... K├Ąrcher FC 3 Cordless 1.055-300.0 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

K├Ąrcher FC 3 Cordless 1.055-300.0 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 219,00

V─Ćaka FC 3 Cordless Premium s├║ be┼żn├ę mopy ├║plne zbyto─Źn├ę. Jeho inova─Źn├í samo─Źistiaca funkcia sa star├í o to, aby boli rotuj├║ce valce s├║ permanentne vlh─Źen├ę ─Źistou vodou, zatia─ż ─Źo pozbieran├í ┼ípina skon─Ź├ş v n├ídr┼żi na ┼ípinav├║ vodu. V├Żsledkom s├║ podlahy ─Źistej┼íie o 20 percent*. V ┼ítandardnej v├Żbave variantu Premium sa okrem toho nach├ídza pr├şdavn├Ż p├ír valcov, 30 ml prostriedku na o┼íetrenie dreven├Żch podl├íh s ochrannou vrstvou ako aj 500 ml univerz├ílneho ─Źisti─Źa. FC 3 Cordless Premium je ┼ít├şhly ÔÇô ─Źo j...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
K├Ąrcher FC 3 Cordless - Elektrick├Ż ─Źisti─Ź podl├íh 
na sklade 219,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

K├Ąrcher FC 3 Cordless 1.055-300.0 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky - ponuka obchodu

Parametre produktu K├Ąrcher FC 3 Cordless 1.055-300.0 + nekone─Źn├ę d├íta zadarmo na 1 mesiac od 4ky

V─Ćaka FC 3 Cordless Premium s├║ be┼żn├ę mopy ├║plne zbyto─Źn├ę. Jeho inova─Źn├í samo─Źistiaca funkcia sa star├í o to, aby boli rotuj├║ce valce s├║ permanentne vlh─Źen├ę ─Źistou vodou, zatia─ż ─Źo pozbieran├í ┼ípina skon─Ź├ş v n├ídr┼żi na ┼ípinav├║ vodu. V├Żsledkom s├║ podlahy ─Źistej┼íie o 20 percent*. V ┼ítandardnej v├Żbave variantu Premium sa okrem toho nach├ídza pr├şdavn├Ż p├ír valcov, 30 ml prostriedku na o┼íetrenie dreven├Żch podl├íh s ochrannou vrstvou ako aj 500 ml univerz├ílneho ─Źisti─Źa. FC 3 Cordless Premium je ┼ít├şhly ÔÇô ─Źo je praktick├ę pri pou┼ż├şvan├ş pod n├íbytkom alebo pri odkladan├ş. Pomocou oto─Źn├ęho k─║bu vy─Źist├şte bez n├ímahy aj k├║ty a okraje. Podlahy s├║ pribli┼żne po 2 min├║tach op├Ą┼ą poch├┤dzne ÔÇô tak┼że je mo┼żn├ę bez probl├ęmov stiera┼ą aj parkety alebo v┼íetky in├ę tvrd├ę podlahy. Nez├ívislos┼ą na elektrick├Żch z├ísuvk├ích ako aj intuit├şvne zrozumite─żn├Ż LED ukazovate─ż silnej l├ştium-i├│novej bat├ęrie zaru─Źuj├║ vo─żnos┼ą pohybu a maxim├ílne komfortn├Ż v├Żsledok ─Źistenia. *ÔÇëFC 3 Cordless Premium dosahuje o 20 percent lep┼í├ş ─Źistiaci v├Żkon v porovnan├ş s be┼żn├Żm mopom s n├ívlekom v testovacej kateg├│rii ÔÇ×stieranieÔÇť. Vz┼ąahuje sa na priemern├ę v├Żsledky testov efekt├şvnosti ─Źistenia, zbierania ┼ípiny a ─Źistenia okrajov.
Permanentn├ę vlh─Źenie valcov z n├ídr┼że na ─Źist├║ vodu a inova─Źn├í samo─Źistiaca funkciaStiera┼ą podlahu v┼żdy s ─Źistou vodou. ┼ápina sa neroztiera, ale zbiera a odv├ídza do n├ídr┼że na ┼ípinav├║ vodu.

┼át├şhly dizajn produktu a podlahov├í hlava s oto─Źn├Żm k─║bomJednoduch├ę ─Źistenie pod n├íbytkom a okolo predmetov. ─îistenie a┼ż po okraj ÔÇô pre excelentn├ę v├Żsledky v k├║toch a na krajoch.

Automatick├ę stieranie vody z valcov a ve─żk├í ponuka ─Źistiacich a o┼íetruj├║cich prostriedkovHod├ş sa na v┼íetky tvrd├ę podlahy ÔÇô vr├ítane parkiet, lamin├ítu, kame┼ła a plastov. V─Ćaka n├şzkej zvy┼íkovej vlhkosti s├║ podlahy u┼ż po cca 2 min├║tach poch├┤dzne.

 
Druh pr├║du (Ph/V/Hz): 1 / 100 / 240 / 50 / 60Plo┼ín├Ż v├Żkon na jednu n├ípl┼ł (cca.): 60Objem n├ídr┼że na ─Źist├║ vodu (ml): 360Objem n├ídr┼że na ┼ípinav├║ vodu (ml): 140Ot├í─Źky valcov: 500Pracovn├í ┼í├şrka valcov (mm): 300Doba schnutia ─Źistenej podlahy: 2minNap├Ątie bat├ęrie (V): 7,2V├Żdr┼ż bat├ęrie: 20minDoba nab├şjania bat├ęrie: 4hHmotnos┼ą (kg): 2,4Rozmery (d x ┼í x v) (mm): 305 x 226 x 1220

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe