kde nakúpiť?

od 349,00

Vysávač Electrolux PD91-ALRG2 v bielej farbe umožňuje plynulé a ľahké zaobchádzanie vo vašej domácnosti a je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí trpia alergiami. Hubica FlowMotion aj dostatočná dĺžka prívodného kábla umožňujú plynulé a bezproblémové manévrovanie po vašej domácnosti. Vysávač obsahuje filter Allergy Plus, ktorý vyčistí 99,7 % vzduchu od tých naozaj najmenších častíc, ako sú pele, plesne, roztoče a alergény. Držadlo vám umožní ho hygienicky vybrať. Hubice FlowMotion LED, AeroPro a ...

Electrolux PD91-ALRG2 - ponuka obchodu

Electrolux Pure D9 PD91-ALRG2 
na sklade 349,00 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobný odber zadarmo
Slovenská pošta pri platbe vopred 3.90 €
Slovenská pošta vrátane dobierky 5.70 €
Zásielková služba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Zásielková služba (do 30 kg) vrátane dobierky 6.65 €
Kuriér nadrozmerný tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuriér nadrozmerný tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovenská pošta doručenie na poštu pri platbe vopred 3.66 €
Slovenská pošta doručenie na poštu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Electrolux PD91-ALRG2

Vysávač Electrolux PD91-ALRG2 v bielej farbe umožňuje plynulé a ľahké zaobchádzanie vo vašej domácnosti a je vhodný predovšetkým pre ľudí, ktorí trpia alergiami. Hubica FlowMotion aj dostatočná dĺžka prívodného kábla umožňujú plynulé a bezproblémové manévrovanie po vašej domácnosti. Vysávač obsahuje filter Allergy Plus, ktorý vyčistí 99,7 % vzduchu od tých naozaj najmenších častíc, ako sú pele, plesne, roztoče a alergény. Držadlo vám umožní ho hygienicky vybrať. Hubice FlowMotion LED, AeroPro a AeroPro Mini Turbo umožňujú dosiahnuť hlboko do koberca a odstrániť prach a ostatné nečistoty z ťažkých povrchov vášho domova. Užite si novú dimenziu vysávania s vysávačom Electrolux.

Vreckový vysávač Electrolux PD91-ALRG2 má veľký objem 5 l, ktorý pohltí všetky nečistoty a prach. Vďaka malému displeju umiestnenému na tele vysávača vždy spoznáte, kedy je vrecko potrebné vymeniť. Veľký akčný rádius 12 m a prívodný kábel s dĺžkou 9 m uľahčia vysávanie veľkých priestorov. Ovládanie výkonu vysávača je umiestnené na rukoväti, čo uľahčuje plynulú reguláciu počas vysávania. Teleskopická trubica a mäkké kolieska zjednodušujú manipuláciu s vysávačom a chránia vašu podlahu pred poškodením. Súčasťou balenia je príslušenstvo 3 v 1, ktoré obsahuje štrbinovú hubicu, nadstavec na čistenie čalúnenia a kefku na starostlivosť o krehké predmety.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Objem prachového vrecka/nádoby5 l
Hlučnosť69 dB
 
Výkon
Príkon550 W
 
Príslušenstvo
TurbokefaÁno
 
Rozmery
Šírka30.5 cm
Výška24 cm
Hĺbka51
Hmotnosť8.3 kg
Dĺžka prívodnej šnúry9 m
Akčný rádius12 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače