... Miele Scout RX2 Home Vision + VYHRAJ AUTO - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Miele Scout RX2 Home Vision + VYHRAJ AUTO - Robotick├Ż vys├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 899,00

Neuviazne v rohu. Nezakopne. 7 optick├Żch senzorov na prednej strane pr├şstroja Scout rozpozn├íva n├íbytok a in├ę prek├í┼żky v jazdnej dr├íhe robotick├ęho vys├íva─Źa. K t├Żmto objektom sa Scout opatrne pribli┼żuje, aby vy─Źistil podlahu tesne pred nimi. Tak spo─żahlivo zabra┼łuje kol├şzi├ím. ─Äal┼íie 3 senzory na spodnej strane pr├şstroja v─Źasne rozpozn├ívaj├║ stup┼łovitos┼ą podlahy a zabra┼łuj├║ p├ídu vys├íva─Źa zo schodov. Ovl├ídanie pomocou aplik├ície doma alebo na cest├ích Scout RX2 m├┤┼żete ovl├ída┼ą pohodlne aj na cest├ích pro...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Miele Scout RX2 Home Vision - Robotick├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 899,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Miele Scout RX2 Home Vision + VYHRAJ AUTO - Robotick├Ż vys├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Miele Scout RX2 Home Vision + VYHRAJ AUTO - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Neuviazne v rohu. Nezakopne. 7 optick├Żch senzorov na prednej strane pr├şstroja Scout rozpozn├íva n├íbytok a in├ę prek├í┼żky v jazdnej dr├íhe robotick├ęho vys├íva─Źa. K t├Żmto objektom sa Scout opatrne pribli┼żuje, aby vy─Źistil podlahu tesne pred nimi. Tak spo─żahlivo zabra┼łuje kol├şzi├ím. ─Äal┼íie 3 senzory na spodnej strane pr├şstroja v─Źasne rozpozn├ívaj├║ stup┼łovitos┼ą podlahy a zabra┼łuj├║ p├ídu vys├íva─Źa zo schodov.
Ovl├ídanie pomocou aplik├ície doma alebo na cest├ích Scout RX2 m├┤┼żete ovl├ída┼ą pohodlne aj na cest├ích prostredn├şctvom aplik├ície1 na svojom smartf├│ne alebo tablete. K┬ádispoz├şcii s├║ r├┤zne komfortn├ę funkcie. Pomocou ─Źasova─Źa m├┤┼żete napr├şklad na ka┼żd├Ż de┼ł vys├íva─Źu Scout naprogramova┼ą in├Ż ─Źas "za─Źatia pr├íce".┬áPomocou zobrazenia mapy m├┤┼żete proces ─Źistenia kedyko─żvek skontrolova┼ą.
Mo┼żnos┼ą vidie┼ą svet o─Źami Scout RX2 Pomocou dvoch predn├Żch kamier m├┤┼żete na svojich cest├ích kedyko─żvek nahliadnu┼ą, ─Źi je u┬áv├ís doma v┼íetko v┬áporiadku a ─Źi je Scout RX2 usilovn├Ż. Priebeh vys├ívania pritom m├┤┼żete kedyko─żvek sledova┼ą v┬áre├ílnom ─Źase z┬áperspekt├şvy pr├şstroja. Takto v┼żdy viete, na akom mieste sa Scout pr├íve nach├ídza. Pomocou tla─Źidiel so ┼í├şpkami ho m├┤┼żete dokonca pohodlne navigova┼ą. Prenos ┼żiv├ęho kamerov├ęho obrazu, samozrejme, prebieha v ┼íifrovanom tvare
Virtu├ílna mapa obytn├ęho priestoru Scout RX2 sa pohybuje systematicky po miestnostiach a vytvor├ş si pritom virtu├ílnu mapu. T├Żmto sp├┤sobom n├íjde ide├ílnu l├şniu na dokonal├ę a efekt├şvne ─Źistenie. V─Ćaka aplik├ícii je mo┼żn├ę pomocou mapy ihne─Ć vidie┼ą, na akej poz├şcii sa robotick├Ż vys├íva─Ź nach├ídza a ktor├ę plochy u┼ż povys├íval.
─îas spustenia sa d├í vo─żne naprogramova┼ą V pr├şpade vys├íva─Źa Scout m├┤┼żete ─Źas za─Źatia ─Źistenia podlahy naprogramova┼ą individu├ílne. Takto ho m├┤┼żete necha┼ą pracova┼ą napr├şklad aj vtedy, ke─Ć nie ste doma. Scout spo─żahlivo za─Źne s vys├ívan├şm presne v stanovenom ─Źase. N├ísledne pr├şstroj automaticky prejde sp├Ą┼ą do dob├şjacej stanice, aby sa nabil. Zatia─ż ─Źo bude Scout vys├íva┼ą v├í┼í byt, vy sa m├┤┼żete venova┼ą pr├şjemnej┼í├şm ─Źinnostiam.
Manu├ílne riadenie robotick├ęho vys├íva─Źa Chcete Scout pou┼żi┼ą odli┼íne od jeho automatick├ęho programu? ┼Żiadny probl├ęm ÔÇô v─Ćaka dodan├ęmu dia─żkov├ęmu ovl├ídaniu m├┤┼żete robotick├Ż vys├íva─Ź ovl├ída┼ą aj individu├ílne. Jednoduch├Żmi pokynmi sa d├í Scout cielene zamera┼ą na konkr├ętne plochy, ktor├ę potom spo─żahlivo zbav├ş ne─Źist├┤t.
Jednoduch├í, intuit├şvna obsluha Ovl├ídanie robotick├ęho vys├íva─Źa Miele je hra─Źka. Len dvomi dotykmi na preh─żadnom dotykovom displeji navol├şte po┼żadovan├Ż program a Scout od┼ítartuje. Zvy┼íok u┼ż urob├ş ├║plne s├ím. Alternat├şvne m├┤┼żete pokyny zad├íva┼ą aj na dodanom dia─żkovom ovl├ídan├ş ÔÇô hoci aj z pohodlia svojho kresla.
Efekt├şvny sac├ş syst├ęm pre ka┼żd├║ podlahu Sac├ş syst├ęm so svojimi ┼ítyrmi mimoriadnymi charakteristikami zaru─Źuje prvotriedny v├Żkon pri ─Źisten├ş. 1. Oto─Źn├ę bo─Źn├ę kefky pos├║vaj├║ hrub├ę ne─Źistoty pod pr├şstroj. 2. Kefov├Ż valec ich spo─żahlivo zachyt├ş a preprav├ş do predn├ęho nas├ívacieho otvoru. 3. Zadn├Ż nas├ívac├ş otvor sa postar├í o d├┤kladn├ę zachytenie jemn├Żch ne─Źist├┤t. 4. P├┤soben├şm siln├ęho ventil├ítora prech├ídza ne─Źistota bezpe─Źne do prachov├ęho boxu v pr├şstroji.
Trojrozmern├ę rozpozn├ívanie miestnosti v─Ćaka kamere Dve predn├ę kamery umo┼ż┼łuj├║ pr├şstroju Scout RX2 najvy┼í┼íiu trojrozmern├║ presnos┼ą rozpozn├ívania objektov. Automaticky sprostredkov├íva vzdialenosti od mo┼żn├Żch prek├í┼żok a bezpe─Źne naviguje. N├íbytok a predmety zost├ívaj├║ preto chr├ínen├ę pred kol├şziami. Ani komplexn├ę priestorov├ę ┼ítrukt├║ry nepredstavuj├║ s navig├íciou 3D Smart pre Scout ┼żiaden probl├ęm.
Oto─Źn├ę bo─Źn├ę kefy na d├┤kladn├ę ─Źistenie.V─Ćaka svojim vykl├ípate─żn├Żm bo─Źn├Żm ramen├ím, ktor├ę presahuj├║ cez pr├şstroj, sa Scout RX2 dostane aj do najzadnej┼í├şch rohov. Kefy d├┤kladne vy─Źistia ka┼żd├║ okrajov├║ oblas┼ą a z rohov odstr├ínia ne┼żelan├ę chum├í─Źe prachu. Ke─Ć Scout RX2 naraz├ş na prek├í┼żku, postrann├ę ramen├í sa jednoducho zasun├║ nasp├Ą┼ą a on bude v pr├íci pokra─Źova┼ą bez toho, aby niekde uviazol.
AirClean Plus filter pre zdrav├ę ovzdu┼íie miestnosti Filter┬áAirClean Plus sa star├í o to, aby nasat├Ż prach zostal tam, kde patr├ş: v prachovom boxe. Efekt├şvna filtr├ícia zabezpe─Ź├ş mimoriadne ─Źist├Ż vzduch v miestnosti.
─îisto aj pod gau─Źom V─Ćaka svojmu kompaktn├ęmu ploch├ęmu telu sa Scout po byte pohybuje ve─żmi obratne. Bez n├ímahy sa dostane aj pod ploch├Ż n├íbytok a do in├Żch ┼ąa┼żko pr├şstupn├Żch miest. Vys├ívanie pod poste─żami, kuchynsk├Żmi linkami a gau─Źmi nebolo nikdy tak├ę jednoduch├ę.
Bezpe─Źne cez k├íble a hrany Prechod z hladkej podlahy na koberec zvl├ída Scout v─Ćaka svojmu siln├ęmu pohonu a drsn├Żm kolieskam bez akejko─żvek n├ímahy. Ani dverov├ę prahy ho nevyved├║ z rovnov├íhy. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że robotick├ę vys├íva─Źe zna─Źky Miele bud├║ v┼żdy spo─żahlivo sledova┼ą svoju dr├íhu ÔÇô pre efekt├şvnu ─Źistotu v dom├ícnosti.
Automatick├ę nab├şjanie V─Ćaka v├Żkonn├ęmu l├ştiovo-i├│nov├ęmu akumul├ítoru dosahuje Scout na jedno nabitie ve─żmi dlh├║ dobu chodu. Ak by v┼íak v├Żkon bat├ęrie napriek tomu nesta─Źil, vr├íti sa Scout sp├Ą┼ą do dob├şjacej stanice a op├Ą┼ą sa nabije. Potom bude automaticky pokra─Źova┼ą v ─Źisten├ş tam, kde predt├Żm prestal.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe