viac ako 50 rokov podrobovan├ę testom pod─ża najpr├şsnej┼í├şch krit├ęri├ş. Prech├ídzaj├║ sk├║┼íkami, ktor├ę otestuj├║ ich v├Żkonnos┼ą pri vys├ívan├ş kobercov a tvrd├Żch podl├íh, rovnako ako ├║rove┼ł filtr├ície a hlu─Źnos┼ą. V├Żsledn├ę hodnotenie tak vyjadruje celkov├║ ├║rove┼ł vys├íva─Źa ETA. Tie, ktor├ę uspeli na v├Żborn├║ vo v┼íetk├Żch ┼ítyroch kateg├│ri├ích, nes├║ ozna─Źenie ETA 4AAAA. Uveden├ę hodnotenie je hodnoten├şm spolo─Źnosti ETA. Nejedn├í sa o energetick├Ż ┼ít├ştok.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe