kde nak├║pi┼ą?

od 154,90

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź Electrolux ESPC74SW - skvel├Ż pomocn├şk proti prachu a ne─Źistot├ím do ka┼żdej dom├ícnosti, ktor├Ż disponuje ┼ípeci├ílnym syst├ęmom Silence Pro pre tich├ę vys├ívanie. Vys├íva─Ź pon├║kne inovat├şvnu technol├│giu Clean Air Filtration a filter Hygiene Filter 12, ktor├Ż zaist├ş prec├şzne vys├ívanie v┼íetk├Żch alerg├ęnov a zne─Źis┼ąuj├║cich l├ítok vo vzduchu, ─Źo ocenia predov┼íetk├Żm osoby trpiace alergiami. Ty─Ź vys├íva─Źa je ─żahko nastavite─żn├í do volite─żnej v├Ż┼íky, pri─Źom z├ímky zais┼ąuj├║ trubicu proti vypad├ívaniu...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Electrolux ESPC 74SW vystaven├Ż kus - Bezs├í─Źkov├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 154,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Electrolux ESPC74SW - ponuka obchodu

Parametre produktu Electrolux ESPC74SW

Bezvreckov├Ż vys├íva─Ź Electrolux ESPC74SW - skvel├Ż pomocn├şk proti prachu a ne─Źistot├ím do ka┼żdej dom├ícnosti, ktor├Ż disponuje ┼ípeci├ílnym syst├ęmom Silence Pro pre tich├ę vys├ívanie. Vys├íva─Ź pon├║kne inovat├şvnu technol├│giu Clean Air Filtration a filter Hygiene Filter 12, ktor├Ż zaist├ş prec├şzne vys├ívanie v┼íetk├Żch alerg├ęnov a zne─Źis┼ąuj├║cich l├ítok vo vzduchu, ─Źo ocenia predov┼íetk├Żm osoby trpiace alergiami. Ty─Ź vys├íva─Źa je ─żahko nastavite─żn├í do volite─żnej v├Ż┼íky, pri─Źom z├ímky zais┼ąuj├║ trubicu proti vypad├ívaniu zo spojov. M├Ąkk├ę kolieska sa navy┼íe postaraj├║, aby sa nepo┼íkriabala podlaha. Vo v├Żbave n├íjdete hubicu DustMagnet Silent pre tich├ę vys├ívanie, hubicu na tvrd├ę podlahy Parkett Pro a hubicu Turbo dex hubicu s rotuj├║cou turbo kefou pre lep┼íie ─Źistenie kobercov.

Vys├íva─Ź Electrolux ESPC74SW je charakterizovan├Ż kompaktn├Żm vyhotoven├şm a ─żahkou kon┼ítrukciou, v─Ćaka ktorej m├┤┼żete zariadenie pohodlne a ─żahko kamko─żvek uskladni┼ą. Vys├íva─Ź sa bez probl├ęmov zmest├ş napr├şklad do ┼íatn├şkovej skrine so ┼í├şrkou 40 cm, hadica je odn├şmate─żn├í a pr├şstroj je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą ako vo zvislej, tak aj vo vodorovnej polohe. Pokia─ż chcete vys├íva─Ź Electrolux postavi┼ą vzpriamene, integrovan├ę parkovacie ├║chyty v├ím aj t├║to mo┼żnos┼ą zaistia.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby1.4 l
Hlu─Źnos┼ą72 dB
 
V├Żkon
Pr├şkon650 W
 
Pr├şslu┼íenstvo
Hubica na tvrd├ę podlahy├üno
TurbokefaÁno
 
Rozmery
┼á├şrka27 cm
V├Ż┼íka43 cm
H─║bka32
Hmotnos┼ą7.3 kg
D─║┼żka pr├şvodnej ┼ín├║ry6 m
Ak─Źn├Ż r├ídius9 m
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe