kde nak├║pi┼ą?

od 319,00

Inteligentn├Ż robotick├Ż vys├íva─Ź 2 v 1 s gyroskopickou navig├íciou a mapovacou funkciou, ktor├Ż nielen vys├íva, ale aj vytiera. S mobilnou aplik├íciou We Back ovl├ídajte vys├íva─Ź odkia─żko─żvek. NEBOJ├Ź SA NI─îOHO Ni─Ź ho nezastav├ş. Porad├ş si s ka┼żd├Żm povrchom, v├Żnimkou nie je ani koberec s dlh├Żm vlasom a┼ż 1,5 cm. Vysaje, ale tie┼ż aj vytrie. Je tak tich├Ż, ┼że v├ís svoj├şm upratovan├şm rozhodne nebude ru┼íi┼ą. Pre vys├ívanie nasad├şte extra ve─żk├║ n├ídobku s objemom 600 ml. V tele robota je ┼íirok├í stredov├í turbo kefa, ...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Concept VR3000 - Robotick├Ż vys├íva─Ź 
10 dn├ş 319,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Concept VR3000 - ponuka obchodu

Parametre produktu Concept VR3000

Inteligentn├Ż robotick├Ż vys├íva─Ź 2 v 1 s gyroskopickou navig├íciou a mapovacou funkciou, ktor├Ż nielen vys├íva, ale aj vytiera. S mobilnou aplik├íciou We Back ovl├ídajte vys├íva─Ź odkia─żko─żvek.
NEBOJ├Ź SA NI─îOHO
Ni─Ź ho nezastav├ş. Porad├ş si s ka┼żd├Żm povrchom, v├Żnimkou nie je ani koberec s dlh├Żm vlasom a┼ż 1,5 cm. Vysaje, ale tie┼ż aj vytrie. Je tak tich├Ż, ┼że v├ís svoj├şm upratovan├şm rozhodne nebude ru┼íi┼ą. Pre vys├ívanie nasad├şte extra ve─żk├║ n├ídobku s objemom 600 ml. V tele robota je ┼íirok├í stredov├í turbo kefa, ktor├í uprace nielen chlpy, ale aj jemn├Ż prach. Spolu s bo─Źn├Żmi kefkami perfektne vysaje aj rohy miestnosti. Ak sa rozhodnete vytiera┼ą, jednoducho vymen├şte prachov├║ n├ídobu za n├ídobu na vodu, ktor├í m├í objem ve─żk├Ż 370 ml a nasad├şte text├şliu na vytieranie. Robot si vodu pri vytieran├ş automaticky d├ívkuje. Text├şliu m├┤┼żete pra┼ą v pr├í─Źke, a ak sa v├ím text├şlie alebo kefky opotrebuj├║, n├íhradn├ę m├íte v balen├ş zdarma.
DOKONALE UPRATANÉ
Gyroskopick├í navig├ícia s mapovacou funkciou zabezpe─Ź├ş dokonal├ę ─Źistenie. Dosahuje a┼ż 98% pokrytie upratan├Żch podl├íh. Zais┼ąuje v├Żborn├║ orient├íciu v priestore a t├Żm skracuje dobu upratovania, z├írove┼ł zabra┼łuje opakovan├Żm prejazdom rovnak├ęho miesta. Cez aplik├íciu m├┤┼żete kontrolova┼ą, kde pr├íve robot upratuje.
OVLÁDNITE HO
Robota je mo┼żn├ę ovl├ída┼ą cez aplik├íciu We Back, ktor├í je zadarmo dostupn├í pre iOS a Android. Vysla┼ą do slu┼żby ho m├┤┼żete kedyko─żvek a odkia─żko─żvek, sta─Ź├ş zvoli┼ą program, ktor├Ż potrebujete. V aplik├ícii m├┤┼żete sledova┼ą, ko─żko toho upratal a kde sa pr├íve nach├ídza. Cez dom├íceho asistenta Alex alebo Google Home m├┤┼żete vys├íva─Ź ovl├ída┼ą aj hlasom. A ak nie ste fan├║┼íikovia aplik├íci├ş alebo nem├íte chytr├Ż telef├│n, m├┤┼żete ho ovl├ída┼ą iba cez tla─Źidlo alebo dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź.
V├ŁKONN├Ł BLDC MOTOR
Par├ídny sac├ş v├Żkon je z├ísluhou hlavne BLDC motora. Jedn├í sa o novo pou┼ż├şvan├Ż digit├ílny bezkart├í─Źov├Ż jednosmern├Ż motor, ktor├Ż m├í rad v├Żhod. Spom├şnan├Ż motor je tich┼í├ş, spo─żahlivej┼í├ş, energeticky ├║spornej┼í├ş a m├í dlh┼íiu ┼żivotnos┼ą ako be┼żn├ę motory.
OBJAVTE SILU ─îISTOTY
Real Force je spojenie extr├ęmneho v├Żkonu a modern├Żch technick├Żch vychyt├ívok. V┼íetky k├║sky z tejto rady s├║ TOP vo svojej kateg├│rii a nemaj├║ takmer ┼żiadnu konkurenciu. Nechajte sa oslni┼ą ich silou a dokonal├║ ─Źistotou. V├Żsledkom bude perfektne upratan├í dom├ícnos┼ą.
 

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe