... Klarstein Skyscraper Ice White + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ochladzova─Ź vzduchu

Klarstein Skyscraper Ice White + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ochladzova─Ź vzduchu

sledova─Ź ceny parametre produktu
kde nak├║pi┼ą?

od 129,90

Najv├Ą─Ź┼íie v├Żhody- 4 v 1 zariadenie: ventil├ítor/chladi─Ź vzduchu s dodato─Źn├Żm zvlh─Źovan├şm vzduchu a funkciou ─Źistenia vzduchu- Ekonomick├í prev├ídzka, pr├şkon len 45 W- Prietok vzduchu 210 m┬│/h - ide├ílne pre stredn├ę a┼ż ve─żk├ę miestnosti- Zap├şnate─żn├í oscil├ícia o 180┬░ pre optim├ílne prevetranie priestoru- 4 pevn├ę in┼ítalovan├ę podlahov├ę kolieska pre jednoduch├ę prelo┼żenie- Vr├ítane dia─żkov├ęho ovl├ídania pre pohodln├ę riadenie 4 v 1 Skyscraper Ice od spolo─Źnosti Klarstein vizu├ílne aj v├Żkonnostne prev├Ż┼íi svojich...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Klarstein Skyscraper Ice White - Ochladzova─Ź vzduchu 
10 dn├ş 129,90 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Klarstein Skyscraper Ice White + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ochladzova─Ź vzduchu - ponuka obchodu

Parametre produktu Klarstein Skyscraper Ice White + VYHRAJ PEUGEOT 208 - Ochladzova─Ź vzduchu

Najv├Ą─Ź┼íie v├Żhody- 4 v 1 zariadenie: ventil├ítor/chladi─Ź vzduchu s dodato─Źn├Żm zvlh─Źovan├şm vzduchu a funkciou ─Źistenia vzduchu- Ekonomick├í prev├ídzka, pr├şkon len 45 W- Prietok vzduchu 210 m┬│/h - ide├ílne pre stredn├ę a┼ż ve─żk├ę miestnosti- Zap├şnate─żn├í oscil├ícia o 180┬░ pre optim├ílne prevetranie priestoru- 4 pevn├ę in┼ítalovan├ę podlahov├ę kolieska pre jednoduch├ę prelo┼żenie- Vr├ítane dia─żkov├ęho ovl├ídania pre pohodln├ę riadenie
4 v 1 Skyscraper Ice od spolo─Źnosti Klarstein vizu├ílne aj v├Żkonnostne prev├Ż┼íi svojich kolegov a prin├í┼ía do Va┼íich izieb ─Źerstv├Ż vzduch. Osvie┼żuj├║co netradi─Źn├í kon┼ítrukcia je in┼ípirovan├í ┼żiarivo bielym mrakodrapom a u┼ż svojim tvarom a farbou podpor├ş t├║┼żbu po chladnom, ─Źerstvom vzduchu a jemnom v├ínku. Priestorovo ├║sporn├í ve┼ża ukr├Żva hne─Ć funkcie troch zariaden├ş, ┼íikovne zjednocuje ventil├ítor, chladi─Ź a zvlh─Źova─Ź vzduchu. Vo svojom naj┼íir┼íom mieste meria ventil├ítor len 28 cm a hod├ş sa teda aj do mal├Żch z├íkut├ş. Jeho modern├Ż dizajn ho ide├ílne za─Źlen├ş do priestorov kancel├írie alebo ob├Żvacej izby, ale je opticky dos┼ą neutr├ílny aj pre umiestnenie v klasickom prostred├ş.
Ventil├ítor vanie ─Źerstv├Ż vzduch pre zabezpe─Źenie chladenia v troch r├Żchlostiach. Prep├şnate─żn├í oscil├ícia umo┼ż┼łuje nakloni┼ą horn├ę dve tretiny zariadenia Klarstein Skyscraper v 180┬░ z─żava doprava a sp├Ą┼ą. T├Żm sa optim├ílne posunie aj vzduch vo v├Ą─Ź┼í├şch priestoroch. Pre splnenie v┼íetk├Żch Va┼íich po┼żiadaviek m├┤┼że by┼ą ventil├ítor prestaven├Ż z norm├ílnej prev├ídzky na no─Źn├Ż a pr├şrodn├Ż re┼żim. Po─Źas no─Źn├ęho re┼żimu sa ventil├ítor v 30 min├║tovom rytme prepne na najbli┼ż┼íiu ni┼ż┼íiu r├Żchlos┼ą a nakoniec sa vypne, pr├şrodn├Ż re┼żim prid├íva a uber├í r├Żchlos┼ą ventil├ítora, ─Źo napodob┼łuje prirodzen├Ż vietor.
Pre zlep┼íenie osvie┼żuj├║ceho efektu m├í klimatiza─Źn├ę zariadenie aj zap├şnate─żn├Ż chladi─Ź vzduchu a zvlh─Źova─Ź vzduchu. Cez 6-litrov├║ n├ídr┼ż na vodu sa vzduch pomocou odparovania chlad├ş a n├ísledne zvlh─Źuje. Dva dod├ívan├ę chladiace bal├ş─Źky m├┤┼żu teplotu vody dodato─Źne zn├ş┼żi┼ą, a t├Żm v├Żznamne zv├Ż┼íi┼ą ├║─Źinnos┼ą chladenia. Oba bal├şky plnia svoju funkciu ┼ítyri hodiny, potom musia na─Źerpa┼ą znova chlad v mrazni─Źke. Okrem chladenia vzduchu m├í zariadenie Skyscraper pre vzduch aj ioniza─Źn├║/─Źistiacu funkciu. Nasat├Ż vzduch je najprv filtrovan├Ż pre odstr├ínenie ─Źast├şc prachu a ne─Źist├┤t, a potom je ionizovan├Ż kv├┤li odstr├íneniu nepr├şjemn├Żch pachov ako cigaretov├Ż dym a choroboplodn├Żch z├írodkov.
Zariadenie Klarstein je ovl├ídan├ę bu─Ć ┼íiestimi intuit├şvnymi tla─Źidlami na hornej strane zariadenia, alebo celkom pohodlne mal├Żm okr├║hlym dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm. Podsvieten├Ż displej zobrazuje v zrozumite─żn├Żch piktogramoch zvolen├ę nastavenia. Cez ovl├ídac├ş panel aj pomocou dia─żkov├ęho ovl├ídania mo┼żno naprogramova┼ą ─Źasova─Ź, ktor├Ż sa d├í nastavi┼ą v polhodinov├Żch intervaloch, aby sa po maxim├ílne 7,5 hodine vypol.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ventil├ítory