... Lenovo T1 Vacuum Cleaner - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Lenovo T1 Vacuum Cleaner - Robotick├Ż vys├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 379,00

Robotick├Ż vys├íva─Ź Lenovo T1 sa postar├í o dokonal├ę upratovanie dom├ícnosti bez va┼íej pomoci. M├┤┼żete mu kompletne prenecha┼ą upratovanie podl├íh a sami sa venova┼ą tomu, ─Źo v├ís bav├ş. Vys├íva─Ź T1 je po─Źas upratovania ve─żmi tich├Ż a v─Ćaka svojej hlu─Źnosti 70 dB v├ís nebude ru┼íi┼ą pri pr├íci ani relax├ícii. Model T1 vys├íva a z├írove┼ł mopuje, v─Ćaka z├ísobn├şku na vodu s objemom 110 ml a z├ísobn├şku na prach s objemom 400 ml. Vys├íva─Ź zbav├ş va┼íu podlahu drobn├Żch ne─Źist├┤t a z├írove┼ł i poum├Żva. Spr├ívne na─ŹasovanieCel├ę up...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Lenovo T1 Vacuum Cleaner - Robotick├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 379,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Lenovo T1 Vacuum Cleaner - Robotick├Ż vys├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Lenovo T1 Vacuum Cleaner - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Robotick├Ż vys├íva─Ź Lenovo T1 sa postar├í o dokonal├ę upratovanie dom├ícnosti bez va┼íej pomoci. M├┤┼żete mu kompletne prenecha┼ą upratovanie podl├íh a sami sa venova┼ą tomu, ─Źo v├ís bav├ş. Vys├íva─Ź T1 je po─Źas upratovania ve─żmi tich├Ż a v─Ćaka svojej hlu─Źnosti 70 dB v├ís nebude ru┼íi┼ą pri pr├íci ani relax├ícii. Model T1 vys├íva a z├írove┼ł mopuje, v─Ćaka z├ísobn├şku na vodu s objemom 110 ml a z├ísobn├şku na prach s objemom 400 ml. Vys├íva─Ź zbav├ş va┼íu podlahu drobn├Żch ne─Źist├┤t a z├írove┼ł i poum├Żva.
Spr├ívne na─ŹasovanieCel├ę upratovanie m├┤┼żete vopred napl├ínova┼ą na ur─Źit├Ż de┼ł i ─Źas. V─Ćaka mo┼żnosti sp├írovania vys├íva─Źa s aplik├íciou Lenovo Cleaner T1 a laserov├ęho naviga─Źn├ęho syst├ęmu napl├ínujete cel├Ż proces upratovania a vytvor├şte aj virtu├ílne steny. Robot spo─żahlivo zdol├í prek├í┼żky a┼ż do v├Ż┼íky 2 cm. Dve bo─Źn├ę kefy zaistia ├║─Źinn├ę upratovanie v rohoch miestnost├ş a pozd─║┼ż ich stien ─Źi ┼ík├ír a dla┼żd├şc. Pr├şstroj vydr┼ż├ş pracova┼ą na jedno nabitie a┼ż 150 min├║t, jeho dobitie potom trv├í 300 min├║t.

 
K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:Robotick├Ż vys├íva─Ź pre mokr├ę i such├ę┬áupratovanieVhodn├Ż pre v┼íetky typy podl├íh i kobercovLaserov├í navig├íciaFunkcia┬áZone CleaningMo┼żnos┼ą┬ánaprogramovania upratovania┬ána ur─Źit├Ż ─Źas a de┼ł v┬át├Ż┼żdniV├Żdr┼ż na jedno nabitie┬á150 min├║t
Nechajte vys├íva─Ź Lenovo uprata┼ą za v├ís!
3 re┼żimy┬áupratovaniaPre maxim├ílne pohodlie a efekt├şvne upratovanie m├í vys├íva─Ź Lenovo T1 3 re┼żimy upratovania a funkciu Zone Cleaning. Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş mo┼żnos┼ą naprogramovania upratovania na ur─Źit├Ż ─Źas a de┼ł v t├Ż┼żdni.

Kompatibiln├Ż vys├íva─ŹBiely vys├íva─Ź Lenovo T1 mo┼żno ─żahko ovl├ída┼ą prostredn├şctvom aplik├ície Lenovo Cleaner T1, ktor├í v├ím navy┼íe umo┼żn├ş sledova┼ą proces upratovania, vytv├íra┼ą virtu├ílne sten alebo pl├ínova┼ą ─Ćal┼íie upratovanie na konkr├ętny ─Źas a de┼ł. V aplik├ícii m├┤┼żete tie┼ż sledova┼ą u┼ż vy─Źisten├ę oblasti interi├ęru.

Model T1Vys├íva─Ź sa p├Ż┼íi elegantn├Żm dizajnom v bielom┬ávyhotoven├ş a disponuje n├ídr┼żkou na vodu s objemom 110 ml aj n├ídobou na prach s objemom 400 ml.

Lokaliza─Źn├Ż syst├ęmNemus├şte ma┼ą obavy, ┼że vys├íva─Ź naraz├ş do vybavenia interi├ęru, alebo nevykon├í upratovanie dokonale kv├┤li vy┼í┼íiemu kobercu. Lenovo T1 disponuje optick├Żm lokaliza─Źn├Żm syst├ęmom, ktor├Ż zabra┼łuje kol├şzii s n├íbytkom a dok├í┼że prekona┼ą prek├í┼żky a┼ż 2 cm vysok├ę.

Podpora asistentovModern├ę dom├ícnosti sa dnes u┼ż nezaob├şdu bez najnov┼í├şch technol├│gi├ş. Robotick├Ż vys├íva─Ź preto maxim├ílne podporuje Google Assistant aj Amazon Alexa.

V├Żkonn├í bat├ęriaV├Żrobca vybavil vys├íva─Ź Lenovo v├Żkonnou bat├ęriou Li-Ion, v─Ćaka ktorej dok├í┼że pracova┼ą a┼ż 150 min├║t. Na jedno nabitie tak dok├í┼że pr├şstroj uprata┼ą men┼í├ş byt a vy si budete m├┤c┼ą u┼ż├şva┼ą svoj vo─żn├Ż ─Źas.

Dob├şjacia┬ástanicaMedzi pr├şslu┼íenstvo vys├íva─Źa patr├ş nab├şjacia stanica pre automatick├ę nab├şjanie. Doba nab├şjania sa pohybuje v rozmedz├ş 200 a┼ż 300 min├║t.

Praktick├ę dob├şjaniePr├şstroj T1 pre vys├ívanie a mopovanie sa v pr├şpade nutnosti automaticky vr├íti do nab├şjacej stanice a automaticky za─Źne proces nab├şjania bat├ęrie.

Tich├Ż pomocn├şkRobotick├Ż vys├íva─Ź v├ís po─Źas vys├ívania nebude ani v najmen┼íom ru┼íi┼ą. S hlu─Źnos┼ąou 70 dB si skoro ani nev┼íimnete, ┼że okolo v├ís pr├íve prebieha upratovanie a budete m├┤c┼ą neru┼íene relaxova┼ą pri zauj├şmavej kni┼żke alebo filme.

Upratovanie k├║pe─żneV─Ćaka praktick├Żm a v├Żkonn├Żm bo─Źn├Żm kef├ím a funkcii mopovania, vys├íva─Ź zaist├ş perfektn├ę ─Źistenie ┼ík├ír a dla┼żd├şc v k├║pe─żni i na toalete.

Laserov├í navig├íciaMedzi praktick├ę funkcie vys├íva─Źa patr├ş laserov├Ż naviga─Źn├Ż syst├ęm, ktor├Ż presne prepo─Ź├şta, naprogramuje a definuje ka┼żd├║ ─Źas┼ą upratovania va┼íej dom├ícnosti. Budete tak ma┼ą dokonal├Ż preh─żad o upratovan├ş svojho domova.

Bo─Źn├ę kefyVys├íva─Ź Lenovo je vybaven├Ż praktick├Żmi bo─Źn├Żmi kefami pre dokonal├ę upratovanie pozd─║┼ż stien aj v rohoch miestnosti. Jemn├ę kefy tie┼ż zaistia ─Źistenie medzi dla┼żdicami a v ┼ík├írach.

Prek├í┼żky v interi├ęriVys├íva─Ź sa v─Ćaka svojim ┼íikovn├Żm funkci├ím a syst├ęmom dok├í┼że vyhn├║┼ą v┼íetk├Żm prek├í┼żkam, na ktor├ę v interi├ęri m├┤┼że narazi┼ą. Zabezpe─Ź├ş dokonal├ę ─Źistenie va┼íej dom├ícnosti!

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe