kde nak├║pi┼ą?

od 1 599,00

Telev├şzory LG radu B7 boria v┼íetky m├Żty. Ich hr├║bka je minim├ílna a zboku s├║ takmer nevidite─żn├ę. Pokia─ż ste milovn├şkom modernej techniky a ┼ípi─Źkov├ęho obrazu v podan├ş OLED displeja, bude tento model ide├ílnou vo─żbou pre v├ís. Unik├ítna technol├│gia stmievania pixelov zaist├ş zobrazenie dokonalej ─Źiernej, bez ak├ęhoko─żvek ├║niku svetla a pon├║ka neobmedzen├Ż kontrastn├Ż pomer. Preto LG OLED telev├şzory umo┼ż┼łuj├║ dokonal├║ reprodukciu ─Źiernych odtie┼łov a d├ívaj├║ vynikn├║┼ą v┼íetk├Żm dokonal├Żm farb├ím v ich plnej kr├ís...

V├Żber overen├Żch obchodov

tpd.sk
4.5/5
LG OLED65B7V vystaven├Ż kus OLED65B7V.AEE 
na sklade 1 599,00 €
doprava zadarmo

Ceny dopravy v tpd.sk

Osobn├Ż odber zadarmo
Bal├şkomat zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (do 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) pri platbe vopred zadarmo
Z├ísielkov├í slu┼żba (nad 30 kg) vr├ítane dobierky zadarmo
tpdKOMFORT 19.99 €
Do e-shopu

LG OLED65B7V - ponuka obchodu

Parametre produktu LG OLED65B7V

Telev├şzory LG radu B7 boria v┼íetky m├Żty. Ich hr├║bka je minim├ílna a zboku s├║ takmer nevidite─żn├ę. Pokia─ż ste milovn├şkom modernej techniky a ┼ípi─Źkov├ęho obrazu v podan├ş OLED displeja, bude tento model ide├ílnou vo─żbou pre v├ís.

Unik├ítna technol├│gia stmievania pixelov zaist├ş zobrazenie dokonalej ─Źiernej, bez ak├ęhoko─żvek ├║niku svetla a pon├║ka neobmedzen├Ż kontrastn├Ż pomer. Preto LG OLED telev├şzory umo┼ż┼łuj├║ dokonal├║ reprodukciu ─Źiernych odtie┼łov a d├ívaj├║ vynikn├║┼ą v┼íetk├Żm dokonal├Żm farb├ím v ich plnej kr├íse. U┼żite si viac ako miliardu ┼żiariv├Żch farieb vytvoren├Żch 10-bitov├Żm panelom.

Pr├şstup na internet, prehr├ívanie filmov a hudby a ob─ż├║ben├ę slu┼żby, ako je Netflix a Amazon, to v┼íetko m├íte teraz na dosah ruky. Jednoduch├í navig├ícia prostredn├şctvom magick├ęho ovl├ída─Źa (Magic Remote) umo┼żn├ş pohodln├║ komunik├íciu s telev├şzorom pomocou kurzora, klikanie a rolovanie na obrazovke. Na zabezpe─Źenie v├Ą─Ź┼íieho komfortu m├┤┼żete jednotliv├ę funkcie ovl├ída┼ą aj hlasov├Żmi pr├şkazmi.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-TÁno
DVB-T2Áno
DVB-SÁno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
Sl├║chadlov├Ż v├Żstup├üno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka22.5 cm
┼á├şrka145.1 cm
V├Ż┼íka88.2 cm
Hmotnos┼ą26.4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory