kde nak√ļpiŇ•?

od 582,40

Nov√° modelov√° rada telev√≠zi√≠ Samsung z roku 2013 zaujme prekr√°snym obrazom i pokrońćil√Ĺmi funkciami. Rad 5300 patr√≠ k modelom s niŇĺŇ°√≠m stupŇąom v√Ĺbavy, aj tak ale pon√ļka n√°dhern√©, typicky "samsungovsk√©" Ňĺiariv√© farby, jemn√© full HD rozl√≠Ň°enie a plynul√Ĺ obraz bez trhania vńŹaka panelu 100 Hz CMR. Samsung l√°ka aj na pr√©miov√© funkcie, vo v√Ĺbave n√°jdeme napr√≠klad centrum inteligentn√Ĺch aplik√°ci√≠ Smart Hub. O ich plynul√Ĺ chod sa star√° dvojjadrov√Ĺ procesor, probl√©mom tak nie je ani prehr√°vanie full HD f...

Samsung UE46F5300 - ponuka obchodu

Parametre produktu Samsung UE46F5300

Nov√° modelov√° rada telev√≠zi√≠ Samsung z roku 2013 zaujme prekr√°snym obrazom i pokrońćil√Ĺmi funkciami. Rad 5300 patr√≠ k modelom s niŇĺŇ°√≠m stupŇąom v√Ĺbavy, aj tak ale pon√ļka n√°dhern√©, typicky "samsungovsk√©" Ňĺiariv√© farby, jemn√© full HD rozl√≠Ň°enie a plynul√Ĺ obraz bez trhania vńŹaka panelu 100 Hz CMR.

Samsung l√°ka aj na pr√©miov√© funkcie, vo v√Ĺbave n√°jdeme napr√≠klad centrum inteligentn√Ĺch aplik√°ci√≠ Smart Hub. O ich plynul√Ĺ chod sa star√° dvojjadrov√Ĺ procesor, probl√©mom tak nie je ani prehr√°vanie full HD filmov priamo z USB flash disku. Telev√≠zor pon√ļka napriek tenk√©mu telu veńĺmi dobr√Ĺ zvuk, ktor√©mu nech√Ĺba ani priestorov√Ĺ efekt.

Pridaj recenziu

Pre prid√°vanie recenzi√≠ mus√≠Ň° byŇ• prihl√°sen√Ĺ.
Digit√°lne tunery
DVB-T√Āno
DVB-C√Āno
 
Vstupy a v√Ĺstupy
Pońćet HDMI vstupov3
USB vstup √Āno
LAN (Ethernet)√Āno
Sl√ļchadlov√Ĺ v√Ĺstup√Āno
CI slot√Āno
 
Vlastnosti
Hńļbka23.5 cm
҆√≠rka106 cm
V√ĹŇ°ka68.6 cm
Hmotnosҕ12.3 kg
 

Z√°kazn√≠ci sa tieŇĺ zauj√≠mali o tieto Telev√≠zory