kde nak├║pi┼ą?

od 399,90

Vys├íva─Ź DYSON Digital Slim je vybaven├Ż unik├ítnou podlahovou hubicou ┼í├şrkou 25 cm a rota─Źnou kefou z karb├│nov├Żch vl├íkien a m├Ąkk├Żch nylonov├Żch ┼ítet├şn.T├íto kombin├ícia je vhodn├í je pre v┼íetky druhy podl├íh a zabezpe─Źuje s├║─Źasn├Ż zber jemn├ęho prachu aj v├Ą─Ź┼í├şch hrub├Żch ne─Źist├┤t. Akumul├ítorov├ę vys├íva─Źe Dyson vyu┼ż├şvaj├║ rovnak├║ cykl├│novou technol├│giu ako klasick├ę nap├íjan├ę vys├íva─Źa. V├Żkonn├ę odstrediv├ę sily vytl├í─Źaj├║ ne─Źistoty a prach z nasat├ęho vzduchu do odpadovej n├ídoby. Tento vys├íva─Ź sa v─Ćaka skuto─Źno...

Dyson Digital Slim - ponuka obchodu

Parametre produktu Dyson Digital Slim

Vys├íva─Ź DYSON Digital Slim je vybaven├Ż unik├ítnou podlahovou hubicou ┼í├şrkou 25 cm a rota─Źnou kefou z karb├│nov├Żch vl├íkien a m├Ąkk├Żch nylonov├Żch ┼ítet├şn.T├íto kombin├ícia je vhodn├í je pre v┼íetky druhy podl├íh a zabezpe─Źuje s├║─Źasn├Ż zber jemn├ęho prachu aj v├Ą─Ź┼í├şch hrub├Żch ne─Źist├┤t.

Akumul├ítorov├ę vys├íva─Źe Dyson vyu┼ż├şvaj├║ rovnak├║ cykl├│novou technol├│giu ako klasick├ę nap├íjan├ę vys├íva─Źa. V├Żkonn├ę odstrediv├ę sily vytl├í─Źaj├║ ne─Źistoty a prach z nasat├ęho vzduchu do odpadovej n├ídoby.

Tento vys├íva─Ź sa v─Ćaka skuto─Źnosti, ┼że nepotrebuje trval├ę nap├íjanie, neobmedzuje iba na upratovanie v dom├ícnosti. Rovnako tak dobre n├íjde svoje uplatnenie pri upratovan├ş auta, chaty, karavanu alebo stanu. Doma aj na dovolenke.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.4 l
 
V├Żkon
Sac├ş v├Żkon100 W
 
Rozmery
┼á├şrka25 cm
V├Ż┼íka118 cm
H─║bka21
Hmotnos┼ą2.11 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe