... Miele Triflex HX1 Performance + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ty─Źov├Ż akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź

Miele Triflex HX1 Performance + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ty─Źov├Ż akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 669,00

Maxim├ílny dosah Rozmanit├ę mo┼żnosti: Je jedno, ─Źi budete vys├íva┼ą pod n├şzkym n├íbytkom alebo chcete strop zbavi┼ą prachu ÔÇô v─Ćaka hore umiestnenej jednotke PowerUnit vys├íva─Źa Triflex┬áHX1 budete maxim├ílne flexibiln├ş. S┬ávys├íva─Źom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele ─Źi skrine ÔÇô pre dokonal├║ ─Źistotu v├í┼ího domova. ─Żahk├ę vys├ívanie Perfektn├ę na ve─żk├ę plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej ─Źasti vys├íva─Źa Triflex┬áHX1. Tak pohodlne povys├ívate zvl├í┼í┼ą ve─żk├ę priestory, ako s├║ dlh├ę chodby alebo priestr...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Miele Triflex HX1 Performance - Ty─Źov├Ż akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 669,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Miele Triflex HX1 Performance + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ty─Źov├Ż akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Miele Triflex HX1 Performance + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ty─Źov├Ż akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź

Maxim├ílny dosah Rozmanit├ę mo┼żnosti: Je jedno, ─Źi budete vys├íva┼ą pod n├şzkym n├íbytkom alebo chcete strop zbavi┼ą prachu ÔÇô v─Ćaka hore umiestnenej jednotke PowerUnit vys├íva─Źa Triflex┬áHX1 budete maxim├ílne flexibiln├ş. S┬ávys├íva─Źom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele ─Źi skrine ÔÇô pre dokonal├║ ─Źistotu v├í┼ího domova.
─Żahk├ę vys├ívanie Perfektn├ę na ve─żk├ę plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej ─Źasti vys├íva─Źa Triflex┬áHX1. Tak pohodlne povys├ívate zvl├í┼í┼ą ve─żk├ę priestory, ako s├║ dlh├ę chodby alebo priestrann├ę ob├Żva─Źky. V─Ćaka malej hmotnosti v├ím vys├íva─Ź perfektne padne do ruky. Na mal├ę prest├ívky po─Źas vys├ívania je vys├íva─Ź vybaven├Ż funkciou odstavenia.┬á
Maxim├ílna flexibilita v┬áka┼żdej situ├ícii Vychutnajte si maxim├ílnu flexibilitu: PowerUnit v├í┼ího vys├íva─Źa Miele Triflex┬áHX1 mo┼żno namontova┼ą hore aj dole. T├Żm sa celkom pohodlne dostanete pod n├şzky n├íbytok alebo povys├ívate ve─żk├ę plochy bez n├ímahy. PowerUnit mo┼żno pou┼żi┼ą aj samostatne: Perfektne sa hod├ş na r├Żchle povys├ívanie autoseda─Źiek ─Źi gau─Źa. Koncepcia pr├şdavn├Żch zariaden├ş vys├íva─Źa Triflex┬áHX1 sa tak optim├ílne prisp├┤sob├ş va┼íim potreb├ím.
Jendoduch├í manipul├ícia Chceli by ste len z┬ágau─Źa povys├íva┼ą zop├ír omrviniek alebo odstr├íni┼ą prach z┬áautoseda─Źiek? Bez probl├ęmov to p├┤jde aj pomocou samostatnej jednotky PowerUnit: Jednotku mo┼żno celkom jednoducho odobra┼ą a┬ávyu┼ż├şva┼ą nez├ívisle od nas├ívacej trubice a┬áelektrokefy. V─Ćaka tomu je r├Żchlo pripraven├í na pou┼żitie ÔÇô u┼íetr├şte ─Źas a┬ánapriek tomu si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą efekt├şvne ─Źistenie.
V┼íestranne a komfortne Nab├şjajte vys├íva─Ź Triflex┬áHX1 od Miele celkom pohodlne: V┬áz├ívislosti od individu├ílnej kon┼ítrukcie mo┼żno spotrebi─Ź nab├şja┼ą s┬ájednotkou PowerUnit umiestnenou hore aj dole. Ak kv├┤li n├ístenn├ęmu dr┼żiaku nechcete v┼Ľta┼ą do steny, m├┤┼żete k├íbel zavies┼ą aj priamo do akumul├ítora. Nem├íte na odkladacom mieste vys├íva─Źa z├ísuvku? ┼Żiadny probl├ęm ÔÇô akumul├ítor mo┼żno nab├şja┼ą aj mimo spotrebi─Źa.
Perfektne ulo┼żen├Ż┬áV─Ćaka n├ístenn├ęmu dr┼żiaku m├┤┼żete vys├íva─Ź Miele vr├ítane 3-dielneho pr├şslu┼íenstva pohodlne skladova┼ą na stene. T├Żm u┼íetr├şte miesto, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą na in├ę veci.
Jednoduch├ę vypr├ízdnenie Je v├í┼í Miele vys├íva─Ź Triflex┬áHX1 pln├Ż? V─Ćaka funkcii Twist2open m├┤┼żete jeho z├ísobn├şk bez probl├ęmov vypr├ízdni┼ą ÔÇô a┬áto jedin├Żm pohybom ruky. Z├ísobn├şk sa ihne─Ć otvor├ş a┬áprach mo┼żno pohodlne vysypa┼ą do odpadkov├ęho ko┼ía.┬á

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe