kde nak├║pi┼ą?

od 109,00

Unik├ítny bezvrtu─żov├Ż ventil├ítor TKG VT2000 s n├şzkou hlu─Źnos┼ąou je nielen va┼íim z├íchrancom po─Źas hor├║cich letn├Żch dn├ş ale aj modern├Żm doplnkom s mno┼żstvom komfortn├Żch funkci├ş. Ochladzovan├Ż vzduch je do ventil├ítora patentovan├Żm syst├ęmom priv├ídzan├Ż zozadu, ─Źo zabezpe─Źuje maxim├ílnu ├║─Źinnos┼ą f├║kania. Bezlopatkov├í prev├ídzka zvy┼íuje bezpe─Źnos┼ą, nemus├şte sa b├í┼ą zachytenia predmetov do lopatiek alebo ├║razu va┼íich det├ş. Ventil├ítor pon├║ka 3 r├Żchlosti, oscil├íciu ─Źi komfortn├ę dia─żkov├ę ovl├ídanie. Objavte jedi...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
TKG VT2000 - Stoln├Ż bezvrtulov├Ż ventil├ítor 
na sklade 109,00 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

TKG VT2000 - ponuka obchodu

Parametre produktu TKG VT2000

Unik├ítny bezvrtu─żov├Ż ventil├ítor TKG VT2000 s n├şzkou hlu─Źnos┼ąou je nielen va┼íim z├íchrancom po─Źas hor├║cich letn├Żch dn├ş ale aj modern├Żm doplnkom s mno┼żstvom komfortn├Żch funkci├ş. Ochladzovan├Ż vzduch je do ventil├ítora patentovan├Żm syst├ęmom priv├ídzan├Ż zozadu, ─Źo zabezpe─Źuje maxim├ílnu ├║─Źinnos┼ą f├║kania. Bezlopatkov├í prev├ídzka zvy┼íuje bezpe─Źnos┼ą, nemus├şte sa b├í┼ą zachytenia predmetov do lopatiek alebo ├║razu va┼íich det├ş. Ventil├ítor pon├║ka 3 r├Żchlosti, oscil├íciu ─Źi komfortn├ę dia─żkov├ę ovl├ídanie. Objavte jedine─Źn├ęho a ┼ít├Żlov├ęho spojenca v boji proti vysok├Żm teplot├ím!
Belgick├í zna─Źka Kalorik Group bola zalo┼żen├í u┼ż v roku 1930 a ┼ípecializuje sa na v├Żrobu mal├Żch dom├ícich spotrebi─Źov. V├Żrobky tejto zna─Źky maj├║ vynikaj├║ce meno v mnoh├Żch eur├│pskych krajin├ích. Bezvrtu─żov├Ż ventil├ítor TKG VT2000 pon├║ka vysok├║ r├Żchlos┼ą cirkul├ície vzduchu, mo┼żnos┼ą vyu┼żitia ─Źasova─Źa a tie┼ż origin├ílnu mo┼żnos┼ą no─Źn├ęho osvetlenia v 4 farb├ích: fialov├ę, zelen├ę, ─żadovo modr├ę, modr├ę. Nastavte si po┼żadovan├Ż ─Źas, r├Żchlos┼ą f├║kania, pr├şpadne osvetlenie a u┼ż si len u┼ż├şvajte pr├şjemn├║ ventil├íciu!

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ventil├ítory