kde nak├║pi┼ą?

od 59,99

3 r├Żchlosti pr├║denia vzduchuVentil├ítor disponuje kompaktn├Żmi rozmermi a neutr├ílnym dizajnom v─Ćaka ktor├ęmu zapadne do ka┼żdej miestnosti. Ventil├ítor pon├║ka v├Żber z 3 r├Żchlosti a pre lep┼íiu cirkul├íciu vzduchu m├┤┼żete nastavi┼ą oscil├íciu v uhle 65 ┬░. Skvel├ę funkcieVentil├ítor pon├║ka nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş. M├┤┼żete si nastavi┼ą r├Żchlos┼ą pr├║denia vzduchu, prev├ídzkov├Ż re┼żim, ─Źasova─Ź a┼ż na 7 hod├şn, alebo ot├í─Źanie pre rovnomern├ę pr├║denie vzduchu. Ka┼żd├í funkcia m├í svoje vlastn├ę tla─Źidlo a v┼íetko m├┤┼żete n...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
Concept VS5110 - St─║pov├Ż ventil├ítor 
na sklade 59,99 €
doprava od 3,99 €

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat 3.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 4.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred 9.99 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky 9.99 €
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

Concept VS5110 - ponuka obchodu

Parametre produktu Concept VS5110

3 r├Żchlosti pr├║denia vzduchuVentil├ítor disponuje kompaktn├Żmi rozmermi a neutr├ílnym dizajnom v─Ćaka ktor├ęmu zapadne do ka┼żdej miestnosti. Ventil├ítor pon├║ka v├Żber z 3 r├Żchlosti a pre lep┼íiu cirkul├íciu vzduchu m├┤┼żete nastavi┼ą oscil├íciu v uhle 65 ┬░.

Skvel├ę funkcieVentil├ítor pon├║ka nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş. M├┤┼żete si nastavi┼ą r├Żchlos┼ą pr├║denia vzduchu, prev├ídzkov├Ż re┼żim, ─Źasova─Ź a┼ż na 7 hod├şn, alebo ot├í─Źanie pre rovnomern├ę pr├║denie vzduchu. Ka┼żd├í funkcia m├í svoje vlastn├ę tla─Źidlo a v┼íetko m├┤┼żete nastavi┼ą aj dia─żkov├Żm ovl├ída─Źom.

3 prev├ídzkov├ę re┼żimyVentil├ítor pon├║ka 3 prev├ídzkov├ę re┼żimy. Norm├ílny re┼żim chlad├ş kon┼ítante na nastaven├║ intenzitu. Re┼żim sp├ínku be┼ż├ş v prirodzenom re┼żime a ├║rove┼ł pr├║denia sa ka┼żd├Żch 30 min├║t zni┼żuje, aby ste po─Źas sp├ínku neprechladli. Prirodzen├Ż re┼żim men├ş r├Żchlos┼ą pr├║denia vzduchu a t├Żm simuluje jemn├Ż v├ínok.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Ventil├ítory