kde nakúpiť?

od 920,00

Rozdiel medzi Philips 55PUS8503 a inými televízormi spočíva v kombinácii technológie HDR Premium a enginu Philips P5. Vďaka ich spojeniu ponúkne obraz výraznejší jas, vyšší kontrast a širšie farebné spektrum. V porovnaní s konkurenciou má Philips 55PUS8503 v pomyselnom rukáve ešte jeden tromf. Ide o schopnosť automaticky prispôsobiť kontrast podľa aktuálnych svetelných podmienok. Vďaka funkcii Google Assistant sa vám málokedy stane, že by ste pri sledovaní televízora museli vstávať z gauča. Jeh...

Philips 55PUS8503 - ponuka obchodu

Parametre produktu Philips 55PUS8503

Rozdiel medzi Philips 55PUS8503 a inými televízormi spočíva v kombinácii technológie HDR Premium a enginu Philips P5. Vďaka ich spojeniu ponúkne obraz výraznejší jas, vyšší kontrast a širšie farebné spektrum. V porovnaní s konkurenciou má Philips 55PUS8503 v pomyselnom rukáve ešte jeden tromf. Ide o schopnosť automaticky prispôsobiť kontrast podľa aktuálnych svetelných podmienok.

Vďaka funkcii Google Assistant sa vám málokedy stane, že by ste pri sledovaní televízora museli vstávať z gauča. Jeho najväčšou prednosťou je totiž fakt, že sa dá Philips 55PUS8503 ovládať na diaľku pomocou hlasových pokynov a diaľkového ovládača. Keďže je reč o smart TV, nesmie chýbať prístup k online aplikáciám, a to buď z galérie Philips alebo cez internetový obchod Google Play.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-SÁno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a výstupy
Počet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Slúchadlový výstupÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
Hĺbka3.82 cm
Šírka123.48 cm
Výška74.13 cm
Hmotnosť23.1 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory