kde nak├║pi┼ą?

od 37,40

Black & Decker PD1200 je unik├ítny akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź v p├í─Źiv├ę modr├ę farbe, ktor├Ż disponuje flexibilnou hadicou, s ktorou sa dostanete na v┼íetky miesta va┼íej dom├ícnosti. Vy─Źisti┼ą tak mo┼żno aj ┼ąa┼żko dostupn├ę priestory, kam sa be┼żn├ę vys├íva─Źe nedostan├║. Skvel├║ kompaktnos┼ą potom zaru─Źuje patentovan├í technol├│gia"Motor vo filtri". Obsah n├ídoby na ne─Źistoty je 500 ml a jej ─Źistenie prebieha cez bo─Źn├ę vypr├ízd┼łovac├ş otvor, odkia─ż m├┤┼że v┼íetko smeti putova┼ą rovno do odpadkov├ęho ko┼ía, bez toho, aby sa do...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Vys├íva─Ź do auta Black-Decker PD1200AV 
na sklade 37,40 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Black & Decker PD 1200 - ponuka obchodu

Parametre produktu Black & Decker PD 1200

Black & Decker PD1200 je unik├ítny akumul├ítorov├Ż vys├íva─Ź v p├í─Źiv├ę modr├ę farbe, ktor├Ż disponuje flexibilnou hadicou, s ktorou sa dostanete na v┼íetky miesta va┼íej dom├ícnosti. Vy─Źisti┼ą tak mo┼żno aj ┼ąa┼żko dostupn├ę priestory, kam sa be┼żn├ę vys├íva─Źe nedostan├║. Skvel├║ kompaktnos┼ą potom zaru─Źuje patentovan├í technol├│gia"Motor vo filtri".

Obsah n├ídoby na ne─Źistoty je 500 ml a jej ─Źistenie prebieha cez bo─Źn├ę vypr├ízd┼łovac├ş otvor, odkia─ż m├┤┼że v┼íetko smeti putova┼ą rovno do odpadkov├ęho ko┼ía, bez toho, aby sa dostalo do kontaktu s va┼íimi rukami. Cykl├│nov├í funkcie je ─Ćal┼í├ş z praktick├Żch vlastnost├ş PD1200, preto┼że nielen zvy┼íuje jeho v├Żkon, ale z├írove┼ł predl┼żuje spotrebi─Źmi ┼żivotnos┼ą. V balen├ş n├íjdete tie┼ż kombinovan├Ż ┼ítrbinov├Ż n├ístavec 2 v 1, Turbo kefa ur─Źen├Ż pre ├║─Źinn├Ż boj so zvy┼íkami chlpov po dom├ícich mil├í─Źikoch, nech├Żba ani dlh├Ż ┼ítrbinov├Ż n├ístavec a samozrejme ├║lo┼żn├Ż syst├ęm, do ktor├ęho mo┼żno v┼íetko pr├şslu┼íenstvo odlo┼żi┼ą.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Vlastnosti
Objem prachov├ęho vrecka/n├ídoby0.5 l
 
V├Żkon
Max. prietok vzduchu1060 l/s
 
Rozmery
Hmotnos┼ą1.5 kg
Ak─Źn├Ż r├ídius5 m
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Vys├íva─Źe