Produkt nie je v ponuke partnerských obchodov!

Philips 22PFS5403 je kompaktný televízor vhodný do menších miestností, ako sú spálne, kuchyne či detské izby, ktorý sa však od väčšiny svojich konkurentov líši jednou veľkou výhodou. Podporuje totiž aj napájanie z 12V zásuvky, takže sa stáva ideálnym televízorom do karavanov, lodí a podobne. Na 22 palcoch (55 cm) sa pritom o vykreslenie aj jemných detailov stará skvelé Full HD rozlíšenie a nádhernému obrazu napomáha ešte technológia Pixel Plus HD, aby ste z akéhokoľvek zdroja dostali vždy maximu...

Parametre produktu Philips 22PFS5403/12

Philips 22PFS5403 je kompaktný televízor vhodný do menších miestností, ako sú spálne, kuchyne či detské izby, ktorý sa však od väčšiny svojich konkurentov líši jednou veľkou výhodou. Podporuje totiž aj napájanie z 12V zásuvky, takže sa stáva ideálnym televízorom do karavanov, lodí a podobne. Na 22 palcoch (55 cm) sa pritom o vykreslenie aj jemných detailov stará skvelé Full HD rozlíšenie a nádhernému obrazu napomáha ešte technológia Pixel Plus HD, aby ste z akéhokoľvek zdroja dostali vždy maximum.

Bohatá ponuka programov sa ponúka cez DVB-T2/C/S2 tuner, ktorý nielenže umožňuje prijímať satelitné programy, ale ste s ním pripravení aj na budúce zmeny vo vysielaní, čo značí digitálny štandard HEVC (H.265). Okrem toho je u tohto modelu poznať tiež dôraz na intuitívnu obsluhu, avšak bez toho, aby chýbali dôležité funkcie typu pozastavenia televízneho vysielania, nahrávania na USB disky alebo elektronického programovového sprievodcu (EPG) a ďalšie.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a výstupy
Počet HDMI vstupov2
USB vstup Áno
Slúchadlový výstupÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
Hĺbka5.41 cm
Šírka54.23 cm
Výška32.4 cm
Hmotnosť2.65 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory