kde nak├║pi┼ą?

od 94,90

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź PowerPro Compact od Philipsu je pre v┼íetk├Żch z v├ís, ktor├ş si chc├║ vys├ívanie u─żah─Źi┼ą a dopria┼ą si po─Źas chv├şle podlahy bez jedin├ęho zrnka prachu. Jednou z hlavn├Żch prednost├ş tohto modelu je, ┼że na ulo┼żenie prachu nevyu┼ż├şva vreck├í, ale prachov├║ n├ídobu. K jeho prev├ídzke teda u┼ż nikdy nebudete musie┼ą ni─Ź dokupova┼ą. Prachov├║ n├ídobu s objemom 1,5 litra m├┤┼żete po naplnen├ş jednoducho vybra┼ą a vypr├ízdni┼ą. O d├┤kladn├║ filtr├íciu a oddelenie prachu od vzduchu sa postar├í najm├Ą unik├ítna cyk...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Philips FC9330/09 - Bezs├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 94,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Philips FC9330/09 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips FC9330/09

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź PowerPro Compact od Philipsu je pre v┼íetk├Żch z v├ís, ktor├ş si chc├║ vys├ívanie u─żah─Źi┼ą a dopria┼ą si po─Źas chv├şle podlahy bez jedin├ęho zrnka prachu. Jednou z hlavn├Żch prednost├ş tohto modelu je, ┼że na ulo┼żenie prachu nevyu┼ż├şva vreck├í, ale prachov├║ n├ídobu. K jeho prev├ídzke teda u┼ż nikdy nebudete musie┼ą ni─Ź dokupova┼ą. Prachov├║ n├ídobu s objemom 1,5 litra m├┤┼żete po naplnen├ş jednoducho vybra┼ą a vypr├ízdni┼ą. O d├┤kladn├║ filtr├íciu a oddelenie prachu od vzduchu sa postar├í najm├Ą unik├ítna cykl├│nov├í technol├│gia PowerCyclone 5, ktor├í v─Ćaka siln├ęmu pr├║du vzduchu a ┼ípeci├ílnym lopatk├ím zaist├ş dom├ícnos┼ą kompletne bez prachu.

Jednou z hlavn├Żch prednost├ş tohto modelu je jeho energetick├í ├║spornos┼ą, ktor├í si vysl├║┼żila triedu A. T├í je u vys├íva─Źov pomerne neobvykl├í a vy tak budete m├┤c┼ą kone─Źne vys├íva┼ą ├║sporne. Pri v├Żpo─Źte funkci├ş nesmieme zabudn├║┼ą na hubicu TriActive. Okrem skvel├Żch v├Żsledkov na tvrd├Żch podlah├ích sa pred vami prach a ne─Źistoty neschovaj├║ ani v hust├Żch kobercoch. Tie hubica jednoducho roztv├íra a zvn├║tra prach odstra┼łuje.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby1.5 l
Hlu─Źnos┼ą76 dB
 
V├Żkon
Pr├şkon650 W
 
Pr├şslu┼íenstvo
Hubica na tvrd├ę podlahy├üno
 
Rozmery
┼á├şrka28.5 cm
V├Ż┼íka23.8 cm
H─║bka40.6
Hmotnos┼ą5.8 kg
D─║┼żka pr├şvodnej ┼ín├║ry6 m
Ak─Źn├Ż r├ídius9 m
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe