K├Ąrcher FC 5 EU 1.055-400.0

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 199,00

FC 5 ─îisti─Ź tvrd├Żch podl├íh FC 5 s valcami z mikrovl├íkna a funkciou 2 v 1 na stieranie a ods├ívanie vlhkej a suchej ┼ípiny iba v jednom pracovnom kroku. Funkcia 2 v 1 ─Źisti─Źa tvrd├Żch podl├íh FC 5 umo┼ż┼łuje stiera┼ą a ods├íva┼ą vlhk├║ aj such├║ ┼ípinu iba v jednom pracovnom kroku. U┼íetr├ş sa nam├íhav├ę vys├ívanie vopred ÔÇô a um├Żvanie potom be┼ż├ş jednoduch┼íie, d├┤kladnej┼íie a r├Żchlej┼íie ako nikdy predt├Żm. Automaticky vlh─Źen├ę rotuj├║ce valce z mikrovl├íkna ┼ípinu pozbieraj├║ a zmes vody a ┼ípiny sa s├║─Źasne bez prest├ívky...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
K├Ąrcher FC 5 EU - Elektrick├Ż ─Źisti─Ź podl├íh 
na sklade 199,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

K├Ąrcher FC 5 EU 1.055-400.0 - ponuka obchodu

Parametre produktu K├Ąrcher FC 5 EU 1.055-400.0

FC 5
─îisti─Ź tvrd├Żch podl├íh FC 5 s valcami z mikrovl├íkna a funkciou 2 v 1 na stieranie a ods├ívanie vlhkej a suchej ┼ípiny iba v jednom pracovnom kroku.

Funkcia 2 v 1 ─Źisti─Źa tvrd├Żch podl├íh FC 5 umo┼ż┼łuje stiera┼ą a ods├íva┼ą vlhk├║ aj such├║ ┼ípinu iba v jednom pracovnom kroku. U┼íetr├ş sa nam├íhav├ę vys├ívanie vopred ÔÇô a um├Żvanie potom be┼ż├ş jednoduch┼íie, d├┤kladnej┼íie a r├Żchlej┼íie ako nikdy predt├Żm. Automaticky vlh─Źen├ę rotuj├║ce valce z mikrovl├íkna ┼ípinu pozbieraj├║ a zmes vody a ┼ípiny sa s├║─Źasne bez prest├ívky z valcov ods├íva. V─Ćaka tejto samo─Źistiacej funkcii zost├ívaj├║ po─Źas celej doby ─Źistenia ─Źist├ę a pripraven├ę na pou┼żitie. Av┼íak ─Źisti─Ź tvrd├Żch podl├íh poskytuje e┼íte viac presved─Źiv├Żch argumentov: V porovnan├ş s be┼żn├Żmi met├│dami okrem toho u┼íetr├ş FC 5 a┼ż 85 percent vody a dosahuje lep┼í├ş ─Źistiaci v├Żkon. ─îi ide o drevo, kame┼ł alebo plast: FC 5 je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na ka┼żd├║ tvrd├║ podlahu.
Vlastnosti a v├Żhody

Funkcia 2 v 1
Stieranie bez predch├ídzaj├║ceho vys├ívania v─Ćaka zbieraniu vlhkej a suchej ┼ípiny iba v jednom pracovnom kroku.

Samo─Źistiaca funkcia pomocou automatick├ę ods├ívania ┼ípiny z valcov
Kon┼ítantne ─Źist├ę valce pre najlep┼í├ş v├Żsledok ─Źistenia. V─Ćaka n├şzkej zvy┼íkovej vlhkosti vyschne podlaha za menej ako 2 min├║ty.

Kvalitn├ę valce z mikrovl├íkna
Valce z mikrovl├íkna sa montuj├║ a demontuj├║ r├Żchlo a ─żahko. Mo┼żn├ę pranie v pr├í─Źke a┼ż na 60 ┬░C.

V├Żbava:|Syst├ęm s 2 n├ídr┼żami|P├ír ─Źistiacich valcov - ┼żlt├ę|Univerz├ílny ─Źisti─Ź podl├íh RM 536 30 ml|─îistiaca a parkovacia stanica

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe