... Concept VR3120 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Concept VR3120 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Robotick├Ż vys├íva─Ź

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 469,00

Dokonal├í orient├íciaRobotick├Ż vys├íva─Ź VR3120 je vybaven├Ż vyspelou laserovou navig├íciou LaserTec 2.0, ktor├í podrobne naskenuje va┼íu dom├ícnos┼ą a vytvor├ş presn├║ mapu pre pl├ínovanie upratovania. V├Żsledkom je, ┼że sa robot s maxim├ílnou presnos┼ąou orientuje v priestore, neprech├ídza opakovane u┼ż upratan├ę miesta, a t├Żm skracuje dobu upratovania. Perfektne si porad├ş so v┼íetk├Żmi podlahov├Żmi krytinami aj s ─Źlenit├Żmi priestormi. V─Ćaka ve─żk├Żm koles├ím a siln├ęmu motoru prekon├í dvern├ę prahy a in├ę prek├í┼żky do v├Ż┼ík...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Concept VR3120 - Robotick├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 469,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Concept VR3120 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Robotick├Ż vys├íva─Ź - ponuka obchodu

Parametre produktu Concept VR3120 + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Robotick├Ż vys├íva─Ź

Dokonal├í orient├íciaRobotick├Ż vys├íva─Ź VR3120 je vybaven├Ż vyspelou laserovou navig├íciou LaserTec 2.0, ktor├í podrobne naskenuje va┼íu dom├ícnos┼ą a vytvor├ş presn├║ mapu pre pl├ínovanie upratovania. V├Żsledkom je, ┼że sa robot s maxim├ílnou presnos┼ąou orientuje v priestore, neprech├ídza opakovane u┼ż upratan├ę miesta, a t├Żm skracuje dobu upratovania. Perfektne si porad├ş so v┼íetk├Żmi podlahov├Żmi krytinami aj s ─Źlenit├Żmi priestormi. V─Ćaka ve─żk├Żm koles├ím a siln├ęmu motoru prekon├í dvern├ę prahy a in├ę prek├í┼żky do v├Ż┼íky a┼ż 1,8 cm. Po dokon─Źen├ş upratovania sa automaticky vr├íti do nab├şjacej stanice.
Zbav├ş v├ís v├şrusov a bakt├ęri├şChcete sa doma c├şti┼ą naozaj bezpe─Źne? VR3120 je ─Ćal┼í├ş z rady pomocn├şkov, ktor├ş v├ím pom├┤┼żu s bojom proti v├şrusom a bakt├ęri├ím. Jednoducho pridajte do z├ísobn├şka na vodu vhodn├Ż dezinfek─Źn├Ż prostriedok a vypus┼ąte robot vytiera┼ą. Va┼íe podlahy bud├║ dokonale ─Źist├ę a dezinfikovan├ę.
Vys├íva a vytieraRobot je vybaven├Ż dvoma z├ísobn├şkmi, v─Ćaka ktor├Żm si ─żahko porad├ş so such├Żm aj mokr├Żm upratovan├şm. Prv├Ż z├ísobn├şk s kapacitou 600 ml sl├║┼żi pre klasick├ę upratovanie na sucho. Nasad├şte druh├Ż z├ísobn├şk 2 v 1, m├┤┼żete vys├íva┼ą a vytiera┼ą naraz. Kombinuje toti┼ż klasick├║ n├ídobu na prach s elektronicky riaden├Żm z├ísobn├şkom na vodu, tak┼że v rekordnom ─Źase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody m├┤┼żete pomocou aplik├ície nastavi┼ą na n├şzku, ┼ítandardn├║ alebo vysok├║ ├║rove┼ł pod─ża miery zne─Źistenia. Z├ísobn├şk na vytieranie je osaden├Ż text├şliou z mikrovl├íkna, ktor├í na seba via┼że ne─Źistoty a po─Źas upratovania podlahu tie┼ż vyle┼ít├ş. Text├şliu je mo┼żn├ę ─żahko zlo┼żi┼ą a vypra┼ą v pr├í─Źke.
V├Żkonn├Ż motor a vysok├í sacia silaVys├íva─Ź je vybaven├Ż digit├ílnym bezkefov├Żm jednosmern├Żm BLDC motorom, ktor├Ż m├í radu v├Żhod. Je vysoko v├Żkonn├Ż a oproti be┼żn├Żm motorom tich┼í├ş, spo─żahlivej┼í├ş, energeticky ├║spornej┼í├ş a m├í dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą. S├║─Źasne sa podie─ża na vysokej sacej sile vys├íva─Źa, ktor├í dosahuje 3300 Pa. Pon├║ka 3 ├║rovne v├Żkonu, ktor├ę sa menia v z├ívislosti na spustenom re┼żime upratovania. Sac├ş v├Żkon je mo┼żn├ę nastavi┼ą tie┼ż manu├ílne pod─ża potreby a miery zne─Źistenia.
