kde nak├║pi┼ą?

od 299,90

Telev├şzor sa p├Ż┼íi mno┼żstvom u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, ktor├ę zna─Źne roz┼í├şri mo┼żnos┼ąou konzum├ície obsahu nad r├ímec sledovan├ş telev├şznych programov. Pomocou LAN konektoru sa jednoducho pripoj├şte do dom├ícej siete a po zak├║pen├ş USB adapt├ęra je tie┼ż pripraven├Ż pre pripojenie k sieti pomocou technol├│gie WiFi. Vyu┼żite nain┼ítalovan├Ż prehliada─Ź a surfujte na internete, ako na po─Ź├şta─Źi. Spojte sa s priate─żmi na soci├ílnych sie┼ąach, sledujte vide├í na Youtube alebo hrajte ├║┼żasn├ę hry. Z├ísluhou sie┼ąov├ę technol├│gie DL...

Orava LT-1095 - ponuka obchodu

43 Orava LT-1095 (LT-1095 LED A211SA) 
na sklade 299,90 €
doprava od 3,66 €

Ceny dopravy v alza.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Slovensk├í po┼íta pri platbe vopred 3.90 €
Slovensk├í po┼íta vr├ítane dobierky 5.70 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred 4.85 €
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky 6.65 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe vopred 19.90 €
Kuri├ęr nadrozmern├Ż tovar pri platbe na dobierku 21.70 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe vopred 3.66 €
Slovensk├í po┼íta doru─Źenie na po┼ítu pri platbe na dobierku 5.46 €
Do e-shopu

Parametre produktu Orava LT-1095

Telev├şzor sa p├Ż┼íi mno┼żstvom u┼żito─Źn├Żch funkci├ş, ktor├ę zna─Źne roz┼í├şri mo┼żnos┼ąou konzum├ície obsahu nad r├ímec sledovan├ş telev├şznych programov. Pomocou LAN konektoru sa jednoducho pripoj├şte do dom├ícej siete a po zak├║pen├ş USB adapt├ęra je tie┼ż pripraven├Ż pre pripojenie k sieti pomocou technol├│gie WiFi. Vyu┼żite nain┼ítalovan├Ż prehliada─Ź a surfujte na internete, ako na po─Ź├şta─Źi. Spojte sa s priate─żmi na soci├ílnych sie┼ąach, sledujte vide├í na Youtube alebo hrajte ├║┼żasn├ę hry. Z├ísluhou sie┼ąov├ę technol├│gie DLNA dok├í┼że telev├şzor "komunikova┼ą" s kompatibiln├Żmi zariadeniami, tak┼że na telev├şzore m├┤┼żete sledova┼ą multimedi├ílne s├║bory ulo┼żen├ę vo va┼íom smartphonu, tabletu alebo po─Ź├şta─Źa.

Dva USB konektory umo┼ż┼łuj├║ okrem prehr├ívania digit├ílneho obsahu z extern├Żch diskov aj nahr├ívanie telev├şznych rel├íci├ş a tri HDMI konektory posl├║┼żi na pripojenie prehr├íva─Źa, notebooku alebo konzoly. Svoje ob─ż├║ben├ę telev├şzne programy budete m├┤c┼ą sledova┼ą bez nutnosti prip├íjan├ş alebo n├íkupu set-top boxu, preto┼że telev├şzor m├í v sebe u┼ż zabudovan├Ż DVB-T, DVB-C aj DVB-S2 tuner. ─Äalej nech├Żba 1000str├ínkov├Ż teletext a mo┼żnos┼ą ovl├ídania telev├şzora ┼íikovn├Żm telef├│nom pomocou aplik├ície Orava Smart Remote pre iOS a Android .

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov3
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka22 cm
┼á├şrka97.4 cm
V├Ż┼íka61.5 cm
Hmotnos┼ą10.2 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory