kde nak├║pi┼ą?

od 3 594,97

Telev├şzory LG OLED 4K zobrazuj├║ takmer 8,3 mili├│na obrazov├Żch bodov, tak┼że poskytn├║ ┼ítyrikr├ít vy┼í┼íie rozl├ş┼íenie ako Full HD TV. Dych ber├║ce jasnos┼ą a jemn├ę detaily obrazu na ve─żkej obrazovke ohrom├ş, dokonca aj pri sledovan├ş z relat├şvne malej vzdialenosti. Ke─Ć┼że dokonal├í kvalita obrazu zvy─Źajne dobre lad├ş so ┼ípi─Źkovou kvalitou zvuku, bol zvuk pre telev├şzor LG OLED navrhnut├Ż spolo─Źnos┼ąou Harman / Kardon. Mimoriadne ─Źist├Ż zvuk Harman / Kardon ─Ćalej vylep┼íia va┼íe prvotriedne div├ícke z├í┼żitky. LG Sm...

LG OLED65B6J - ponuka obchodu

3.5/5
LG OLED65B6J 
info v obchode 3 594,97 €
doprava

Ceny dopravy v prva.sk

Cena prepravy je vypo─Ź├ştan├í pod─ża celkovej brutto hmotnosti dod├ívan├ęho tovaru.
Do e-shopu

Parametre produktu LG OLED65B6J

Telev├şzory LG OLED 4K zobrazuj├║ takmer 8,3 mili├│na obrazov├Żch bodov, tak┼że poskytn├║ ┼ítyrikr├ít vy┼í┼íie rozl├ş┼íenie ako Full HD TV. Dych ber├║ce jasnos┼ą a jemn├ę detaily obrazu na ve─żkej obrazovke ohrom├ş, dokonca aj pri sledovan├ş z relat├şvne malej vzdialenosti.

Ke─Ć┼że dokonal├í kvalita obrazu zvy─Źajne dobre lad├ş so ┼ípi─Źkovou kvalitou zvuku, bol zvuk pre telev├şzor LG OLED navrhnut├Ż spolo─Źnos┼ąou Harman / Kardon. Mimoriadne ─Źist├Ż zvuk Harman / Kardon ─Ćalej vylep┼íia va┼íe prvotriedne div├ícke z├í┼żitky.

LG Smart TV s opera─Źn├Żm syst├ęmom webOS 3.0 je navrhnut├í tak, aby bola ─Źo najjednoduch┼íia, prin├í┼íala vzru┼íuj├║ci z├í┼żitok zo sledovania, ─żahko sa ovl├ídala a jej pou┼ż├şvanie bolo navy┼íe z├íbavn├ę. V┼íetko, ─Źo teraz mus├şte urobi┼ą, je uvo─żni┼ą sa, preto┼że telev├şzny z├í┼żitok s webOS 3.0 je lep┼í├ş ako kedyko─żvek predt├Żm.

Magick├Ż ovl├ída─Ź dok├í┼że ovl├ída┼ą TV i set-top box z├írove┼ł s pou┼żit├şm pohybov├ęho a hlasov├ęho ovl├ídania. Prevezmite kontrolu nad svojou z├íbavou na novej ├║rovni komfortu dia─żkov├ęho ovl├ídania. Nestr├ícajte ─Źas hledan├şm a venujte ho z├íbave.

Pridaj recenziu

Pre prid├ívanie recenzi├ş mus├ş┼í by┼ą prihl├ísen├Ż.
Digitálne tunery
DVB-T2Áno
DVB-S2Áno
DVB-CÁno
 
Vstupy a v├Żstupy
Po─Źet HDMI vstupov4
USB vstup Áno
LAN (Ethernet)Áno
Integrovaná Wi-FiÁno
CI slotÁno
 
Vlastnosti
H─║bka22.5 cm
┼á├şrka145.1 cm
V├Ż┼íka88.2 cm
Hmotnos┼ą25.4 kg
 

Z├íkazn├şci sa tie┼ż zauj├şmali o tieto Telev├şzory