kde nakúpiť?

od 762,53

Teraz si môžete vychutnávať vyššiu úroveň realistickej domácej zábavy než kedykoľvek predtým. Vďaka rozlíšeniu, ktoré je v porovnaní so štandardnými HD televízormi dvojnásobné, vám televízor Samsung FHD TV prináša neuveriteľné zážitky zo sledovania, s ktorými preniknete za obrazovku do sveta plného vzrušenia. Keď zbadáte bohatý a živý obraz v rozlíšení Full HD, vaše obľúbené televízne relácie a filmy už nikdy nebudú rovnaké. Objavujte realitu so zážitkami v rozlíšení Full HD. Maximálne vzrušeni...

Samsung UE50H5000 - ponuka obchodu

3.5/5
SAMSUNG UE50H5000 
info v obchode 762,53 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypočítaná podľa celkovej brutto hmotnosti dodávaného tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Samsung UE50H5000

Teraz si môžete vychutnávať vyššiu úroveň realistickej domácej zábavy než kedykoľvek predtým. Vďaka rozlíšeniu, ktoré je v porovnaní so štandardnými HD televízormi dvojnásobné, vám televízor Samsung FHD TV prináša neuveriteľné zážitky zo sledovania, s ktorými preniknete za obrazovku do sveta plného vzrušenia. Keď zbadáte bohatý a živý obraz v rozlíšení Full HD, vaše obľúbené televízne relácie a filmy už nikdy nebudú rovnaké. Objavujte realitu so zážitkami v rozlíšení Full HD.

Maximálne vzrušenie z veľkého zápasu s futbalovým režimom. Po zapnutí futbalového režimu si budete pripadať, ako keby ste boli skutočne na zápase. V tomto režime ostro a živo vyniká zelený trávnik na ihrisku aj všetky ostatné farby štadióna. Vďaka výkonnému viacnásobnému priestorovému efektu budete počuť nadšenie všetkých divákov. Môžete si dokonca priblížiť vybrané oblasti na obrazovke, aby ste ich mohli lepšie sledovať. Jednoduchým stlačením tlačidla si tak budete môcť maximálne vychutnávať svoj obľúbený šport so všetkými svojimi priateľmi.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-CÁno
 
Vstupy a výstupy
Počet HDMI vstupov2
USB vstup Áno
Slúchadlový výstupÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
Hĺbka20.4 cm
Šírka111.8 cm
Výška69.6 cm
Hmotnosť14 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory