kde nak├║pi┼ą?

od 579,00

D├┤kladne povys├ívan├ę podlahy. V celej va┼íej dom├ícnosti. A to v┼íetko stla─Źen├şm jedin├ęho tla─Źidla. Dokonal├í evol├║cia robotick├ęho vys├íva─Źa prin├í┼ía nov├ę revolu─Źn├ę technol├│gie do va┼íej dom├ícnosti. ┼ápi─Źkov├ęmu robotick├ęmu vys├íva─Źu Roomba 980 venovali in┼żinieri iRobot maxim├ílnu starostlivos┼ą a v├Żsledkom je tak nekompromisn├Ż stroj na upratovanie malej gars├│nky, ─Źi ve─żkometr├í┼żneho bytu. iRobot Roomba 980 sa dok├í┼że sp├írova┼ą s va┼íou Wi-Fi sie┼ąou a vy ho tak m├┤┼żete ovl├ída┼ą zo svojho smartphonu doslova kdeko─ż...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
iRobot Roomba 980 
na sklade 579,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

iRobot Roomba 980 - ponuka obchodu

Parametre produktu iRobot Roomba 980

D├┤kladne povys├ívan├ę podlahy. V celej va┼íej dom├ícnosti. A to v┼íetko stla─Źen├şm jedin├ęho tla─Źidla. Dokonal├í evol├║cia robotick├ęho vys├íva─Źa prin├í┼ía nov├ę revolu─Źn├ę technol├│gie do va┼íej dom├ícnosti. ┼ápi─Źkov├ęmu robotick├ęmu vys├íva─Źu Roomba 980 venovali in┼żinieri iRobot maxim├ílnu starostlivos┼ą a v├Żsledkom je tak nekompromisn├Ż stroj na upratovanie malej gars├│nky, ─Źi ve─żkometr├í┼żneho bytu.

iRobot Roomba 980 sa dok├í┼że sp├írova┼ą s va┼íou Wi-Fi sie┼ąou a vy ho tak m├┤┼żete ovl├ída┼ą zo svojho smartphonu doslova kdeko─żvek. Chcete ma┼ą doma povys├ívan├ę, ne┼ż doraz├şte z kancel├írie? Spustite pr├ícu svojej Roomby 980 po─Źas cesty domov a a┼ż doraz├şte, ─Źak├í v├ís dokonale povys├ívan├Ż byt.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.6 l
Hlu─Źnos┼ą58 dB
 
Pr├şslu┼íenstvo
TurbokefaÁno
 
Rozmery
┼á├şrka35.1 cm
V├Ż┼íka9.2 cm
H─║bka35.1
Hmotnos┼ą4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe