... Miele Compact C1 Powerline + VYHRAJ AUTO - S├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź

Miele Compact C1 Powerline + VYHRAJ AUTO - S├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 189,00

Compact C1 PowerLine - SCAF3Najvy┼í┼í├ş sac├ş v├Żkon - 890 WElektronick├í regul├ícia sacieho v├Żkonu - 6-stup┼łov├Ż oto─Źn├Ż voli─ŹKomfortn├í a kompaktn├í teleskopick├í trubica├Ü┼żitkov├Ż objem vrecka na prach: 3,5 lHladina akustick├ęho v├Żkonu: 79 dBAk─Źn├Ż r├ídius: 9 mFarba: ─Źerven├íR├Żchle upratovaniePodlahov├Ż vys├íva─Ź Compact C1 PowerLine m├í vysok├Ż v├Żkon motora 890 W, v─Ćaka ktor├ęmu m├┤┼żete d├┤kladne povys├íva┼ą v┼íetky miestnosti. Jeho 9 metrov├Ż ak─Źn├Ż r├ídius umo┼ż┼łuje dostatok vo─żnosti pri vys├ívan├ş a vy nemus├şte ka┼żd├║ chv├ş─ż...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Miele Compact C1 Powerline - S├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 189,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Miele Compact C1 Powerline + VYHRAJ AUTO - S├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Miele Compact C1 Powerline + VYHRAJ AUTO - S├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź

Compact C1 PowerLine - SCAF3Najvy┼í┼í├ş sac├ş v├Żkon - 890 WElektronick├í regul├ícia sacieho v├Żkonu - 6-stup┼łov├Ż oto─Źn├Ż voli─ŹKomfortn├í a kompaktn├í teleskopick├í trubica├Ü┼żitkov├Ż objem vrecka na prach: 3,5 lHladina akustick├ęho v├Żkonu: 79 dBAk─Źn├Ż r├ídius: 9 mFarba: ─Źerven├íR├Żchle upratovaniePodlahov├Ż vys├íva─Ź Compact C1 PowerLine m├í vysok├Ż v├Żkon motora 890 W, v─Ćaka ktor├ęmu m├┤┼żete d├┤kladne povys├íva┼ą v┼íetky miestnosti. Jeho 9 metrov├Ż ak─Źn├Ż r├ídius umo┼ż┼łuje dostatok vo─żnosti pri vys├ívan├ş a vy nemus├şte ka┼żd├║ chv├ş─żu vymie┼ła┼ą z├ísuvku.┬áK├íbel vys├íva─Źa sa nav├şja pomocou n├í┼í─żapn├ęho tla─Źidla a vy sa nemus├şte zoh├Żna┼ą ani ho zd─║havo namot├íva┼ą.┬á Dokonca Miele vys├íva─Ź je chr├ínen├Ż pred prehriat├şm obmedzova─Źom teploty. Ke─Ć sa vzduchov├í cesta upch├í, napr. nasat├şm rozmern├Żch predmetov, motor sa z bezpe─Źnostn├Żch d├┤vodov automaticky vypne. Po odstr├ínen├ş poruchy a vychladnut├ş je pr├şstroj op├Ą┼ą pripraven├Ż na prev├ídzku.
FlexibilitaM├┤┼żete si nastavi┼ą pracovn├║ v├Ż┼íku na teleskopickej trubici pod─ża va┼íej potreby a vyhn├║┼ą sa tak zbyto─Źn├Żm bolestiam chrbta. Podlahov├í hubica, sacia trubica a rukov├Ą┼ą do seba pevne po─Źute─żne zapadn├║. Pri vys├ívan├ş je spojenie jednotliv├Żch dielov bezpe─Źn├ę, a z├írove┼ł stla─Źen├şm tla─Źidla jednotliv├ę diely ─żahko odoberiete, napr. pri v├Żmene pr├şslu┼íenstva.

Filtra─Źn├Ż syst├ęmViacstup┼łov├Ż filtra─Źn├Ż syst├ęm vys├íva─Źa, ktor├Ż sa sklad├í z inovat├şvneho vrecka Miele HyClean, motorov├ęho a vzduchov├ęho filtra, zabezpe─Źuje ┼że pri vys├ívan├ş je vyfiltrovan├ęho viac ne┼ż 99,9% jemn├ęho prachu. Filter AirClean vytv├íra v miestnosti ─Źistej┼í├ş vzduch ako pred vys├ívan├şm a vy m├┤┼żete vo─żne d├Żcha┼ą. Typ vrecka na prach HyClean FJM s objemom 3,5 l. S vys├íva─Źom bude v├í┼í domov ─Źistej┼í├ş a svie┼żej┼í├ş.
Pohodln├ę pou┼ż├şvanieVys├íva─Źe Miele m├í v rukov├Ąti integrovan├║ ├║zku kovov├║ li┼ítu, ktor├í funguje ako mal├Ż bleskozvod. T├Żm sa zabr├íni statick├ęmu v├Żboju medzi pr├şstrojom a pou┼ż├şvate─żom. Pre pohodlie pri pr├íci m├í vys├íva─Ź na rukov├Ąti aj praktick├Ż sp├şna─Ź, pomocou ktor├ęho m├┤┼żete regulova┼ą sac├ş v├Żkon jedin├Żm dotykom prsta bez zbyto─Źn├ęho zoh├Żnania sa. Povrchov├ę prevedenie vys├íva─Źa Miele je v ─Źervenom preveden├ş.

Jednoduch├í manipul├ícia bez otravn├ęho zoh├ŻnaniaPodlahov├í hubica sa jednoducho zaves├ş na dr┼żiak na zadnej strane vys├íva─Źa tak, aby bola sacia trubica v pracovnej poz├şcii v┼żdy po ruke. Motor vypne automaticky, tak┼że sa u┼ż nemus├şte viac kv├┤li tomu zoh├Żna┼ą
V┼żdy po rukePodlahov├ę vys├íva─Źe Miele s├║ ┼ítandardne vybaven├ę trojdielnym pr├şslu┼íenstvom: hubicou na ─Źal├║nen├Ż n├íbytok, hubicou na vys├ívanie ┼ík├ír a sac├şm ┼ítetcom. S├║ integrovan├ę alebo ÔÇô exkluz├şvne pri zna─Źke Miele ÔÇô umiestnen├ę na pr├şstroji v ┼ípeci├ílnom dr┼żiaku VarioClip a tak neust├íle po ruke.
3-dielne pr├şslu┼íenstvo - na VarioClip
Hubica na ─Źal├║nen├Ż n├íbytok┬á┬á ┬áHubica na vys├ívanie ┼ík├ír┬á┬á ┬áSac├ş ┼ítetec s umel├Żmi ┼ítetinami┬á┬á ┬á

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe