kde nak├║pi┼ą?

od 43,90

Ochladzova─Ź osvie┼żuje vzduch osobnej z├│ny v kancel├írii, ob├Żva─Źke alebo sp├ílni. Nastavite─żn├í intenzita chladenia, prev├ídzka nepretr┼żit├í alebo ─Źasova─Ź obmedzen├í na 2 alebo 4 hodiny. Breezy Cube s 2 ├║rov┼łami intenzity, s ─Źasova─Źom na 2 alebo 4 hodiny, s ovl├ídan├şm dotykov├Żmi tla─Źidlami ochladzuje a zvlh─Źuje vzduch v osobnej z├│ne u┼ż├şvate─ża, zni┼żuje nepohodlie spojen├ę s teplom a such├Żm vzduchom. Je ide├ílnym spojencom pre va┼íe letn├ę pohodlie! Zni┼żuje teplotu v├í┼ího osobn├ęho priestoru a┼ż o 12,4 ┬░C* a m├í...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Lanaform Breezy Cube - Ochladzova─Ź vzduchu 
10 dn├ş 43,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Lanaform Breezy Cube - ponuka obchodu

Parametre produktu Lanaform Breezy Cube

Ochladzova─Ź osvie┼żuje vzduch osobnej z├│ny v kancel├írii, ob├Żva─Źke alebo sp├ílni. Nastavite─żn├í intenzita chladenia, prev├ídzka nepretr┼żit├í alebo ─Źasova─Ź obmedzen├í na 2 alebo 4 hodiny.
Breezy Cube s 2 ├║rov┼łami intenzity, s ─Źasova─Źom na 2 alebo 4 hodiny, s ovl├ídan├şm dotykov├Żmi tla─Źidlami ochladzuje a zvlh─Źuje vzduch v osobnej z├│ne u┼ż├şvate─ża, zni┼żuje nepohodlie spojen├ę s teplom a such├Żm vzduchom. Je ide├ílnym spojencom pre va┼íe letn├ę pohodlie! Zni┼żuje teplotu v├í┼ího osobn├ęho priestoru a┼ż o 12,4 ┬░C* a m├í osvie┼żuj├║ci ├║─Źinok a┼ż do 2 metrov. M├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż na akomko─żvek mieste, kde chcete chladi┼ą svoj osobn├Ż priestor. Zdrav├í, prirodzen├í technol├│gia Breezy Cube ochladzuje okolit├Ż vzduch prirodzen├Żm princ├şpom odparovania: ventil├ítor rozpty─żuje vzduch cez filter nasiaknut├Ż vodou. Tento filter obsahuje nieko─żko vrstiev ultra absorp─Źn├ęho rastlinn├ęho vl├íkna. T├íto prirodzen├í, energeticky ├║sporn├í technol├│gia, rob├ş z Breezy Cube produkt ┼íetrn├Ż k ┼żivotn├ęmu prostrediu bez ┼íkodliv├Żch chemick├Żch l├ítok. Pr├║denie ochladen├ęho vzduchu sa d├í ─żahko nastavi┼ą na 2 r├┤zne r├Żchlosti, smer pr├║denia mo┼żno nastavi┼ą v├Żstupnou mrie┼żkou. Okrem toho je mo┼żn├í vo─żba nepretr┼żitej alebo 2- ─Źi 4-hodinovej prev├ídzky. Ovl├ídanie funkci├ş je ve─żmi jednoduch├ę v─Ćaka dotykov├Żm tla─Źidl├ím. Okrem pr├şjemn├ęho osvie┼żenia m├┤┼żete vyu┼żi┼ą biele n├íladov├ę LED osvetlenie, ktor├ę posl├║┼żi ako no─Źn├ę svetlo alebo dod├í v├í┼ímu interi├ęru ┼ít├Żl. Priesvitn├í n├ídr┼żka umo┼żn├ş sledova┼ą hladinu vody, k├Żm kontrolky ozn├ímia, ┼że je ─Źas doplni┼ą vodu alebo vymeni┼ą filter Breezy Cube. V neposlednom rade praktick├í rukov├Ą┼ą u─żah─Źuje pren├í┼íanie ochladzova─Źa. Breezy Cube je tich┼í├ş ne┼ż 43 dB, tak┼że poskytuje chladn├Ż vzduch vo va┼íej sp├ílni bez ru┼íenia sp├ínku. Jednoduch├Żm vypnut├şm LED osvetlenia aktivujete no─Źn├Ż re┼żim s n├şzkym stup┼łom pr├║denia vzduchu. Vynikaj├║ce podmienky pre pr├şjemn├Ż sp├ínok! *Pokles teploty vo vzdialenosti 30 cm od Breezy Cube pri teplote okolia 35 ┬░C a relat├şvnej vlhkosti vzduchu 30%.
ÔÇó USB nap├íjanie: 5 V ÔÇó Spotreba: 7 W ÔÇó Sie┼ąov├Ż adapt├ęr nie je s├║─Źas┼ąou balenia ÔÇó Rozmery produktu: 17 x 17 x 19,3 cm ÔÇó Rozmery balenia (┼í x v x h): 22,2 x 21,2 x 20,7 (cm) ÔÇó Hmotnos┼ą balenia: 1,74 kg ÔÇó Hmotnos┼ą pr├şstroja: 1,33 kg (pr├ízdny pr├şstroj)

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ventil├ítory