Bat├ęria LG BYDVys├íva─Ź je nap├íjan├Ż ve─żmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh bat├ęriou LG BYD, v─Ćaka ktorej zvl├ídne na jedno nabitie uprata┼ą a┼ż 250 min├║t. Tieto bat├ęrie vynikaj├║ dlhou ┼żivotnos┼ąou, vysok├Żm v├Żkonom, bezpe─Źnos┼ąou a stabiln├Żm cyklom. Vzh─żadom k svojim v├Żborn├Żm vlastnostiam sa vyu┼ż├şvaj├║ napr. v automobilovom priemysle alebo v bat├ęriov├Żch ├║lo┼żisk├ích fotovoltaick├Żch syst├ęmov. V okamihu, kedy kapacita bat├ęrie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vr├íti do dokovacej stanice.
Prisp├┤sob├ş sa va┼íej dom├ícnostiRobotick├Ż vys├íva─Ź VR3120 je vybaven├Ż troma hlavn├Żmi kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bo─Źn├Żmi kefkami. Hlavn├ę kefy je mo┼żn├ę meni┼ą v z├ívislosti na vys├ívanom povrchu, bo─Źn├ę kefky roz┼íiruj├║ z├íber vys├ívania a dokonale uprac├║ okolo stien, n├íbytku, v rohoch miestnosti a v ─Ćal┼í├şch ┼ąa┼żko pr├şstupn├Żch miestach.
Carpet kefaIde o ┼ípir├ílovit├║ kefu, ktor├í je tvoren├í kombin├íciou ┼ítet├şn a gumov├Żch lamiel. Je vhodn├í na v┼íetky druhy podl├íh vr├ítane kobercov.
HardFloor kefaT├íto kefa je ide├ílna predov┼íetk├Żm pre tvrd├ę podlahy. V─Ćaka m├Ąkk├ęmu povrchu so ┼ípeci├ílnymi vl├íknami dok├í┼że zachyti┼ą a┼ż 3x viac ne─Źist├┤t vr├ítane miniat├║rnych ─Źast├şc. S touto kefou dosiahnete efekt├şvne a z├írove┼ł ┼íetrn├ę upratovanie bez po┼íkriaban├Żch podl├íh.Pet kefaT├║to ┼ípir├ílovit├║ kefu osaden├║ gumov├Żmi lamelami uv├ştaj├║ predov┼íetk├Żm dom├ícnosti s chlpat├Żmi mil├í─Źikmi. Dok├í┼że zachyti┼ą aj ten najjemnej┼í├ş prach, zvieraciu srs┼ą alebo popadan├ę vlasy, bez toho aby doch├ídzalo k ich namot├ívaniu.
CARPET turboFunkciu Carpet turbo m├┤┼żete vyu┼żi┼ą, pokia─ż m├íte v robote nain┼ítalovan├║ carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vys├íva─Ź nabehne na koberec. Automaticky zv├Ż┼íi sac├ş v├Żkon na maximum pre zaistenie naozaj efekt├şvneho upratovania. Po n├ívrate na tvrd├ę podlahy sa vr├íti k p├┤vodn├ęmu v├Żkonu.
TOF senzor - dokonal├í orient├íciaRobot je vybaven├Ż ┼ípeci├ílnym ─Źidlom, ktor├ę zais┼ąuje perfektn├║ orient├íciu pozd─║┼ż steny. S├║─Źasne chr├íni vys├íva─Ź aj n├íbytok pred po┼íkoden├şm, preto┼że po─Źas pr├íce si robot udr┼żiava mierny odstup od v┼íetk├Żch prek├í┼żok, tak┼że nedoch├ídza k n├írazom. Tento senzor z├írove┼ł sl├║┼żi k detekcii skla a ─Źiernych stien, tak┼że si robot porad├ş s upratovan├şm aj pozd─║┼ż t├Żchto pl├┤ch.
Ovl├ídanieRobot je mo┼żn├ę ovl├ída┼ą cez aplik├íciu Concept Robot, ktor├í je v ─Źe┼ítine a zdarma dostupn├í pre iOS a Android. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete napl├ínova┼ą upratovanie kedyko─żvek a odkia─żko─żvek a z├írove┼ł v re├ílnom ─Źase sledova┼ą, ko─żko toho upratal a kde sa pr├íve nach├ídza. Aj ke─Ć nebudete pr├íve doma, upratovanie dom├ícnosti budete ma┼ą neust├íle pod kontrolou. A pokia─ż nie ste fan├║┼íikmi aplik├ícii alebo nem├íte ┼íikovn├Ż telef├│n, m├┤┼żete ho plne ovl├ída┼ą tie┼ż pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa.
ROOMPLAN┼áikovn├í funkcia ROOMPLAN napl├ínuje va┼íe upratovanie do posledn├ęho detailu. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete pre ka┼żd├║ miestnos┼ą alebo vyzna─Źen├║ z├│nu nastavi┼ą presn├Ż ─Źasov├Ż pl├ín upratovania, re┼żim upratovania a ├║rove┼ł sacieho v├Żkonu. O viac sa u┼ż stara┼ą nemus├şte. Robot sa v nastaven├Ż ─Źas automaticky spust├ş, zah├íji upratovanie a po ukon─Źen├ş sa vr├íti do nab├şjacej stanice.
Total SurfaceV─Ćaka funkcii automatick├ęho pokra─Źovania v upratovan├ş Total Surface nemus├şte ma┼ą strach, ┼że si vys├íva─Ź neporad├ş s upratovan├şm v├Ą─Ź┼í├şch pl├┤ch. Pokia─ż sa po─Źas upratovania vybije, automaticky vyh─żad├í nab├şjaciu stanicu, kde po─Źk├í do pln├ęho nabitia. Potom sa automaticky vr├íti k upratovaniu a pokra─Źuje tam, kde prestal.
Kompletn├ę automatick├ę upratovanieTento re┼żim sl├║┼żi pre upratovanie celej dom├ícnosti. Robot preh─żad├í a vygeneruje mapu, ktor├║ si n├ísledne rozdel├ş na men┼íie z├│ny. Jednotliv├ę oblasti n├ísledne jednu po druhej d├┤kladne povys├íva pozd─║┼ż stien a potom v l├şni├ích uprace zvy┼ín├ę priestory. Po dokon─Źen├ş upratovania sa automaticky vr├íti do nab├şjacej stanice.
Z├│nov├ę upratovanieHlavnou prednos┼ąou z├│nov├ęho re┼żimu je, ┼że robot nebude upratova┼ą v celej dom├ícnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete definova┼ą a pomenova┼ą a┼ż 10 z├│n vr├ítane zak├ízan├Żch oblast├ş. V zvolenej z├│ne robot uprace rovnak├Żm sp├┤sobom ako pri automatickom upratovan├ş, tzn. ┼że povys├íva pozd─║┼ż stien a n├ísledne v l├şni├ích uprace zvy┼ín├ę priestory. Ve─żkou v├Żhodou z├│nov├ęho re┼żimu je mo┼żnos┼ą vyzna─Źenia zak├ízan├Żch z├│n, kde robot upratova┼ą nebude. Ocen├şte to napr. po─Źas vytierania, kedy nechcete, aby v├ím robot nabiehal na koberce. Chcete zv├Ż┼íi┼ą efektivitu upratovania, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą pr├şdavn├ę funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokon─Źen├ş be┼żn├ęho upratovania zopakuje upratovanie v l├şni├ích naprie─Ź svoje prvotn├ę dr├íhy a TURBO, ktor├ę zv├Ż┼íi sac├ş v├Żkon na najvy┼í┼í├ş stupe┼ł.
Lok├ílne upratovanieLok├ílny re┼żim sl├║┼żi pre upratovanie men┼í├şch pl├┤ch. Spusti┼ą ho m├┤┼żete priamo na tele vys├íva─Źa, kedy robot na stredn├Ż sac├ş v├Żkon prevedie dvojit├ę upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej ┼ítartovacej polohe. Pre dosiahnutie d├┤kladnej┼íieho upratania m├┤┼żete pomocou aplik├ície ur─Źi┼ą bod na mape a aktivova┼ą upratovanie v TURBO re┼żime. Robot automaticky prejde na ur─Źen├ę miesto, ktor├ę ur─Ź├ş ako stred, a prevedie dvojit├ę upratovanie s maxim├ílnym v├Żkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.
Tich├Ż re┼żimNechcete, aby v├ís robot ru┼íil pri sledovan├ş va┼íej ob─ż├║benej rel├ície, aktivujte tich├Ż re┼żim, ktor├Ż vypne v┼íetky hlasov├ę ozn├ímenia. Po─Źas aktivovan├ęho tich├ęho re┼żimu nebude robot vykon├íva┼ą napl├ínovan├ę upratovanie.
TripleAirCleanRobotick├Ż vys├íva─Ź VR3120 je vybaven├Ż pokro─Źil├Żm filtra─Źn├Żm syst├ęmom TripleAirClean. Ide o trojstup┼łov├║ filtr├íciu s HEPA filtrom 13, ktor├Ż dok├í┼że zo vzduchu odstr├íni┼ą a┼ż 99,9 % ─Źast├şc a in├Żch ┼íkodliv├şn, vr├ítane bakt├ęri├ş a v├şrusov. Dosiahnete tak maxim├ílne ─Źist├ę prostredie, ktor├ę ocenia predov┼íetk├Żm alergici a rodiny s mal├Żmi de┼ąmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe