kde nak├║pi┼ą?

od 259,00

V┼íetko v jednom pre dokonal├ę upratovanie va┼íej dom├ícnosti pon├║ka ty─Źov├Ż aku vys├íva─Ź Blade Total 32V. ─Żahko si porad├ş s ak├Żmko─żvek povrchom hne─Ć bez zap├íjania ┼ín├║ry. Pon├║ka vysok├Ż sac├ş v├Żkon a┼ż po dobu 45 min├║t na jedno nabitie. Vylep┼íen├í technol├│gia DIRECT HELIX ods├íva vzduch priamo do cykl├│novej jednotky, a tak zais┼ąuje vysok├Ż a kon┼ítantn├Ż v├Żkon. V─Ćaka funkcii Boost m├┤┼żete kedyko─żvek zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon a tla─Źidlom Roll Brush aktivujete turbo kefu pre vys├ívanie kobercov. Stav bat├ęrie a ovl├ídania vys├ív...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Ty─Źov├Ż vys├íva─Ź Dirt Devil DD777-2 Blade 32V Total ─Źierny/modr├Ż 
info v obchode 259,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Dirt Devil DD777-2 - ponuka obchodu

Parametre produktu Dirt Devil DD777-2

V┼íetko v jednom pre dokonal├ę upratovanie va┼íej dom├ícnosti pon├║ka ty─Źov├Ż aku vys├íva─Ź Blade Total 32V. ─Żahko si porad├ş s ak├Żmko─żvek povrchom hne─Ć bez zap├íjania ┼ín├║ry. Pon├║ka vysok├Ż sac├ş v├Żkon a┼ż po dobu 45 min├║t na jedno nabitie. Vylep┼íen├í technol├│gia DIRECT HELIX ods├íva vzduch priamo do cykl├│novej jednotky, a tak zais┼ąuje vysok├Ż a kon┼ítantn├Ż v├Żkon. V─Ćaka funkcii Boost m├┤┼żete kedyko─żvek zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon a tla─Źidlom Roll Brush aktivujete turbo kefu pre vys├ívanie kobercov. Stav bat├ęrie a ovl├ídania vys├íva─Źa Blade je na rukov├Ąti pomocou LED ovl├ídania.

Dizajn vys├íva─Źa Dirt Devil Blade je prisp├┤soben├Ż tak, aby v├ím napomohol k ─Źo najdokonalej┼íiemu upratovaniu dom├ícnosti. N├ídoba na prach je umiestnen├í v bl├şzkosti va┼íej ruky, a tak si m├┤┼żete dobre zaisti┼ą rovnov├íhu aj pri upratovan├ş vo v├Ż┼íkach. Ergonomicky tvarovan├í rukov├Ą┼ą m├í nieko─żko pol├┤h, aby sa prisp├┤sobila va┼íej ruke v r├┤znych ─Źistiacich poloh├ích. S vys├íva─Źom Blade sa jednoducho pohybuje a v─Ćaka tomu, ┼że je ─żahk├Ż, ho m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą aj pre vys├ívanie nad hlavou alebo na strope.

Variant Blade Total je ide├ílny pre majite─żov dom├ícich mazn├í─Źikov, preto┼że s├║─Źas┼ąou pr├şslu┼íenstva je aj PET nadstavec na zvieracie chlpy. Okrem toho m├íte k dispoz├şcii nadstavec na ┼ítrbiny, ─Źal├║nenie a parkety. Praktick├Ż dr┼żiak na stenu v├ím umo┼żn├ş ma┼ą vys├íva─Ź Dirt Devil ─żahko uskladnen├Ż a v┼żdy pripraven├Ż pre pou┼żitie.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.6 l
 
Rozmery
┼á├şrka24 cm
V├Ż┼íka109 cm
H─║bka26
Hmotnos┼ą2.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe