kde nakúpiť?

od 909,01

Vysoké rozlíšenie v najlepšej podobe. Tento vyšší HD model využíva jasný panel a adaptívne stlmenie podsvietenia, aby z vašich HD zdrojov vyťažil maximum kvality. TV Anywhere. Používajte smartfón alebo tablet na sledovanie a nahrávanie mimo domova. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje pristupovať k vášmu televízoru z tabletu alebo telefónu bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. Tento systém môžete používať na nastavenie nahrávania na televízore alebo, čo je ešte lepšie, môžete prenášať ž...

Panasonic TX-55CS620E - ponuka obchodu

3.5/5
PANASONIC TX-55CS620 
info v obchode 909,01 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypočítaná podľa celkovej brutto hmotnosti dodávaného tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu Panasonic TX-55CS620E

Vysoké rozlíšenie v najlepšej podobe. Tento vyšší HD model využíva jasný panel a adaptívne stlmenie podsvietenia, aby z vašich HD zdrojov vyťažil maximum kvality.

TV Anywhere. Používajte smartfón alebo tablet na sledovanie a nahrávanie mimo domova. Táto inovatívna funkcia vám umožňuje pristupovať k vášmu televízoru z tabletu alebo telefónu bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate. Tento systém môžete používať na nastavenie nahrávania na televízore alebo, čo je ešte lepšie, môžete prenášať živé vysielanie alebo nahratý obsah z televízora do inteligentného zariadenia. A to aj vtedy, ak ste vonku. Potrebujete iba internetové pripojenie. To je všetko. Už nikdy nemusíte zmeškať žiaden program.

Bright Panel Plus. Zvyšuje jas, aby obraz vyzeral ostrejší a dynamickejší. Televízory LCD zvyčajne nie sú veľmi jasné, keď sú nastavené na najvyššiu kvalitu obrazu. Je to spôsobené typmi svetla, ktoré používajú, a potrebou obmedziť jas na zvýšenie kontrastu. Panely Super Bright Panel riešia tento problém prostredníctvom kombinácie nového systému ovládania panela, štruktúry panela, ktorá jednoduchšie prepúšťa svetlo, a vysokoefektívneho systému podsvietenia.

Pridaj recenziu

Pre pridávanie recenzií musíš byť prihlásený.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a výstupy
Počet HDMI vstupov3
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Slúchadlový výstupÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
Hĺbka29.2 cm
Šírka124.2 cm
Výška76.1 cm
Hmotnosť19 kg
 

Zákazníci sa tiež zaujímali o tieto Televízory