kde nakúpiť?

od 84,90

Praktický, na okamžité použitie, bez akýchkoľvek káblov a obmedzení, to je vysávač 2v1 Hoover. Jedná sa o bezvreckový tyčový vysávač, kde ľahko odpojíte rúrku s hubicou a okamžite máte extra výkonný ručný vysávač. Používa 22 V Li-ion batériu, ktorá vám umožní vysávať po dobu 25 minút. Plné nabitie je v priebehu 6 hodín. Pre priebežné upratovanie domácnosti a rýchle riešenie nehôd je ideálny. Získa si vás svojou nízkou hmotnosťou, jednoduchou manipuláciou a užívateľským komfortom. Okrem zásadný...

Výber overených obchodov

hej.sk
4.5/5
Tyčový vysávač Hoover Freedom FD22RP 011 
info v obchode 84,90 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobný odber zadarmo
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - výpomoc s vynesením na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortné doručenie až do domu alebo bytu - 2 pracovníci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Balík na poštu 3.8 €
Balík na adresu 4.7 €
Doprava kuriérom 4.5 €
Špedičná doprava 15 €
Do e-shopu

Hoover FD22RP 011 - ponuka obchodu

Parametre produktu Hoover FD22RP 011

Praktický, na okamžité použitie, bez akýchkoľvek káblov a obmedzení, to je vysávač 2v1 Hoover. Jedná sa o bezvreckový tyčový vysávač, kde ľahko odpojíte rúrku s hubicou a okamžite máte extra výkonný ručný vysávač.

Používa 22 V Li-ion batériu, ktorá vám umožní vysávať po dobu 25 minút. Plné nabitie je v priebehu 6 hodín. Pre priebežné upratovanie domácnosti a rýchle riešenie nehôd je ideálny. Získa si vás svojou nízkou hmotnosťou, jednoduchou manipuláciou a užívateľským komfortom.

Okrem zásadných benefitov tyčového aku vysávača disponuje prídavnou rotačnou kefou, ideálnou na zvieracie chlpy, hubicou na čalúnenie, prachovou kefou a nástavcom na štrbiny a zle dostupné miesta.

Pokiaľ dôjde k zaplneniu sáčkov, senzor automaticky pomocou LED ukazovateľa signalizuje nutnosť jeho vyčistenia. Jeho prevedenie v nadčasovom dizajne pripomína zariadenie z budúcnosti a možno ho pomocou držiaka jednoducho pripevniť na stenu.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Objem prachového vrecka/nádoby0.7 l
 
Príslušenstvo
TurbokefaÁno
 
Rozmery
Šírka26 cm
Výška110 cm
Hĺbka23
Hmotnosť2.2 kg
Dĺžka prívodnej šnúry1.8 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače