kde nak├║pi┼ą?

od 329,00

LED telev├şzor PANASONIC TX-32CS510E zabezpe─Źuje jednoduch├║ organiz├íciu odpor├║─Źan├ęho obsahu v jedinom atrakt├şvnom rozhran├ş, v ktorom sa budete ─żahko orientova┼ą. V─Ćaka funkcii my Stream sa telev├şzor dok├í┼że inteligentne nau─Źi┼ą, ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż typ sledovan├ęho obsahu, a n├ísledne na to skompletizova┼ą perfektn├Ż zoznam alebo ÔÇ×streamÔÇť ─Ćal┼íieho obsahu, o ktorom si mysl├ş, ┼że sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. Z├şskate tak r├Żchly a pohodln├Ż preh─żad bez zbyto─Źn├ęho vyh─żad├ívania. Materi├íl, ktor├Ż je odpor├║─Źan├Ż funkciou my ...

Panasonic TX32CS510E - ponuka obchodu

3.5/5
PANASONIC TC-32CS510 
info v obchode 329,00 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Panasonic TX32CS510E

LED telev├şzor PANASONIC TX-32CS510E zabezpe─Źuje jednoduch├║ organiz├íciu odpor├║─Źan├ęho obsahu v jedinom atrakt├şvnom rozhran├ş, v ktorom sa budete ─żahko orientova┼ą. V─Ćaka funkcii my Stream sa telev├şzor dok├í┼że inteligentne nau─Źi┼ą, ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż typ sledovan├ęho obsahu, a n├ísledne na to skompletizova┼ą perfektn├Ż zoznam alebo ÔÇ×streamÔÇť ─Ćal┼íieho obsahu, o ktorom si mysl├ş, ┼że sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. Z├şskate tak r├Żchly a pohodln├Ż preh─żad bez zbyto─Źn├ęho vyh─żad├ívania. Materi├íl, ktor├Ż je odpor├║─Źan├Ż funkciou my Stream, m├┤┼że pon├║ka┼ą aj telev├şzne programy, vide├í alebo obsah z internetu.

Po─Źas sledovania va┼íich programov si m├┤┼żete vychutn├íva┼ą perfektn├Ż obraz, ktor├Ż v├ím pon├║kne hlbok├ę ─Źierne odtiene v tmav├Żch sc├ęnach a dostatok intenzity v jasn├Żch sc├ęnach. V─Ćaka technol├│gii Adaptive Backlight Dimming sa nepretr┼żite analyzuje vstupn├Ż obraz, pomocou ─Źoho telev├şzor PANASONIC TX-32CS510E neust├íle prisp├┤sobuje svoj sveteln├Ż v├Żkon a pon├║ka optim├ílnu kvalitu obrazu pre v├í┼í filmov├Ż z├í┼żitok.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov2
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka14.8 cm
┼á├şrka73.4 cm
V├Ż┼íka47.4 cm
Hmotnos┼ą6.5 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory