kde nakúpiť?

od 133,00

Spoločnosť Concept vytvorila prístroj, ktorý pracuje pri hlasitosti iba 52 dB. Jeho činnosť teda takmer ani nepočujete, nieto aby ste s ňou rušili seba, ostatných členov rodiny alebo susedov. Vysávač sa preto výborne hodí do panelových bytov s tenkými stenami. Kedykoľvek sa vám omylom prevrhne káva alebo spadne kúsok zeleniny na zem, stačí jednoducho spotrebič zapnúť, či už je deň, alebo hlboká noc. Prach a ďalšie nečistoty sa ukladajú do veľkého štvorlitrového vrecka, ktoré stačí raz za čas vy...

Concept VP8250 - ponuka obchodu

Parametre produktu Concept VP8250

Spoločnosť Concept vytvorila prístroj, ktorý pracuje pri hlasitosti iba 52 dB. Jeho činnosť teda takmer ani nepočujete, nieto aby ste s ňou rušili seba, ostatných členov rodiny alebo susedov. Vysávač sa preto výborne hodí do panelových bytov s tenkými stenami. Kedykoľvek sa vám omylom prevrhne káva alebo spadne kúsok zeleniny na zem, stačí jednoducho spotrebič zapnúť, či už je deň, alebo hlboká noc.

Prach a ďalšie nečistoty sa ukladajú do veľkého štvorlitrového vrecka, ktoré stačí raz za čas vymeniť, aby nedošlo k jeho preplneniu a v tom prípade aj k znižovaniu výkonu. Dlhý kábel vám zaistí vysoký akčný rádius 11 metrov. Ten prácu ešte urýchli, pretože nemusíte každú chvíľku zariadenie vypínať a prepájať do bližšej zásuvky.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Vlastnosti
Objem prachového vrecka/nádoby4 l
Hlučnosť52 dB
 
Výkon
Príkon700 W
 
Príslušenstvo
Hubica na tvrdé podlahyÁno
TurbokefaÁno
 
Rozmery
Hmotnosť5.8 kg
Dĺžka prívodnej šnúry7 m
Akčný rádius11 m
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Vysávače