... Ventil├ítor ETA Trinity 3607 90000 siv├Ż

Ventil├ítor ETA Trinity 3607 90000 siv├Ż

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 79,00

Priazniv├ę poveternostn├ę podmienky Ak si chcete dopria┼ą pr├şjemn├ę osvie┼żenie, ale nep├í─Źi sa v├ím vzh─żad klasick├Żch vrtu─żov├Żch vetr├íkov? Modern├Ż ventil├ítor ETA Trinity prinesie do va┼íej dom├ícnosti nielen svie┼żi v├ínok, ale aj elegantn├Ż dizajn, ktor├Ż pote┼í├ş va┼íe estetick├ę c├ştenie. Jeho prev├ídzka je navy┼íe ve─żmi tich├í, a tak sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że by v├ís vyru┼íoval behom odpo─Źinku alebo ─Źasu str├íven├ęho s rodinou. Modern├ę rie┼íenie pre va┼íe pohodlie V├Żkonn├Ż ventil├ítor je modern├Ż nielen svoj├şm dizajnom, ale ...

V├Żber overen├Żch obchodov

hej.sk
4.5/5
Ventil├ítor ETA Trinity 3607 90000 siv├Ż 
na sklade 79,00 €
doprava od 3,80 €

Ceny dopravy v hej.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - v├Żpomoc s vynesen├şm na poschodie (1ks tovaru max. 80kg) 25 €
Komfortn├ę doru─Źenie a┼ż do domu alebo bytu - 2 pracovn├şci (1ks tovaru max. 80kg) 30 €
Bal├şk na po┼ítu 3.8 €
Bal├şk na adresu 4.7 €
Doprava kuri├ęrom 4.5 €
┼ápedi─Źn├í doprava 15 €
Do e-shopu

Ventil├ítor ETA Trinity 3607 90000 siv├Ż - ponuka obchodu

Parametre produktu Ventil├ítor ETA Trinity 3607 90000 siv├Ż

Priazniv├ę poveternostn├ę podmienky
Ak si chcete dopria┼ą pr├şjemn├ę osvie┼żenie, ale nep├í─Źi sa v├ím vzh─żad klasick├Żch vrtu─żov├Żch vetr├íkov? Modern├Ż ventil├ítor ETA Trinity prinesie do va┼íej dom├ícnosti nielen svie┼żi v├ínok, ale aj elegantn├Ż dizajn, ktor├Ż pote┼í├ş va┼íe estetick├ę c├ştenie. Jeho prev├ídzka je navy┼íe ve─żmi tich├í, a tak sa nemus├şte b├í┼ą, ┼że by v├ís vyru┼íoval behom odpo─Źinku alebo ─Źasu str├íven├ęho s rodinou.

Modern├ę rie┼íenie pre va┼íe pohodlie
V├Żkonn├Ż ventil├ítor je modern├Ż nielen svoj├şm dizajnom, ale aj funkciami a preveden├şm. M├┤┼żete si vybra┼ą z troch r├Żchlost├ş f├║kania vzduchu, rovnako ako z troch re┼żimov prev├ídzky, a to vr├ítane re┼żimu NATURAL, ktor├Ż pripom├şna pr├║denie vzduchu v pr├şrode, ─Źi sp├ínkov├ęho re┼żimu so zn├ş┼żenou hlu─Źnos┼ąou.

Pomocou ─Źasova─Źa (na 1ÔÇô15 hod├şn) a mo┼żnos┼ąou odlo┼żen├ęho ┼ítartu ventil├ítora jednoducho napl├ínujete, kedy m├í svoju prev├ídzku zah├íji┼ą, alebo naopak ukon─Źi┼ą. Funkciu oscil├ície potom obstar├í ot├í─Źav├Ż pohyb, ktor├Ż vzduch rozpr├║di viacer├Żmi smermi.

V┼íetky funkcie m├┤┼żete nastavova┼ą na dotykovom ovl├ídacom paneli alebo si obsluhu u─żah─Źi┼ą dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm. Spr├ívne nastavenie potom m├┤┼żete skontrolova┼ą na preh─żadnom LED displeji.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ventil├ítory